Blijf groeien Kluwer GIDS Met de vakopleidingen van Kluwer Directeur or Aansprakelijkheid bij (onder)aanneming van werk en inlenen van personeel www.gidsonline.nl/opleidingen www.gidsonline.nl/opleidingen Zakendoen met een zelfstandige zonder personeel (ZZP'er) www.gidsonline.nl/opleidingen Kluwer Meer info? Ga naar Meer info? Ga naar Meer info? Ga naar a Wolters Kluwer business voor personeelsmanagement a Or-leden a Salarisprofessionals a Secretaressen en management assistenten Opleidingen voor a Wolters Kluwer business in één dag op de hoogte van de spelregels voor de omgang met uw or! 7 oktober 2008, NH Hotel in Utrecht 27 november 2008, NH Hotel in Utrecht U krijgt inzicht in: De overwegingen en werkwijze van de or; De wijze waarop u t.o.v. de or het beste kunt handelen; De rechten van de or en grenzen daarvan; De instrumenten waarmee u de or kunt sturen. Opleidingen voor Voorkom hoge belasting- en premieclaims! 3 juni 2008, Park Plaza in Utrecht 28 oktober 2008, NH Hotel in Utrecht U krijgt: Alle financiële risico's op een rij; Inzicht in de mogelijkheden om aansprakelijkheid te vermijden of te beperken; De hoofdregels van opdrachtgevers- en kopersaansprakelijkheid; Inclusief de Verklaring Arbeidsrelatie (VAR). Opleidingen voor Voorkom onaangename financiële verrassingen bij het zakendoen met een zelfstandige! 30 september 2008, ParkPlaza in Utrecht U krijgt inzicht in: a Hoe u het risico beperkt dat een freelancer toch bij u in dienst blijkt te zijn; a De betekenis van de Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) voor u, uw opdrachtnemer en de voorwaarde voor afgifte; a De wijze waarop de arbeidsrelatie tussen opdrachtnemer en -gever wordt beoordeeld; a De waarde van de E101/102 verklaring; a De relatie van antimisbruikwetgeving tot de status van de ZZP'er. Verder opleidingen voor a Arbo-deskundigen en Preventiemedewerkers a Communicatiemanagers a Facility managers a Financiële professionals a Inkopers a Marketingprofessionals

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 112