s uw Zeeuws-Vlaamse 1 Ondernemers kunnen veel meer dan ze denken. ondernemingsplan 50.000 waard? «advertentie Sluitingsdatum kandidaten: Met de Financiële APK haalt u privé meer voordeel uit uw zaak. Meld u nu aan op .JP Toekomstige Ondernemers I Startende Ondernemers I Bestaande Ondernemers Ontwerp; www.dewitdezeeuw.nl Het is tijd voor de Rabobank. www.rabobarik.nl/apk Rabobank Door de financiële ruimte uit uw zaak beter te benutten, kunt u als ondernemer privé vaak veel meer dan u denkt. Zo kunt u bijvoorbeeld uw hypotheeklasten verlagen, door een deel van uw huis uit de zaak te financieren. Met de Financiële APK van de Rabobank komt u te weten hoeu privé meer voordeel uit uw zaak haalt. Kijk op rabobank. nl/apk of maak een afspraak bij uw Rabobank. Startende en bestaande ondernemers met innovatieve ideeën, die een meerwaarde hebben voor ondernemend Zeeuws-Vlaanderen, worden door de Junior Kamer Zeeuws-Vlaanderen uitgenodigd zich aan te melden als kandidaat voor JK Boost 2008. met het meest innovatieve idee voor de regio. Vorig jaar werd de JK Boost gewonnen door Saeftinghe Zilt Acqua- culture Products. Aanmelden kaft tot 31 JltLT! Geïnteresseerde startende en bestaande ondernemers kunnen zich tot 31 juli 2008 aanmelden als kandidaat via www.jkboost.nl. Uiteraard worden alle aanmeldingen vertrouwelijk behandeld. met nieuwe en vernieuwende ideeën die een economische meerwaarde hebben voor Zeeuws-Vtaanderen. Junior Kamer Zeeuws-Vlaanderen De Junior Kamer Zeeuws-Vtaanderen bestaat uit jonge, ondernemende mensen, die wonen en/of werken in deze streek. De Junior Kamer Zeeuws-Vlaanderen zet zich met veel enthousiasme en plezier in voor het ondernemende klimaat in de regio Hulst- Terneuzen-Stuis. Wint u de irivësten'ngsboost t.w.v. SO.000' Tijdens dit event, dat op 21 november 2008 plaatsvindt, wordt de JK Boost 2008 uitgereikt. De investeringsboost ter waarde van 50.000 zat gaan naar de ondernemer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 108