100% Private Banking CONTACTA 2008 CONTACTA de beurs voor ondernemende nodigt u graag uit «infotorial standhouders en bezoekers in de Zeelandhallen Goes CONTACTA 2008 x De banksector in ons tand is behoorlijk in beweging. Door overnames neemt het aantal banken af. Er zijn bijna geen banken meer die zich puur op de exclusieve dienstverlening van Private Banking richten. Eén uitzondering Van Lanschot Bankiers Hiermede verzoeken wij u om nadere informatie voor deelname Deze coupon gaarne opsturen naar de organisatie Wilbert Aarts, directeur kantoor Goes, over Van Lanschot Bankiers bedient haar relaties vanuit 45 kantoren in Nederland, België, Luxemburg, Zwitserland en op Curasao. Ook in Goes is Van Lanschot prominent aanwezig. Sinds 2000 is de bank gevestigd aan Nieuwstraat 2-6. Kantoor directeur Wilbert Aarts legt uit wat Van Lanschot onderscheidt van andere banken. Wilbert Aarts; 'Wij richten ons met name op klanten die op zoek zijn naar typische private banking specialismen zoals vermogensstructurering, vermogensregie en vermogensadvies of -beheer. Vanaf ongeveer 250.000 euro vrij vermogen kunnen vermogende particulieren bij ons terecht. De volledige range van onze oplossingen ervaart een cliënt echter pas bij grotere vermogens, zeg vanaf ongeveer 1 miljoen euro. Dan ontstaan er namelijk andere typen vraagstukken ten aanzien van de structurering van het vermogen. De typische vraagstukken waarvoor een private bank de Oplossingen in huis heeft. Meestal spelen er vragen ten aanzien van de anonimisering van het vermogen of de optimale fiscale structuur waarin het vermogen zich kan blijven ontwikkelen. Hierbij kan een truststructuur in Luxemburg of op Curacao een rol spelen. Van Lanschot is nog één van de weinige banken in Nederland met een eigen trustbedrijf. De meeste banken hebben deze activiteiten in de afgelopen jaren afgestoten en missen de expertise om in huis een totaaloplossing aan te bieden.' 'Onder vermogensregie verstaan wij het doorlopende proces om vermogen en doelstellingen van de cliënt met elkaar in overeenstemming te brengen en te houden', vervolgt Wilbert. Aarts. 'Dit kun je alleen als je ook de techniek in huis hebt om dat voor de klant inzichtelijk te maken. De traditionele financial planningsprogramma's voldoen hier niet. Wij hebben de laatste jaren geïnvesteerd in de toepassing van modellen die oorspronkelijk voor de pensioensector zijn ontwikkeld en dit beeld voor de cliënt wèl scherper in beeld kunnen brengen. Dit leidt ertoe dat een cliënt bij ons veel beter in staat is om zelf het verband te leggen tussen de beleggingsportefeuille en de privésituatie. Daarmee is hij of zij veel meer 'in control' over zijn vermogen. Wij dragen graag de verantwoordelijkheid voor onze vermogensdienst verlening, maar dat doen we het liefst in relatie tot een goed geïnformeerde cliënt.' 'Wij waren een van de eerste partijen die zich heeft opengesteld voor goede producten van derden', aldus Wilbert Aarts. 'Iets wat tegenwoordig 'open architectuur' wordt genoemd. Deze aanpak is nog versterkt door onze acquisitie van de Amsterdamse vermogensbeheerder Kempen Capital Management. Door deze acquisitie zijn wij nog beter in staat onderscheidende beleggingsboutiques te selecteren en in de klantportefeuiiles op te nemen. Specialistische beleggingsboutiques zitten doorgaans niet te wachten op een grootbank die met grote volumes in hun fonds willen participeren. Ze hanteren dan ook regelmatig een bovengrens Voor onze cliënten en voor ons is dit een voordeel, wij kunnen nog selectiever met het investeren van vermogen omgaan. Door onze omvang hebben wij vaak een betere toegang tot zeer specialistische boutiques die aantoonbaar waarde toevoegen aan de portefeuilles van onze klanten.' Wilbert Aarts: 'Het gaat in ons vak om vertrouwen. Bij Van Lanschot is Private Banking een vak en geen carrièrestap. Hierdoor heeft een cliënt te maken met echte specialisten die ook zelf waarde hechten aan langjarige relaties waarin dat vertrouwen zich kan bewijzen. Het nadenken over en het bespreken van een optimale beleggingsstrategie is voor onze cliënten veel belangrijker, dan de vraag op wélk moment ze de markt ingaan. Graag nodigen wij iedereen uit die zich hierdoor aangetrokken voelt om een keer vrijblijvend langs te komen en de kracht en kwaliteit van ons adviesproces te ervaren. www.vanlanschot.com/kantoren 18.00 - 22.00 uur 14.00 - 22.00 uur Graag onderstaande vragen volledig invullen. Naam: Initialen: Bedrijf: Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: Telefax: E-mail: Onderstaande en aangekruiste branche is voor mij Bank- en Verzekeringswezen Financiële Dienstverlening Productgerichte Dienstverlening Organisatorische Dienstverlening Horeca, Toerisme en Accommodaties O Bedrijfsinr,- Verzorging en Meubilair Delfstoffen, Energie en Afvalverwerking Overheid en Instellingen Fotografie, Audio en Video Overig, nl. O Handel O Reclame O Grafische Sector O Automatisering Communicatie Transport Industrie Bouwnijverheid O Groenvoorziening 14.00 - 22.00 uur Postbus 309 - 4460 AS GOES T 0113-22 10 20 F 0113-22 15 36 info@zeelandhallen.nl www.contacta.nlwww.zeelandhallen.nl iÊIP'1 fZeelandhallen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 106