Familieberichten Colofon Familieberichten Eef Capello 24 I Dinsdag 3 juni 2008 PZC be Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail n7ctamilieherichtRn@weoenernieuwsmedia.ni tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl "Ik heb een goed leven gehad" We zijn bedroefd door het overlijden van mijn dierbare huisgenoot, onze broer, zwager en oom Hendrik Leendert Adriaan Bom oud huisarts te Cadzand Oud-Beijerland 1 april 1930 Oostburg 1 juni 2008 Heiltje van de Wetering Frans en Mies Liesbeth en Hans Leen en Ivette Arjan en Carla neven en nichten Bets Lizette en René Wibe Bredestraat 60 4501 ED Oostburg Correspondentieadres: Bets Ploeg Caustraat 56 4301 MN Zierikzee De crematiebijeenkomst zal plaats vinden op vrijdag 6 juni om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Beilamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de crematiebijeenkomst in het crematorium. Geschrokken hebben we het bericht ontvangen van het overlijden van ons trouw koorlid: Dokter Henk Bom Hij was 15 jaar lid en niet alleen van het Zwinkoor maar ook van het parochie koor van Sluis We wensen de famillie veel sterkte toe. Wij zullen hem missen. Bestuur en alle leden van 't Zwinkoor Sluis Cadzand Enige en algemene kennisgeving Geheel onverwacht is op 77-jarige leeftijd overleden mijn lieve man Piet Bustraan 17 april 1931 t 31 mei 2008 Hansweert: Plonie Bustraan-Sinke Maartenbroersweg 30,4417 BL Hansweert Zijn lichaam, is op zijn verzoek, beschikbaar gesteld aan de medische wetenschap. In liefde herdenken wij onze lieve broer en zwager Piet Bustraan Betty en Klaas Iman en Wilma Fia en Kees Ria en Henk Jaap en Corry Hansweert, 31 mei 2008 EEF Zo gevochten maar toch verloren Wij zullen jou missen als een onvergetelijke vriend Samen met jou dronken we met veel plezier een glaasje Nahe-wijn Je genoot van het leven al was het soms zwaar Only the lonely was your song a Capello Maar nu klinkt in de verte de sound of silence Let it be, our wild rover is gone Dank je wel, je was en genoot van nummer één Wij wensen Anneke. Daniëlle, Richard en Lars veel sterkte Rinus en Helene Verdonk Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van echtgenoot van onze collega Anneke Capello. Wij wensen haar, de kinderen en de naaste familie veel sterkte toe bij dit verlies Collega's afdeling E Stichting Oosterscheldeziekenhuizen Goes. Goes 2 juni 2008 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Eef Capello Als bestuurslid van de woningbouwvereniging heeft hij zich jarenlang ingezet voor de Goese samenleving. De laatste jaren nog steeds als voorzitter van de beroepscommissie woon ruimteverdeling Goes. Zijn vastberaden en betrokken stellingname zullen we niet gauw vergeten. Bestuur en medewerkers van Regionale Woningbouwvereniging Samenwerking Wij zijn verdrietig nu onzetennisvriend Jaap van Driel is overleden. Wij wensen Marijke en verdere familie veel sterkte voor de komende tijd. 35+Mixed team Veteranenteam 17+ Mixed team Dames Dubbel team Humoristisch, sportief en vastberaden. Dat was onze tennisvriend Jaap We zullen hem missen. Janny, Jan, Annelies, Eddo, Netty, Cor en Macky De zee was zijn passie hij is nu afgemeerd in een veilige haven Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht maar rustig van ons is heengegaan mijn man, onze vader en opa Eddie Jan Droste Edjan - Poeloe Samboe, 23 juni 1933 t Vlissingen, 1 juni 2008 Behouden vaart Lucie Droste-Schroen Edjan Koen, Vera en Bas Gérard Marja Vredehoflaan 238 4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 4 juni van 18.00 tot 18.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal in familiekring plaatsvinden. Steri'en doe je niet ineens, maar af en toe 'n beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame man, onze trotse vader en lieve opa Johannes Willem de Keijzer Han 12-6-1942 1-6-2008 Renesse: Joke de Keijzer-Kooijman Heteren: John en Annemarie Yorben Igmar Oude-Tonge: Arno en Janine Ilse Nienke Hogezoom 144,4325 CM Renesse Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 4 juni van 19.00 tot 20.00 uur in de 'Jacobuskerk' te Renesse. De crematieplechtigheid is op donderdag 5 juni om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Ook aan een lang leven komt een eind. Het is goed zo. Op zeer hoge leeftijd is van ons heengegaan onze energieke moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Johanna Boogaart-de Hullu sinds 1981 weduwe van Simon lohannis Boogaart Nieuwvliet, 18 maart 1903 t Amstelveen, 28 mei 2008 Amstelveen: Mies en Leen Moret-Boogaart Hengelo: [an en Ada Boogaart-Brethouwer Zaltbommel: Bram Boogaart en Betty Kamp Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: M.C. Moret-Boogaart Ruischenstein 30 1181 NX Amstelveen De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaats gevonden. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden, zo kort voor zijn pensioen, van onze gewaar deerde medewerker Jaap van Driel Jaap's betrokkenheid, zorgvuldigheid en oprechte belangstelling voor de maatschappelijk werk cliënten met hun problemen, maakten hem tot een voorbeeld. De nuchtere wijze waarop hij met zijn ziekte omging heeft diepe indruk gemaakt. Jaap houden we in dankbare herinnering. Wij wensen zijn vrouw Marijke en de verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te kunnen verwerken. Mede namens medewerkers, ondernemingsraad, management en bestuur van de Stichting Maatschappelijk Werk Zeeuws-Vlaanderen Richard Oldenziel, directeur Terneuzen, 1 juni 2008 Geschokt namen wij kennis van het overlijden van Han de Keijzer één van de grondleggers van ons bedrijf Met waardering denken wij terug aan de goede contacten en vriendschappelijke wijze van samenwerken. Onze gedachten gaan uit naar Joke, de kinderen en klein kinderen. Wij wensen hen sterkte en kracht toe om met dit verlies om te gaan. Uitvaartverzorging 'Schouwen-Duiveland' Johan Hoekman Rien de Bruijne en medewerk(st)ers Zierikzee, 1 juni 2008 Voor vervolg familieberichten zie pagina 32

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48