De Ui tvaart Informatie Hulplijn TSCU; Familieberichten Familieberichten vervolg van pagina 24 aujdiw OVERTOOM-GROEN de Groot-de Kam bv Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu 32 Dinsdag 3 juni 2008 PZC Ik, Ik ben het, die u troost. lesaja 51:12 Bedroefd en verslagen door het onverwachte overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom David Kodde echtgenoot van Lidy Kale in de leeftijd van 85 jaar. Vrouwenpolder: Tan Kodde Serooskerke: Floor Kodde Vrouwenpolder: Rinus Kodde en Jaan Kodde-Louwerse Neven en nichten 31 mei 2008 Stil ging je heen lang heb je gewacht. Op 't laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Daar begint er nu een nieuwe dag. Bedroefd dat we haar moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over grootmoeder is overleden Lamberta Adolfina Lagerweij-Velthuis Bep weduwe van Teun Lagerweij 21 oktober 1931 t 1 juni 2008 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum 'De Zoute Viever' voor de liefdevolle zorgen aandacht. Correspondentieadres: Zwanenhof 21 4332 DK Middelburg Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 4 juni a.s. van 12.00 tot 12.30 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een leven vol zorg en liefde voor haar gezin is rustig en vredig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Pieternella Leijnse-Wisse weduwe van Willem Leijnse Domburg, 4 maart 1915 t Vlissingen, 1 juni 2008 Heel gewoon, heel bijzonder, gewoon een heel bijzonder mens. Zoutelande: P.C. Leijnse L.S. Leijnse-Fransbergen Mirjam Zuid-Scharwoude: Esther, Frank en Lara Zoutelande: C. Leijnse E.P. Leijnse-Sinke Bart Stijn De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 5 juni 2008 om 14.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente te Zoutelande en wordt geleid door Ds. P. Boekesteijn. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Molenweg te Zoutelande om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in zaal Middendorp. In het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen is er gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag4juni van 19.00 tot 19.30 uur. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging door de medewerkers van verpleeghuis Ter Reede "gedurende haar laatste levensjaar. Correspondentieadres: Bosweg 44,4374 EN Zoutelande Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van vroeger wasje niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: "Dank je voor wat je hebt gedaan. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "De Stelle", afdeling Korenbloem te Oostburg, rustig is ingeslapen onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Angela Anna Maria van Rumste weduwe van Hilairius Angelus Carolus Maas geboren te Koewacht op 14 januari 1919 overleden te Oostburg op 1 juni 2008 Biervliet: Georgette Baecke-Maas Willy Baecke (in herinnering Monique Chantal en Eddie, Jasmijn Biervliet: Ludwig Maas Monique Maas-van Hanegem Manouk, Maik, Youri Correspondentieadres: Hoofdplaatseweg 10 4521 GK Biervliet Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 5 juni van 19.30 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 6 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen te Biervliet, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. wa 3 juni 2004 3 juni 2008 "voor altijd in ons hart, we zullen je nooit vergeten" Paulus Klaas Koole je Moeder, Klaas en Cora t, Gerrie en Nan. John en Carolien, Hanny en Erick Sandra, Bas en Stephanie, Evan, Liza,en Dylan Vlissingen 5 jaar zijn er voorbij gegaan, in gedachten blijf je voortbestaan. Hans Monnee xCoby 2-2-1939 3-6-2003 Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Lieve Oma Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaar gestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo wasje hele leven Monique, Chantal en Eddie Manouk, Maik, Youri Jasmijn Biervliet, 1 juni 2008 u itva a rtve rzo rgi ng Dag en nacht bereikbaar, tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34