amilieberichten 1 s 8 I Maandag 2 jun i 2008 PZC wa Lieve Annita, Stilte om je heen, Maar weet je staat niet alleen. Ik zal er altijd voor je zijn Liefs, je vriendin Jolanda Enige en Algemene kennisgeving It could be today or many years later. The only sure thing is that it will arrive. Ayrton Senna Wij geven u kennis van het overlijden van Hubertus Cornelis Goense (Bertie) weduwnaar van Corrie Goense-Buys 12-07-1934 131-05-2008 Familie Rijk Familie Courtin Correspondentieadres: Fam. Rijk Bloemenstraat 42 4441 AK Ovezande De crematiebijeenkomst vindt plaats op dinsdag 3 juni om 13.00 uur in het crematorium,Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer nog gelegenheid om elkaar te ontmoeten. - enige en algemene kennisgeving - Niets verdwijnt, zolang de herinnering blijft. Na een arbeidzaam en zorgzaam leven is toch nog onver wachts van ons heengegaan onze. onvergetelijke moeder, groot- en overgrootmoeder Gerredina Frederika Sinke sinds 1993 weduwe van Jan de Jonge Oudelande, 14 november 1917 t Kapelle, 30 mei 2008 Yerseke: P. van Stee-de Jonge M. van Stee 's-Gravenpolder: J. Reyerse-de Jonge J. Reyerse Lewedorp: B. de Baar-de Jonge P. de Baar Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Cederhof voor hun goede en liefde\>olle verzorging. Correspondentieadres: R. Reyerse Dijkland 18 4617 MD Bergen op Zoom Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 2 juni a.s. van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum "Peter Butler", Maalstede la te Kapelle. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 3 juni a.s. om 10.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samen in de rode bolide door het land. Samen ergens eten aan de waterkant. Samen lachen met de kap open. Samen klagen als de regen ging lopen. Samen praten over leven en dood. Samen scheuren kort langs een sloot. Samen er op uit kan niet meer. Samen is uit en volgt niet meer. (fos) Bert, see you in heaven. Jos en Janny Rentmeester Heinkenszand De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets Hij doet mij nederliggen in grazige weiden Hij voert mij aan rustige wateren Hij verkwikt mijn ziel Hij leidt mij in de rechte sporen om zijns naam wil. Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want gij zijt bij mij; Uw stok en Uw staf, die vertroosten mij Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde gekomen is, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, een einde is gekomen aan het leven van mijn innig geliefde man, onze pa en opa Hendrikus Leendert Hoebeke Henk echtgenoot van Elvia Irene Hoebeke-Bohr Hij overleed in de leeftijd van 69 jaar. Tholen: Elvia Hoebeke-Bohr Wolphaartsdijk: Karin en Alex Jeffrey, Stefan t Oost-Souburg: Paulien en Robert Madeleine, Samantha, Marlinda Hoorn: Bea en Stanley Michelle, Fathi, Quinta Vlissingen: Leonie en Marco Tholen: Ricardo Tholen: Carolina en Jean-Paul Nesta 31 mei 2008 Jolstraat 3,4691JS Tholen U kunt afscheid nemen van Henk in het rouwcentrum te Tholen, Pr. Bemhardstraat 2, op dinsdag 3 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 4 juni om 13.30 uur in de hervormde gemeente Rehoboth, Westvest 2 te Sint Maartensdijk, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats te Tholen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. De familie stelt het heel erg op prijs, als u in zwart-witte of grijze kleding aanwezig wilt zijn. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder. De levenswil bleef het leven niet. Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze pa, schoonvader, opa en ouwe opa Emile Theophile van Pamelen "Miel" weduwnaar van Celina Irma Geernaert 31 juli 1917 te Breskens 130 mei 2008 te Breskens Ria en Edy Pijcke-van Pamelen Ronald en Ingrid Angelique en Johny Marianne en Arnold Faes-van Pamelen Frank en Marjolein, Lucas, Florian, Anne-Fleur Bianca en Jean-Pierre, Yoeri, Jasper Corrie en Mario Jonker-van Pamelen familie van Pamelen familie Geernaert 31 mei 2008 Correspondentieadres Gouverneurstraat 38 4524 BE Sluis Namens pa danken wij alle medewerkers van verzorgings tehuis de Burghtvoor de goede en prettige verzorging van de afgelopen jaren. De herdenkingsbijeenkomst, waarbij u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 5 juni om 14.00 uur in de verzorgingstehuis "de BurghtRinglaan 4, 4511 HH Breskens, waama de begrafenis aansluitend zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats van Groede. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren na de afscheidbijeenkomst in de hal van voornoemd tehuis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een werkzaam leven en genoten te hebben van zijn paarden hebben wij toch nog onverwacht, na een kort stondig ziekbed, afscheid moeten nemen van Johannes Comelis de Roo - Jewannes - in de leeftijd van 87 jaar. Ilona Weezepoel Wim Bal Goes, 31 mei 2008 Correspondentieadres: Sinoutskerksezandweg 1 4444 RS 's Heer Abtskerke De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 4 juni om 11.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sinoutskerke. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om afscheid van Jewannes te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid om elkaar een moment te ontmoeten. Wij willen het verzorgend personeel van het Ooster- scheldeziekenhuis hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een groot kenner en fokker van trekpaarden is van ons heengegaan Johannes de Roo Wij zijn dankbaar dat wij veel van hem mochten leren. "Stal Vlake" Rien Markusse Soms zou ik willen dat giseren nooit voorbij ging omdat vandaag alles zo anders is Verdrietig om het overlijden van onze schoondochter en schoonzus Rina Rook-Kole IJsselmuiden: G. Rook Ermelo: Ineke en Jaap Walraven-Rook Bienenbuttel: René en Karin Rook-Jacob Nunspeet: Dinie en Addy Bons-Rook IJsselmuiden: Gerrit en Jacqueline Rook-Potkamp Rolde: Herman Rook IJsselmuiden: Tannie en Matthé Bottenberg-Rook neven en nichten Heden ontvingen wij het droevige bericht dat op 25 mei 2008 is overleden Ds. A.J. van der Schaft Vanaf 1986 t/m 1989 predikant in onze gemeente. We bewaren goede herinneringen aan de tijd dat hij bij ons predikant was. We wensen zijn familie veel sterkte met dit verlies. Namens de protestantse gemeente Wolphaartsdijk Preses, mw H.Y. de Wit-Louwerse Scriba, mw A.N. Westerweei-Hulshof Na een leven lang kennis en wijsheid te hebben geschonken, is plotseling overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Comelis Witte echtgenoot van Tanneke Wolfert in de leeftijd van 89 jaar. Axel: T. Witte-Wolfert De Lier: Adri en Joke Witte Robert en Monique Ingeborg en David Temeuzen: Frans en Bets Witte Edwin Axel, 30 mei 2008 Correspondentieadres: Lingestraat 51 4535 ERTerneuzen De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 3 juni om 14.00 uur in de SOW kerkKoestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Torengebouw bij de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8