DOMINICUS Familieberichten Colofon Familieberichten SPECIALIST IN GEDENKTEKENS 6 I Maandag 2 jun i 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 6nC ten@we ene n GU fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Op 29 mei 2008 is Lieven Tristan Remigius geboren. Prachtig zoontje van twee stralend trotse ouders, klein broertje van Ann Amelie Lente*. Remi van Agtmaal en Barbara Kouwijzer Noordsingel 40 4333 AB Middelburg Na een kort ziekbed is vredig ingeslapen onze lieve Guus August Willem Boerwinkel oud huisarts te Sint Laurens Amersfoort, 17 mei 1920 f Vlissingen, 1 juni 2008 Sint Laurens: Magda Boerwinkel-Onnen Schoorl: Anneke Boerwinkel Amsterdam: Onno Boerwinkel en Trijn van der Meij Felia, Rosalba t, Faralda, Amsterdam: Arnoud Boerwinkel en Coby van Berkum Olga, Gijs Monte San Savino (I): Mirjam Boerwinkel en Alberto Bigozzi Amsterdam: Cara Boerwinkel en Marcel Worms Rivka, Nathan Noordweg 214 4333 GN Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 4 juni a.s. van 12.00 tot 12.30 uur in de Ned. Herv. kerk aan de Van Cittersstraat 69 te Sint Laurens. Aansluitend zal aldaar de uitvaartdienst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in Wijkcentrum 'Het Cittershof' aan de Van Cittersstraat 64, 4333 KZ te Sint Laurens. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. NatuiïrsTQen, brons, rvs of glas voor ieder budget en van klassiek tot modern ROOM IN DE REGIO Verrijn Stuartweg 10 4462 GE Goes T. 0113-277200 WWVY\ DÖMlN ICU SG EDEN KTE KENS. NL DORDRICIII ROI 11 ROAM AM.SI I ROAM O IN IIAAC. ZOI 11 RMI IR Hij heeft volop van het leven genoten, nu moeten wij hem loslaten. Aart Pieter Brandwijk 'Piet' Sliedrecht, 26 oktober 1929 Vlissingen, 30 mei 2008 Vlissingen: J.H. Brandwijk-Elshout Abu Dhabi: Ellen en Lex Anne, Jelle, Joren Vlissingen: Anja en Martin Ilja, Nikita, Jorrit Correspondentieadres: Anja v.d. Hoeven-Brandwijk Han Diekmannlaan 45 4385 KT Vlissingen Piet is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1, waar u woensdag 4 juni a.s. van 13.30 tot 14.30 uur afscheid van hem kunt nemen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop zien we u graag voor een samenzijn in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22,4337 EH Middelburg. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze rouwbrief als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij omdat onze medebewoner Piet Brandwijk is overleden. Wij wensen Hilly en de kinderen veel sterkte toe. Ver. van eigenaren en de overige bewoners Maldergem de Vloot Dag Piet je oude buurtjes Lies en Katinka Rien en Daniëlla Gevochten heb je, tot het laatste moment, maar nu is het goed. We bewonderen het onuitputtelijke doorzettingsvermogen en optimisme waarmee je al die jaren je leven hebt geleefd. Je bent een voorbeeld voor ons, we zullen je missen. Rust nu maar uit. Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerliefste man, vader, schoonvader en opa Everardus Leonardus jacobus Joseph Capello ~Eef~ Goes, 19 maart 1943 t Rotterdam, 31 mei 2008 Goes: Anneke Capello-Weststrate Hoevelaken: Daniëlle Capello Richard Pluim Lars Onze dank gaat uit naar onze huisarts, dokter Schmeitz en assistentes. De specialisten en alle medewerkers van afdeling E van het Oosterscheldeziekenhuis, voor hun goede begeleiding en verzorging. Bramestraat 83 4462 CW Goes Eef is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is tot condo leren en afscheid nemen dinsdag 3 juni van 19.00 uur tot 20.00 uur. De uitvaartdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden woensdag 4 juni om 10.30 uur in de Heilige Maria Magdalenakerk aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Aangeslagen en verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve jongste broer, zwager en oom Eef Familie Capello wa Eef jij oversteeg je rol als zwager en oom. Voor ons beteken je onbeschrijfelijk veel meer. Jaco en Anja Peter en Terence Sandra en Martijn Zonder Eefis het stil voor wie hem kende weetwat dat zeggen wil. We zullen je missen. Frans en Nella Koens-van Willegen 's-Gravenpolder Na een levenslange vriendschap moeten wij bedroefd afscheid nemen van Eef Capello Wij zullen zijn wilskracht en moed nooit vergeten. Wij wensen Anneke, Daniëlle, Richard en Lars veel sterkte. joop en Corrie Polfliet Gustaaf en Nellie Vermont en kinderen In onze gedachten was je... In onze gedachten ben je... In onze gedachten zul je altijd blijven.. Stil en verdrietig zijn wij nu onze vriend Eef Capello is overleden. Rom en Conni, Martijn, Sander en Eline Hans en Astrid, Anissa, Sten en jorn Marco, Johanna, Jesse, Micha en juda We wensen Anneke, sterkte. Daniëlle, Richard en Lars heel veel Lieve Eef We zullen je blijven herinneren door de etentjes, feestjes en wijnproeverijen, maar vooral door je altijd warme vriendschap. Wat hebben we gelachen met tranen in onze ogen. Helaas nu met tranen van intens verdriet. Onze gedachten zijn bij Anneke, Daniëlle, Richard en Lars. Ton en Rini Capello Marco Eversdijk en Rianne Moonen Lieve Eef Beste maatje, voor altijd in ons hart. Wat zullen we je missen, in alles. Marco, Rianne en Demi Buurman Eef Verdrietig omdat je er niet meer bent, blij dat we je hebben gekend. Peter en Nellie Leona, Wilco en Bas Christian, Corinne, Anouk en Noëlle Fabian en Marije Without you, you got me singing the blues Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van ons bandlid Eef Capello Je inspireerde ons door je niet te overtreffen optimisme en levenslust. We danken je voor je kameraadschap. Jan en Marianne Paul en Margreet René en Lilibeth Ron en Marjet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 6