Sport Heinkenszand handelt het meest Zierikzee is na 44 weken Speel mee en word Motorcrossers Boot en Gijsel ontketend op circuit Rilland-Bath SPOMTZOMÉEM Derdeklassers Veere en FC Dauwendaele tellen drie aanwinsten. Rijnberg is in finale van clubklasse net op tijd binnen. Verliezersfinale wordt derde kans op promotie voor Schouwse club. Op 7 juni trappen Zwitserland en Tsjechië af in het Europees Kampioenschap voetbal 2008! Ervaar het EK voetbal als nooit tevoren met het spel EK Coach. Stel jouw ideale team samen, verdien punten en word dé EK Coach van 2008! Hoe werkt het? Zet je eigen poule op Fantastische prijs Hoe doe ik mee? Doe mee! 34 Maandag 2 juni 2008 PZC W GOES - Veere, dat in de derde klas se van het zaterdagvoetbal blijft, heeft net als FC Dauwendaele drie aanwinsten. Heinkenszand heeft er liefst dertien. FC Dauwendaele. Nieuw: Ezra de Korte (Serooskerke), Youssef Ahmed, Sigrel Bur- door Herman Heuvink RILLAND - De zestienjarige Mark Boot uit Burgh-Haamstede en de zeventienjarige Roy Gijsel uit Hei kant waren de grote winnaars tij dens de motorcross op het Schel- de-circuit van Rilland-Bath. Boot won de MX 2, terwijl Gijsel de sterkste was in de MX t. De MX 2 was met dertig deelne mers goed bezet. Toch was er om de eerste plaats in beide manches geen spanning. Daarvoor reed Boot veel te sterk. De strijd om de net (beiden Vlissingen). Vertrokken: Guus Toornstra (RCS). Veere. Nieuw: Jeremy Hill (Vlissingen), Daniël Elebe (Walcheren), Joey van Zalen (GPC Vlissingen). Vertrokken: Wilco de Keuning (Oostkapelle), Paul Noya, Jason Blommaert (beiden gestopt). Heinkenszand. Nieuw: Dennis Blom- maard, Dieder Roubal, Leon Bek, Mark Doene, Martijn Zuidhof, Pim Menheere, Roald Raas, Robert Bek, Ruben Osse (allen Kwadendamme), Ewout de Graaf volgende posities was daarente gen het aanzien meer dan waard. In de eerste heat legde Steven Ovaa uit Oost-Souburg beslag op de tweede plaats, in de tweede manche deed Mike van Ham (Wouw) dat. In de klasse MX t was Roy Gijsel uit het Zeeuws-Vlaamse Heikant de sterkste. Niemand kwam in de buurt van de ontketende Kawasa- ki-coureur. In beide manches werd Marinus Hoek tweede. In de finalerace van de clubklasse - er waren zelfs series en herkan singen - leek Aron Rijnberg uit Sint-Annaland op een simpele ze ge af te stevenen. Toch moest hij tegen het eind nog op zijn tellen (SVD), Martijn Moens, Stefan Pleijte (bei den Goes), Mark Steures (CSV Oranje Blauw Nijmegen). Vertrokken: Guido Wiskerke (Jeka), Ermo Cappon, Johan Ka- relse (beiden lager elftal), Marijn van Lie- re, Peter Nieuwdorp, Wilko Heij (allen ge stopt). Kapelle. Vertrokken: Sjoerd Philipse, Lennart Verweij (beiden gestopt), Koen Sinke (Yerseke), Kevin Joosse (Nieuw dorp), Jordan van Langevelde (trainer Kloetinge A1 passen. René Nowak uit Vlissin gen was wat minder goed op gang gekomen, maar wist in verdere verloop steeds meer terrein goed te maken. De finishvlag kwam echter net een ronde te vroeg voor de Yamaha-rijder. Bij de veteranen was de winst eens te meer voor Erik van der Wekken uit Zierikzee. Lars de Nood (Oost-Souburg) en Martijn Roos (Zuiddorpe) wonnen respec tievelijk de 65 cc en de 85 cc. PW De Vlissingse motorcrosser René Nowak komt in de finale van de clubklasse net tekort voor de eindzege. Na een sterke opmars blijft Aron Rijnberg hem voor. Noad'67. Vertrokken: Kees Lozekoot (Flevo Boys). Rillandia. Nieuw: Tommy van Elsakker (Halsteren). Vertrokken: Nico de Frel (WC'68). Tholense Boys. Nieuw: Erwin Goffen (ZBC'97 Zwijndrecht). Colijnsplaatse Boys. Vertrokken: Nigel Holmes (Walcheren), Arjan Verburg (Bors- sele), Robert Jan van der Genugten (Zie rikzee). AZW. Nieuw: Nico Langendoen (Hoek door Rudy Boogert HALSTEREN - Peter Brussé was hard op weg de redder van Zierikzee te worden. Met een aantal reflexen die grensden aan hekserij hield hij zijn ploeg gisteren in de race tegen Dubbeldam. Tien minuten voor tijd was er echter ook voor Brussé geen houden meer aan. Hij gaf een rebound weg, die Zierikzee fa taal werd: 1-2. Nadat de Schouwse ploeg de titel moest laten aan Vlissingen, blok keerde Dubbeldam gisteren in de finale van de nacompetitie de tweede toegang tot de tweede klas se van het zondagvoetbal. Zierik- 2), Mustafa Yilmaz (Terneuzen), Sean Ver- hage (Terneuzense Boys A1Vertrok ken: Danny Aarnoutse, Ferry van der Veeke (beiden Axel), Jarmo Gilling (Koe wacht), Jordi Verstraeten (Biervliet), Dan ny Pijcke (RIA), Veli Eryürük (Spui). SKNWK. Vertrokken: Ronald van Vossen (Ouwerkerk). DFS. Nieuw: Pieter de Munnik (Hoek). ZSC'62. Vertrokken: Arjan Smalheer (Kloetinge), Stefan Smalheer (Zierikzee) en Pascal Stoutjesdijk (SDV). zee krijgt komende zondag de der de en laatste kans om de sprong hogerop te maken. CHC/Orka uit Eindhoven is dan de opponent. „Maar we zijn fysiek aan het einde van ons Latijn", erkende trainer Marco Groeneveld. „We gaan de 45e week van het seizoen in." Niet voor niets kwam Zierikzee voor de achtste wedstrijd op rij met een andere basiself aan de start. Tegen CHC/Orka volgt zondag de negen de variant, want spelmaker Mat hijs Hage is niet beschikbaar. Hij gaat vandaag op vakantie. Ingmar Quist is weer wel beschik baar na zijn schorsing. Hij werd gisteren in Halsteren node gemist. „Om onder de druk van Dubbel dam uit te komen, konden we zijn explosieve snelheid goed gebrui ken", vond Groeneveld. Die druk Als EK Coach krijg je een fictief budget van 100 miljoen euro. Hiermee stel je je eigen dreamteam samen uit alle spelers van de selecties van de 16 landen die deelnemen aan het EK. Afhankelijk van de resultaten die de spelers en de landen tijdens het EK behalen, krijgt je team punten. Elke speeldag kun je je tactiek aanpassen door je reservespelers te wisselen. Om het extra spannend te maken, kun je samen met vrienden of collega's je eigen poule opzetten. Alle scores worden dan direct automatisch voor je uitgerekend! Bovendien kun je de poule dagelijks uitprinten en ophangen in bijvoorbeeld de kantine van je voetbalclub of op kantoor! De winnaar van het spel kan genieten van een heerlijke vakantie*, maar vooral eeuwige roem als de enige echte EK Coach van 2008! Ga snel naar de website www.pzc.nl/ekcoach en geef je op! Je kunt je team gedurende het hele EK aanmaken, maar let er wel op dat de reeds gespeelde wedstrijden dan niet meer bijdragen in je score. Schrijf je dus in vóór vrijdag 7 juni 17.29 uur om het gehele EK mee te doen! We vragen een kleine bijdrage van 2,50 voor abonnees en 4,- voor niet-abonnees. Alleen deelnemers die ook meedoen met de EK Coach-quiz maken kans op de prijs. Kijk voor spelregels en voorwaarden op de website. Kijk voor meer informatie www.pzc.nl/ekcoach en geef je direct op! PZC op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 36