Sport Olympisch elftal sluit af met zege op toernooi in Zweden Ondernemer Dress to impres! Edwin van der Sar sieraad voor voetbal Cianluca Zambrotta gaat naar AC Milan Chelsea mag niet met Ancelotti praten Emre verhuist naar Fenerbahce Bel nu 0113 - 315 500 PZC Maandag 2 juni 2008 27 ROTTERDAM - Een sieraard voor het voetbal. Zo Manchester United gehuldigd. Edwin van der Sar lativeerde Van der Sar. „Maar dit is toch wel noemde Hans van Breukelen gisteren na Neder- speelde tegen Wales zijn 125e interland. De doel- mooi." De huidige keeper van Manchester United land - Wales Edwin van der Sar. Voor aanvang man van Oranje is al enige tijd recordinternatio- debuteerde in 1995 in de uitwedstrijd tegen had de oud-international de huidige doelman van nal voor Nederland. „Het zijn maar cijfertjes", re- Wit-Rusland. foto Ed Oudenaarden/ANP GARAGES, BERGINGEN, TUINHUISJES EN PAARDENSTALLEN Kies voor mooie prefab betonelementen. Ook dubbelwandige bouw. Met degelijke rabatdelen. Vlijmscherpe prijzen. De Huufkes 42 (Industrieterrein Eeneind II) 5674 TM Nuenen fax (040) 283 92 73 ROME - De Italiaanse verdediger Gianluca Zambrotta verruilt Barce lona voor AC Milan. De Italiaanse topclub meldde zaterdag dat de te rugkeer van de back naar Italië is afgerond. Meer bijzonderheden gaf Milan niet prijs. De 31-jarige Zambrotta speelde twee seizoenen bij Barcelona. Daarvoor was hij ac tief voor Bari en Juventus. MILAAN - AC Milan heeft Chelsea verboden om met trainer Carlo Ancelotti te praten. De Engelse club is op zoek naar een nieuwe trainer na het ontslag van Avram Grant en meldde zich bij AC Mi lan voor Ancelotti. „Hij en nog een andere Italiaanse trainer staan bovenaan het lijstje van Chelsea", zei vice-voorzitter Adriano Gallia- ni van AC Milan zaterdag. ISTANBUL - Fenerbahce heeft zater dag de Turkse international Emre Belozoglu aangetrokken. De 27-jari- ge middenvelder komt over van Newcastle United, waar hij drie seizoenen speelde. Emre tekent in Istanbul een con tract voor drie jaar, waarin hij in totaal ruim 10 miljoen euro gaat verdienen. Istvan Bakx komt in laatste wedstrijd niet in actie. HELSINCBORC - Het olympisch voet balelftal heeft het vierlandentoer- nooi in Zweden afgesloten met een 2-0-zege op Portugal. Jere- main Lens bracht Oranje in de eer ste helft op voorsprong. Na rust verdubbelde Nordin Amrabat de score. De Portugees Edinho kreeg in de laatste minuut van het duel nog een rode kaart na een overtreding op Kees Luijckx. De speler van Ex celsior ging met een gescheurde lip van het veld. Nederland leed eerder op het toernooi een neder laag tegen Frankrijk (1-2) en speel de gelijk tegen Zweden (0-0). Bondscoach Foppe de Haan was zaterdag na afloop tevreden. „Ik heb me in het begin van het toer nooi zorgen gemaakt, maar nu viel het me alles mee. Langzaam maar zeker ben ik steeds meer tevreden. Het einde van het toernooi was in ieder geval beter dan het begin en dat is altijd goed. Maar er moet nog wel een tandje bij." De Fries was vooral te spreken over AZ-speler Lens. De aanvaller werd in de 38e minuut door Roy Makaay in de diepte gestuurd. De Portugese doelman dreef de aanval ler nog naar buiten, maar Lens wist vanuit een moeilijke hoek als nog te scoren. „Met de snelheid Het olympisch elftal sluit het vier- landentoernooi in Zweden af met een overwinning. Vlissinger Istvan Bakx komt in het slotduel niet in actie. van met name Lens kan je veel doen. Dat hebben we nog niet maximaal uitgebuit. Hij schoot hem er ook fantastisch in", loofde de bondscoach. In de tweede helft kreeg Oranje nog meer overwicht, maar de Por tugese keeper voorkwam erger. Tot tien minuten voor tijd, toen Amrabat een solo vanaf de mid dencirkel bekroonde met een tref fer. De Haan liet drie spelers uit voorzorg op de tribune plaatsne men. Otman Bakkal had last van een aanhechting van de kniepees, Hedwiges Maduro kampte met liesklachten en Barry Opdam had op de training zijn hamstring licht verrekt. Istvan Bakx kwam ook in de der de wedstrijd niet in actie. De Vlis- singse voetballer speelde alleen te gen Frankrijk mee. Op woensdag 2 juli verschijnt een speciale uitgave van 'de Ondernemer' die in het teken staat van businesskleding en etiquette. De ideale mogelijkheid voor uw bedrijf om in de schijnwerpers te staan. Nieuwsgierig naar de mogelijkheden in de Ondernemer? Bel voor een afspraak!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 29