Zeeland Duizenden bezoekers op havendag Automobilist rijdt na aanrijding door BenZeker.nl De goedkoopste autoverzekering van Nederland? Kleintjes Klassiek Dubbel zicht en dubbel de klos Publiek komt niet alleen kijken, maar ook graaien. LEZERSEHTRA PZCJ Muziek voor uw kleintje PZC Maandag 2 juni 2008 17 door Ben Jansen VLISSINGEN-OOST - Chef communi catie Monique Linger van elektrici teitsproducent EPZ kan zich wel voor het hoofd slaan. De open ha vendag bij Scheldepoort in Vlissin- .gen-Oost is .nog geen twee uur oud" en ze is al door haar tasjes heen. Absoluut te weinig inge kocht, geeft ze grif toe. Misschien komt het doordat de EPZ-tasjes er helemaal niet als EPZ-tasjes uitzien. Zwart met de TERNEUZEN - Een man (22) uit de gemeente Terneuzen moest giste ren eerst zijn rijbewijs en daarna zijn auto inleveren. Om 6.00 uur raakte hij in De Blok ken in Terneuzen zijn rijbewijs kwijt omdat hij meer dan drie keer de toegestane hoeveelheid drank op had. Om 7.10 uur werd hij toch rijdend gesignaleerd. De beginnend bestuurder ging er snel vandoor maar in Zaamslag besloot hij toch maar te stoppen. Dit keer was hij ook zijn auto kwijt. eenvoudige opdruk Watt?. Ze vin den in elk geval gretig aftrek onder de bezoekers van de havendag. Net als de Istimewa-tasjes trouwens, maar daar staat dan wel weer Isti- mewa op. Je moet je daar als onderneming vandaag de dag op instellen. Bezoe kers van een evenement als de ha vendag nemen geen kijkje in je stand omdat je als bedrijf prachti ge producten maakt of nuttige diensten levert. Nee, het gaat om spiegeltjes en kraaltjes. Dus graaien de gasten ongegeneerd no- titiebloks, posters, knijpkatten, sleutelhangers, bouwplaten en pennen naar zich toe. Tasje erbij doen? Da's misschien wel makke lijk. En ja, beleefdheidshalve wordt ook de glimmende brochu re van het bedrijf geaccepteerd. De kleine rolletjes pepermunt die bij gelegenheden als deze met gul le hand worden uitgedeeld, zijn de laatste tijd wat minder populair ge worden. Hoewel... „Je ruikt uit je mond", bijt een vrouw met een geel jack haar in een zelfde jas gestoken met gezel toe. Waarop deze zich schie lijk van een rolletje pepermunt ver zekert. Ook voor de industriële en logistie ke bedrijven die zich tijdens de ha vendag presenteren, is het evene ment een strooptocht. Naar perso neel. Veel bedrijven in de Zeeuwse SINT JANSTEEN - In de Hemelstraat in Sint Jansteen is gistermiddag een automobilist doorgereden na dat hij een 19-jarige fietser uit de gemeente Hulst had aangereden. De fietser raakte bij het ongeluk ge wond. De fietser reed door de Hemel straat en passeerde ter hoogte van de kruising met de Frederik Hen drikstraat een geparkeerde auto. Op dat moment kwam een perso- havengebieden zien de komende jaren grote aantallen ervaren me dewerkers vertrekken en grijpen al le mogelijkheden aan om zich op tijd van vervangers te verzekeren. Een havendag met duizenden be zoekers is ook in dit opzicht een geschikt evenement. Maar het kost moeite om daarvoor contacten te leggen. Linger: „Ik zou al blij zijn als deze dag één of twee nieuwe collega's zou opleve ren.'" Behalve de hebberigheid in twee richtingen valt op de havendag ook veel interessants te beleven. Op de kade van Scheldepoort zijn allerlei werk- en voertuigen opge steld die hun rol spelen in de dyna mische havenwereld en er zijn de monstraties, bijvoorbeeld van de brandweer en van de douane met snuffelhonden. De combinatie van grote drukte en aangenaam weer is er de oor zaak van dat de wachtrij voor de rondvaart door de haven lang is. Die rondvaart is een mooie gele genheid even het resultaat van de strooptocht langs de stands te in specteren. Hm, niet gek. En met welgevallen laat de bezoeker ver volgens zijn blik langs schepen en bedrijven gaan. Zo bekruipt menigeen het gevoel dat de organisatoren van de haven dag als thema hebben gekozen: we zijn trots op onze haven. nenauto uit de Frederik Hendrik straat die linksaf de Hemelstraat in reed. De fietser en de auto kwa men met elkaar in botsing en de fietser kwam ten val. De automobi list stopte, vroeg hoe het ging en reed vervolgens weer weg. Bij de huisartsenpost bleek dat de fietser een hersenschudding, een kneu zing in de maagstreek en letsel aan zijn duim had opgelopen. De poli tie zoekt getuigen. BenZeker.nl vergelijkt en helpt u op weg! Van de mogelijkheid een rondvaart te maken werd gretig gebruik gemaakt. foto Lex de Meester Klassieke muziek CD's die de stemming van uw kleintje positief kunnen beïnvloeden Ik ben blij Ik ben verdrietig Ik ben boos Ik ben relaxed Ik ben moe H ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 17