Werken voor de Overheid Hoofd afdeling Informatievoorziening Documentatie Vacaturenummer 1.17.08 In provincieland wil Zeeland meelopen in de kopgroep bij de invoering van vernieuwen de informatie-communicatie-technologische toepassingen bij de werkprocessen binnen de provinciale organisatie. De visie op e-dienstverlening aan de Zeeuwse samenleving is daarbij het uitgangpunt. Hierbij speelt de afdeling Informatievoorziening Documentatie een wezenlijke rol. Ben je een bruggenbouwende verandermanager die in staat is de toekomstvisie op het gebied van e-dienstverlening, documentaire informatievoorziening, digitale media, pre press, en repro- en postbehandeling bij de provincie Zeeland te vertalen naar concrete actieplannen en resultaten, dan ben je voor ons een interessante kandidaat. Inlichtingen: Jan Kruit, wnd. afdelingshoofd Informatievoorziening Documentatie, te lefoon (0118) 63 16 26. Senior medewerker verkeer en vervoer vacaturenummer 3.03.08 Als senior medewerker verkeer en vervoer word je belast met het aansturen van de een heid Monitoring, je vervult een klankbordfunctie voor je collega's en stemt de werk zaamheden binnen de eenheid af. Je bent verantwoordelijk voor de monitoring van het Provinciaal Verkeers- en Vervoers Plan (PVVP) en in nauwe samenhang met de beleidme- dewerkers stel je monitorplannen op voor de deelgebieden verkeer en vervoer, je maakt beleidsmatige analyses en vervult een brugfunctie tussen monitoring en beleidsvorming. Het jaarlijks rapporteren van de kerncijfers Verkeer en Vervoer Zeeland, het deelnemen in projecten als Nationaal Datawarehouse, Wegkenmerken+ behoren eveneens tot jouw functie. Je hebt minimaal een afgeronde hbo-opleiding. Daarnaast heb je ervaring op het gebied van monitoring en heb je ervaring met het aansturen van een werkeenheid. Inlichtingen: Wim Meijer, hoofd afdeling Verkeer en Vervoer, telefoon (0118) 63 15 47. Medewerker beleidsondersteuning beheer vacaturenummer 3.06.08 Als medewerker beleidsondersteuning beheer ben je voornamelijk bezig met het opma ken van renovatie- en nieuwbouwplannen op het gebied van openbare verlichting, be wegwijzering en haltevoorzieningen. Daarnaast stel je adviezen op met betrekking tot de genoemde onderwerpen en bewaak je de beschikbare budgetten. Je hebt een opleiding op hbo-niveau, bij voorkeur richting civiele techniek. Daarnaast heb je ervaring op het gebied van openbare verlichting en/of bewegwijzering. Inlichtingen: Edwin Roelans, wnd. regiohoofd wegen Zuid, telefoon (0118) 62 17 23. ZEE, Beleidsmedewerker natuur en landschap Vacaturenummer 2.05.08 Natuur en landschap dragen in belangrijke mate bij aan de ruimtelijke kwaliteit van Zeeland. Een kwaliteit die in samenhang met andere functies bescherming verdient. In deze functie adviseer je over de toepassing van wettelijke beschermingsinstrumenten en de vertaling daarvan naar provinciaal beleid. Je initieert en leidt projecten die leiden tot de bescherming en versterking van de (inter)nationaal erkende natuurwaarden in de Zeeuwse Natura 2000-gebieden en je stelt adviezen op ten behoeve van overlegsituaties op provinciaal, interprovinciaal en landelijk niveau. Je beschikt over een afgeronde universitaire opleiding op het gebied van ecologie/ natuur(beheer) en je hebt relevante werkervaring op dit gebied. Je bent geïnteresseerd in een functie die zich, naast de inhoudelijke kant, ook duidelijk richt op de proces matige aspecten. Inlichtingen: Jan Sanders, afdelingshoofd Water en Natuur, telefoon (0118) 63 11 76. Gesprekken vinden plaats op donderdag 3 juli a.s. Junior medewerker vergunningen natuur en landschap vacaturenummer 2.06.08 Natuur en landschap dragen in belangrijke mate bij aan de ruimtelijke kwaliteit van Zeeland. Een kwaliteit die in samenhang met andere functies bescherming verdient. In deze functie lever je een bijdrage aan het beoordelen van aanvragen voor activiteiten in beschermde gebieden, je stelt vergunningen op en je verzorgt het databeheer. Je beschikt over een recent afgeronde hbo-opleiding op het gebied van ecologie/ natuur(beheer) en bent bekend met wet- en regelgeving t.a.v. natuur en landschap. Veldbiologische kennis van de Zeeuwse natuur is een pré. Inlichtingen: Jan Sanders, afdelingshoofd Water en Natuur, telefoon (0118) 63 11 76. Gesprekken vinden plaats op woensdag 2 juli a.s. kijk voor meer informatie en/of beeldmateriaal op www.zeeland.nl Stuur vóór 14 juni a.s. je sollicitatie met motivatie en cv onder vermelding van het vaca turenummer naar Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl Provincie Zeeland LAND EN MENSEN ^ZZZZZZZZZZZZ De provincie Zeeland. Land van zee. land. van jou? Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor een Van de mooiste kustprovincies van Nederland, in een organisatie waar zo'n 750 collega's klaarstaan om jou te verwelkomen. Zeeland, daar waar werken, wonen en ontspanners uitstekend samengaan. Met prachtige stranden, een ruime woonkeuze, een boelend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Zee, land... iets voor jou? Zaterdag 31 mei 2008 PZC De Provincie Zeeland is tijdens een landelijk onderzoek in de top 5 van beste werkgevers - nomprofitorganisaties- gekozen, In een deelonderzoek hiervan, het medewerkers tevredenheid onderzoek behaalde zij de 1e plaats!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8