Familieberichten Colofon Familieberichten 32 I Zaterdag31 mei 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii pzcfamilieberichten@weaenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Vandaag trouwen: Kiek Diepenhorst en Michel Adriaansens Zeist, 31 mei 2008 i" Onze geliefde ouders, schoonouders en opa en oma Kees Lievense en Neeltje Lievense-van Rooijen zijn op 4 juni 60 jaar getrouwd Als u hen daar mee wilt feliciteren, bent u van harte welkom tijdens de receptie op 7 juni van 16.00 tot 17.30 uur in Restaurant Dijkpaviljoen de Westkaap, Zeedijk 7 te Westkapelle. Namens de kinderen Adrie en Leuni Lievense-Kaland Joost en Ria Lievense-Lankhaar Willy en Ger Kaland-Lievense Kris (in liefdevolle herinnering) en kleinkinderen Dreef je 2 4361 cm Westkapelle Uw kado graag in de vorm van een gift (bestemd voor 'Open Doors' Internationale Christelijke Hulporganisatie). 1948 2008 Op dinsdag 3 juni a.s. zijn onze ouders, schoonouders, groot- en overgrootouders Willem de Regt en Francien van der Slikke 60 jaar getrouwd Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Oostelijk Bolwerk 328 4531 GV Terneuzen 1958 Bram en Leun de Visser-de Visser 2008 Op 6 juni aanstaande vieren wij dat onze ouders en opa en oma 50 jaar getrouwd zijn Een ieder die hun hiermee wil feliciteren is van harte welkom op de receptie van 15.30 tot 17.00 uur in Grandcafé, Hotel, Restaurant Anno NU, Dorpsstraat 39-414356 AH Oostkapelle. Kinderen en kleinkinderen Mei 2008 Torenstraat 6 4356 BH Oostkapelle Wij willen graag iedereen bedanken voor alle belangstelling en attenties, die onze 50-jarige bruiloft tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt P. Birza en C. Birza-Moens Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het veel te vroege overlijden van onze medewerker en jubilaris Geert Agterhuis Geert kwam ruim 26 jaar geleden bij toen nog N.S.M. in dienst, waar hij in 1981 aan de slag ging in het koel- en menggebouw van de afdeling Nitraat. Als ervaren timmerman en scheepsbeschieter bij de toen malige TSM een flinke verandering. Vanaf 1987 was hij in dezelfde afdeling als operator mede verantwoordelijk voor een betrouwbare bedrijfsvoering van de installaties daar. In Geert verliezen we een rustige, toegewijde medewerker. We zullen hem bijzonder missen. We wensen zijn gezin, zijn familie, vrienden en collega's heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Managementteam, Ondernemingsraad en medewerkers van Yara Sluiskil B.V. Als het leven, lijden wordt, is sterven een verlossing Geschokt zijn wij door het snelle heengaan van onze gewaardeerde collega Geert Agterhuis Wij wensen Annita en de kinderen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Collega's afdeling Nitraat Ureum Yara Sluiskil B.V. Na een moeilijke periode is overleden mijn lieve broer en zwager Ko "In de grote eeuwigheid is het leven slechts een momentopname" Ko, we wensen je een goede reis toe en zullen je niet vergeten. Liefs Kees en Joke Verdrietig zi jn wij omdat onze vriend Ko Baijens is overleden. Wij wensen Nel en (klein)kinderen veel sterkte toe. Adrie en Ineke Annemarie en Jeremy Jos en Monique Michel en Lianka Bertjan en Tamara Tinus Lieve Ko Het was een oneerlijke strijd voor jou. Nu heb je rust gekregen. Dennis en Mattie Op donderdag 29 mei overleed ons lid Ko Baijens Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur Leden P.V. de Zeeuw Goes, 30 mei 2008 Met leedwezen hebben wij vernomen dat toch nog onverwachts is overleden Ko Baijens Ko was jarenlang speler en verzorger van het le elftal van VV Arendskerke. We wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van V V Arendskerke Lieve Chris, Christaki... Na een tragisch ongeval ben je er niet meer. Verslagen en verdrietig blijven we achter, we zullen je spontaniteit en je vriendschap heel erg missen, wij wensen Amy en Michael alle sterkte toe. R.I.P. Ie vrienden uit Zeeland In plaats van kaarten. Na een liefdevolle verzorging in "Ter Weel" te Krabben- dijke is op bijna 95-jarige leeftijd overleden Luberta Gerritdina Briiheim-Nelissen gehuwd geweest met Jacob August Eduard Brüheim, overleden 14-2-1995 Namens de familie: Mevr. A. Collins-van Veen Correspondentieadres: Dhr. M.D. Schwartz J.W. Frisostraat 13 4413 CA Krabbendijke Onze tante is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke, alwaar zaterdag 31 mei van 16.00 tot 16.30 uur gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen. De crematieplechtigheid voor familie en belangstellenden, wordt maandag 2 juni om 12.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer nog gelegenheid tot condoleren. I did it my way" Voorbereid op zijn afscheid is thuis in zijn vertrouwde omgeving rustig overleden mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Jaap van Driel echtgenoot van Marijke Kersbergen in de leeftijd van 64 jaar. Biervliet: Marijke van Driel-Kersbergen Mixie Familie van Driel Familie Kersbergen Familie Huisman Biervliet, 30 mei 2008 Haventraat 13 4521 PX Jaap is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen. De crematiebijeenkomst vindt plaats op woensdag 4 juni om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de bijeenkomst in het crematorium. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Vurssche", onverwacht uit ons midden werd wegge nomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Flora Emma Camilla de Smet weduwe van Maurits Benoni Clementia Haemers t 29 05 - 2008 Axel 14-10-1926 Westdorpe Westdorpe: Bea en Kees Moerbeke-Waas (B): Ingrid en Johan Cindy en Manu, Emily Tybo Davy Axel: Bernice en Adri Chantal en Geert, Lucas Niels en Tamara Sofie en Kevin Terneuzen: Ronald en Dorothea Angelo Jonathan en Angelique Rianka en Aldo Axel: Paul Familie de Smet Familie Haemers Westdorpe, 29 mei 2008 Corr.adres: Steeland 3,4554 BT Westdorpe De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 3 juni om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe, waar u na afloop van de begrafenis de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. Ma ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u maandag 2 juni om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 88