Senior Trader Junior Trader Banen tuinman www.middelburg.nl JobTrack.n ENTHOUSIASTE PERSONEELSFUNCTIONARIS WWF for a living planet OP ZOEK NAAR EEN ORIGINEEL CADEAU? 'ADOPTEER' MIJ EN BESCHERM MIJN LEEFGEBIED! BDO 50 I Zaterdag 31 mei 2008 PZC Kijk ook op Siloah heeft een twintigtal voorzieningen, waaronder woonlocaties, centra voor dagactiviteiten en logeerfaciliteiten.Tevens biedt Siloah zaterdagopvang en ambulante zorgvormen, zoals zorg aan huis, begeleid zelfstandig wonen (BZW) en praktisch pedagogische gezinsbegeleiding. Ruim 500 medewerkers verlenen zorg aan ongeveer 540 cliënten. Op onze afdeling P&O op het hoofdkantoor van Siloah in Goes is plaats voor een Voor 36 uur per week Je functie In deze veelzijdige functie draag je onder meer zorg voor de (centrale) personeels administratie en het beheer van de personeelsdossiers. Je voert taken uit op het gebied van arbeidsomstandigheden, ziekteverzuimbegeleiding en -preventie. Daarnaast vervul je een adviserende en ondersteunende rol richting het lijnmanagement als het gaat om de uitvoering van het personeelsbeleid. Ten slotte lever je een bijdrage aan de ontwikkeling van dit beleid. Je profiel Je hebt een functiegerichte opleiding op HBO-niveau afgerond of kunt bogen op een vergelijkbaar niveau door combinatie van opleiding en ervaring. Je bent een allrounder in het personeelswerk. Zelfstandigheid, samenwerken en een dienstverlenende instelling zijn belangrijke kernwoorden in je functioneren. Je hebt affiniteit met de gehandicaptenzorg. Kandidaten onderschrijven de zorgvisie van Siloah en zijn lid van de Gereformeerde Gemeenten of van één van de andere reformatorische kerken. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. Bellen Meer weten over deze functie? Neem contact op met het hoofdkantoor, tel. (0113) 27 54 54 en vraag naar de afdeling P&O (dinsdag t/m vrijdag). Schrijven Stuur binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief met CV (met vermelding van de functie) naar Hoofdkantoor Siloah, Postbus 179, 4460 AD GOES. Het is ook mogelijk om te solliciteren via onze website www.siloah.nl (vacatures) De M van Middelburg is markant. Hij symboli seert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koop manswoningen en pakhuizen, zijn gotische stad huis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevingsver mogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Wij zoeken een: Tuinman voor 36 uur per week Functie: Verrichten van werkzaamheden op het gebied van aanleg en onderhoud van openbaar groen. Verstrekken van informatie aan burgers. Profiel: Vakgericht vmbo werk- en denkniveau (bijv. diploma zelfstandig beroepsoefenaar groene ruimte) aangevuld met enkele jaren gerichte werkervaring. Salaris: maximaal 2.320,- bruto per maand (functieschaal 5) bij een 36-urige werkweek. Afhankelijk van uw prestaties is er op termijn doorgroeimogelijkheid naar de uitloopschaal. Reageer! Stuur uw sollicitatie voor zaterdag 14 juni 2008 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie vindt u op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Onze relatie, Interseafish, gevestigd teTholen, heeft zich sinds 1981 ontwikkeld tot een wereldwijde speler op het gebied van de handel in diepgevroren kwaliteitsvis en visproducten. De sleutelwoorden die als fundament onder deze solide organisatie liggen, zijn betrouwbaarheid, kwaliteit én innovatie. Interseafish is een gerespecteerde handelspartner voor zowel de handelspartijen op de traditionele markten als op de nichemarkten. Zo is de organisatie de laatste jaren uiterst succesvol in de afzet van topkwaliteit tonijn, sushi en sashimiproducten. De inkoopactiviteiten zijn sterk internationaal georiënteerd. De business-to-bussiness verkoop vindt met name plaats binnen Europa. Interseafish is zeer succesvol, onafhankelijk en maakt een gezonde groei door. Om deze reden is onze relatie op zoek naar kundige versterking van het verkoopteam met een: - gedreven en betrokken salesprofessional met internationale ambitie - In deze afwisselende spin-in- het-web functie heeft u dagelijks internationale contacten met de leveranciers en afnemers van Interseafish. U handelt zeer zelf standig bij het maken van in- en verkoopafspraken tegen een concurrerende prijs. In het klantcontact treedt u op als ambassadeur van Interseafish. U staat borg voor de in- en verkoop van een kwalitatief hoogwaardig product. Op reguliere en proactieve basis bezoekt u nieuwe en bestaande relaties. Ditterverstevigingvan het persoonlijke netwerk en ter op bouw van de persoonlijke markt- portefeuille. Vanzelfsprekend kunt u hierbij rekenen op de actieve ondersteuning vanuit het verkoopteam en de verkoopad ministratie. Ter ondersteuning van ons verkoopteam zijn wij bovendien op zoek naar een: - salesprofessional in de dop - De Junior Trader werkt mee aan het behalen van een optimaal in- en verkoopresultaat. In deze internationale functie leert u het tradersvak in de praktijk onder begeleiding van een Senior Trader. In een intensief ontwikke lingsprogramma leert u de kneep jes van het vak om zodoende uit te groeien tot een vakvolwassen handelspartner voor onze relaties. Als Senior Trader beschikt u over een hbo werk- en denkniveau. In de praktijk heeft u zich reeds ont wikkeld tot een stevige handels partner. Als Junior Trader heeft u ten minste een afgeronde oplei ding op hbo-niveau in de richting van Commerciële Economie of International Business and Languages en 0 tot 3 jaar werker varing. Beheersing van de Engelse taal en een tweede moderne taal in woord en geschrift is een must. Voor beide vacatures geldt dat ervaring in het specifieke markt segment van Interseafish of in de groente en fruit een pré is, maar zeker niet noodzakelijk. Nood zakelijk is wel een sterke voorliefde voor het internationale in- en ver koopvak en feeling met commer cie. Reizen vormt een wezenlijk onderdeel van de functie. De keuze voor Interseafish betekent werken voor een solide en groeiend bedrijf met volop kansen en ruimte voor eigen initiatief. Vanzelfsprekend bieden wij u een interessant en concur rerend arbeidsvoorwaardenpakket en gunstige ontwikkelmogelijkhe- den aan. Geïnteresseerd? Voelt u zich thuis in een handelsonderneming met internationale ambities en veel vrijheidStuurdan uw sollicitatiebrief voorzien van motivatie en CV naar BDO CampsObers Adviseurs Personeel Organisatie B.V., Postbus 3191, 5203 DD 's - Hertogenbosch, ter attentie van de heer drs. K.j Hoogendoorn. Bij voorkeur ontvangen wij uw sollicitatie per e-mail: huyen.phan@bdó.n1. Voor nadere informatie neemt u contact op met de heer drs. KJ. Hoogendoorn op telefoon nummer 073 - 640 57 99. Verdere informatie over de organisatie treft u aan op: www.interseafish.nl. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie wordt niet op prijs BDO CampsObers Adviseurs Personeel Organisatie B.V. Ga naar www.wnf.nl/adopteer of bel 0900-1962 0,20/min) Gratis advertentie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 84