Familieberichten Al 10 vertrouvro 34 Zaterdag 31 mei 2008 PZC sd Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze vader en mijn opa Cornelis Hage Colijnsplaat, 6 mei 1918 Goes, 30 mei 2008 Onze oprechte dank gaat uit naar alle medewerkers van zorg centrum 'Rehobothvoor de goede en liefdevolle verzorging. Goes: J. Hage-Rooze Goes: DJ. Hage J.P. Hage-de Pree Goes: C.J. Hage Zorgcentrum 'Rehoboth' Bergweg 1kamer 138,4461 LX Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op D.V. dinsdag 3 juni van 9.30 tot 9.45 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Gelde- loozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 10.00 uur de rouwdienst worden gehouden in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna om plm. 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de condoléanceruimte van rouw centrum 'De Bevelanden' gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ont\>angen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weethij redt het niet je streelt zijn wang, je ziet zijn ogen je bent bevangen door verdriet toch ben je dankbaar voor zijn einde dat na moedig strijden kwam omdat het niet alleen zijn leven maar ook zijn lijden overnam Verdrietig, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager en oom Karei Marcel Arthuur Korting Middelburg, 13 februari 1959 t Breda, 28 mei 2008 Middelburg: Karei Korting t Trees Korting-de Nijs Steenbergen: Paul Korting Liesbeth Korting-Meijer Leonie en Toon Roel Delft: Hilda Korting Eindhoven: Cecile Drogendijk-Korting Arjan Drogendijk Stefan Veldhoven: Ronald Korting Francina Korting-Heijkoop Marijke Astrid Corr. adres: Noorddonk 144 4651 ZB Steenbergen Op maandag 2 juni zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium Zuylen aan de Tuin- zigtlaan 114813 XH Breda. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Brasserie Oncle Jean, Ginnekenweg 338, 4835 NM Breda. Vrij par keren op het Schoolakkerplein, ca. 5 minuten loopafstand. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan wordt u verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor condoleanceregister, zie www.uitvaartleeuw.nl Want die tot God komt, moet geloven, dat Hij is, en een Beloner is dergenen, die Hem zoeken. Hebr. 116b Voor mij nog onverwacht, maar op Zijn tijd is door de Heere van mij weggenomen mijn geliefde man Arie Lagendijk in de leeftijd van 73 jaar. De Heere geeft mij kracht om dit verlies te dragen. Serooskerke: L.C. Lagendijk-Zwemer 29 mei 2008 Wilgenlaan 10 4353 AN Serooskerke Maandag 2 juni is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.30 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op dinsdag 3 juni om 10.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Serooskerke om 11.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Want het leven is mij Christus, en het steri'en is mij gewin. Fil. 121 Tot ons groot verdriet is uit de familiekring weggenomen onze onvergetelijke broer, zwager en oom Arie Lagendijk Karei en Leny Ria en Kees Ada en Jan Plony en Jan Neven en nichten Ik, Ik ben het, Die u troost. /es. 51.12 Bedroefd en verslagen namen wij kennis van het onverwachte overlijden van onze geliefde zwager en oom Arie Lagendijk echtgenoot van Lenie Zwemer in de leeftijd van 73 jaar. We bidden of onze lieve zuster, schoonzuster en tante de kracht mag ontvangen om dit verlies te dragen. Middelburg: Rinus Peene Rina Peene-Zwemer O-Souburg: Bram en Rieneke Ruben en Clarine, Jessica, Freddy, Angela Middelburg: Geerard en Lia Richard, Michel en Chantal. Wilbert Middelburg: Dina Loena Hilversum: Wilma Ankeveen: Jaap van Liere Janny van Liere-Zwemer Neede: Arjan en Estrella Estelle, Daniël Hilversum: Lianne Wij zijn verdrietig door het onverwachts overlijden van onze goede buurman en vriend Arie Lagendijk Wij wensen Lenie en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Piet en Maatje de Visser Piet, Nellie en lohan v.d. Bosse Willem Kodde Piet de Dreu Frans en Yvonne Wentink Nico en Ina Grootjans Marie Riemens Dillenburglaan 63, Goes Tel: 0113-216815 vww.uitvaart.vg Betrokkenheid en kwaliteit in de uitvaart matinUda wisse Wisse overledenenzorg uitvaartverz* Tel. 0113 217060 Mob. 06 24650772 Fax. 0113 218373 E-mail info@overledenenzorg.net www.overledenenzorg.net uitvaartverzorging Tel. 0113 259966 Fax. 0113 259647 E-mail info@uitvaartwisse.nl www.uitvaartwisse.nl Gij zijt ons Heil en ons Licht, onze Kracht. Gebed van Fauré) Met leedwezen namen wij kennis dat de Heere van ons weggenomen heeft ons zeer gewaardeerd koorlid Arie Lagendijk Zijn muzikale betrokkenheid bij ons koor zullen wij erg missen. Wij wensen Lenie en familie veel sterkte toe. Bestuur, dirigent en leden Gemengd Koor "Soli Deo Gloria" Oostkapelle Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve dochter en zus Jacqueline de Bie 17-07-1959 28-05-2008 Scharendijke: Ria van der Linde-de Koning Wout van der Linde Pauline de Bie t Pieter Laurens van der Linde t Valkenswaard: Kees en Mireille de Bie Tim en Mathijs Ulvenhout: Ronald en Susan de Bie Guusje Correspondentieadres: Noordoordplaat 11 4465 AV Goes Heel verdrietig zijn wij over het heengaan van ons nichtje Jacqueline Wij wensen Marcel, Bas en Loes heel veel sterkte. Ooms en tantes: van der Linde van den Berge Wissink Neven en nichten Met diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de vrouw van collega Teeuwen Jacqueline de Bie Marcel, de kinderen Bas en Loes en naaste familie wensen wij heel veel sterkte. Namens de Medische Staf A.T.J. Lavrijssen, voorzitter R.F.F. van den Haak, vice-voorzitter "Als je zon brengt in je leven van anderen, kun je de stralen niet weghouden van jezelf. Sir James Matthew Barrie Met bewondering en respect voor haar kracht en door zettingsvermogen, hebben wij vernomen dat veel te vroeg is overleden Jacqueline de Bie moeder van onze leerling Bas Teeuwen en zijn zusje Loes, echtgenoot van Marcel Teeuwen. Jacqueline was jaren een gewaardeerd en graag geziene vrijwilligster in de mediatheek van het St. Willibrordcollege. In onze herinnering blijft ze voortleven als een betrokken en positief ingestelde vrouw met veel interesses. Ze leefde sterk mee met het wel en wee van onze leerlingen en onze school. Wij leven mee met familie en vrienden van Jacqueline en vragen voor hen Gods steun en kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens bestuur, directie en personeel van het Ostrea Lyceum drs. J.A. Brand rector Lieve Jacqueline Je positieve bijdrage in de mediatheek van de afgelopen jaren, hebben we zeer gewaardeerd. We zullen je erg missen. We wensen Marcel, Bas en Loes heel veel sterkte toe. Liesbeth de Vaal, Donna Oostdijk en alle vrijwilligers Mediatheek Ostrea Lyceum, locatie Fruitlaan - -aSMBSP <■- :-<SüBK De vele kaarten en telefoontjes na het overlijden, maar ook uw aanwezigheid tijdens de afscheidsdienst van mijn levenspartner, onze pa en opa Huub Hubertus Franciscus Boymans hebben veel voor ons betekend. Dank u wel hiervoor. Th. Wolse-de Haze Kinderen en kleinkinderen Fam. Piet en Annet Fraanje-Boymans Fam. Bert en Hilde Boymans Kortgene, mei 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 78