Zeeland TJWk feOFöf öjc Brandje bij strandtent Uitstel rondweg? Werken voor de Overheid bij Intratuin Koudekerk Mei Juni Locatie: 2e etage lp ;ndht «■PHI elburg 81 Extra veel vacatures Morgen Koopzondag Middelburg LEICHT Keukens Alert! wil kaart met weglawaai SCHOUWEN-DUIVELAND 42 en 43 Verse Oosterscheldevondsten vlak voor je neus 37 SCHARENDIJKE - Bij Perry's Beach- club aan de Brouwersdam bij Scha- rendijke ontstond gisteren rond 20.15 uur een keukenbrand, ver moedelijk door oververhitting van een houten wand achter het for- muis. Omdat de strandtent is opge bouwd uit containerunits ver spreidde het vuur zich tussen de wanden. Reden voor de brand weer het sein 'middelbrand' te ge ven. De bluseenheden van Scha- rendijke en Renesse werden inge zet en van het team Burgh/ Haam stede werd een blustank opgeroe pen. Op het moment dat de brand uitbrak, was er een feestje in volle gang. De gasten wisten ongedeerd naar buiten te komen. De omvang van de schade is nog niet bekend. Vandaag in uw dagblad! Gedeputeerde is teleurgesteld in houding gemeenteraad. door Melita Lanting ZIERIKZEE - „Teleurstellend. Dit mo tiveert niet echt." Gedeputeerde Toine Poppelaars windt er geen doekjes om. Het besluit van de ge meenteraad om het huidige tracé van de rondweg Scharendijke voor alsnog af te wijzen stemt hem niet tot vrolijkheid. „Ik heb hier zeer gemengde gevoe lens over. Enerzijds is de tracékeu ze in intensief overleg met de ge meente tot stand gekomen. Vanuit de gemeente en Provinciale Staten is ook aangedrongen op vaart ma ken en we zijn nu al anderhalfjaar bezig met de voorbereidingen. Van de andere kant heb ik in 2010 financiële problemen, want ik heb niet genoeg geld voor alle plannen dus als deze weg vertraging op loopt, lost dat andere problemen op." De raad wil dat opnieuw geke ken wordt naar de route en kiest voor het 'waterlooptracé'. Een tra cé dat verder weg ligt van het dorp en hetzelfde tracé dat in 1996 al door wethouder Wijnand Renden is voorgesteld. Renden houdt nu vast aan de keuze van de provin cie. pagina 30: Dubbele agenda's bepalen discussie over rondweg Tip? redactie@pzc.nl Grote paniek in IJzendijke. Toen de vrouw 's avonds voor Thuis zorg op pad moest, ontdekte ze tot haar grote schrik dat haar au to was verdwenen. Ze belde fami lieleden om te vragen of zij mis schien de auto even hadden ge leend; dat gebeurde wel vaker. Nee, dus. Er bleef maar één mo gelijkheid over: auto gestolen. De gealarmeerde politie stond al snel voor haar deur. Eén van de agenten vroeg haar of ze die dag misschien boodschappen had ge daan. Dat klopte, te voet. Ten minste, dat dacht ze. De agenten waren zo vriendelijk haar een lift te geven naar de parkeer plaats van de plaatselijke super markt. Helemaal vergeten. OUWERKERK - „Nee, déze garnalen kun je niet eten." De leden van de Nederlandse Onderwater sport Bond hadden het gisteren druk met het be antwoorden van vragen van Schouwen-Duiveland- se basisschoolleerlingen. Bij de kreken van Ou- werkerk toonden ze, in het kader van de Week van de Zee, wat ze zojuist uit de Oosterschelde hadden gehaald. Dankzij samenwerking met Na tuur- en Milieu Educatie (NME) gingen de kinde ren daarna vogels kijken en maakten met de bos wachter een wandeling door het bos. foto Dirk-Jan Gjelteima Middelburg... is gezellig winkelen! Mortiereboulevard 3A - M'burg www.leichtkeukensmiddelburg.nl ZIERIKZEE - De fractie Alert! is on gerust over de toename van ge luidsoverlast en luchtverontreini ging door verkeer. Huizen langs de N59 hebben een gemiddelde ge luidsbelasting van zestig decibel. Alert! wil een verkeersmilieukaart, met alle 'geluidhinderlijke situa ties'. B en W overwegen dat idee. Westerschelde leeft tussen overkanten Zaterdag 31 mei 2008 Weken van stress zijn voorbij voor examenkandidaten Tip? redzzee@pzc.nl M Van 19 mei t/m 21 juni ontvang je bij elke besteding van 15 euro één fleuri. Eikë fleuri is 1 euro waard! Van 23 juni t/m 19 juli kun je de fleuri's weer inleveren bij Intratuin! *zie voorwaarden in de winkel Intratuin Koudekerke, Galgeweg 5 (Provincialeweg tussen Vlissingen en Koudekerke) Donderdag en Vrijdag koopavond Kijk voor meer informatie op www.intratuin.nl Zaterdag 4 Zondag no t 3] Buitenruststraafzo, IVIidd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 73