HOONDERT 's-Heerenhoek SMAAKMAKEND WERK KWALITEITSCOÖRDINATOR Onderhoudsmonteurs Q) JobTrack.nl Parttime medewerker crediteurenadministra tie(m/v) Onderhouds-/storingsmonteur Werkvoorbereider PRODUCTONTWIKKELAAR PROCESTECHNOLOOG Andere vacatures bij ZALCO: 1 Kijk ook op PZC Zaterdag 31 mei 2008 I 55 Aannemings- en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. is een bedrijf met een uitgebreid en modern machinepark. De activiteiten bestaan o.a. uit het uitvoeren van GWW-projecten, industriële dienstverlening, puin recycling, op- en overslag, en het verhuren van bouwmaterieel. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in Zeeland, maar ook buiten Zeeland zijn wij actief. Met een groep jonge mensen bieden wij een uitgebreide service en voldoen wij aan de laatste veiligheids- en milieu-eisen die van een modern bedrijf verwacht mogen worden. Momenteel zijn wij op zoek naar een Samen met een collega ben je verantwoordelijk voor de crediteurenadministratie. Hiertoe behoren het registreren, controleren, inboeken, archiveren en betaalbaar stellen van onze inkoopfacturen. Het betreft een duobaan voor ongeveer 20 uur. Uw profiel - Afgeronde MBO opleiding op administratief gebied; - Ervaring met administratieve werkzaamheden; - Flexibele instelling - Efficiënt en punctueel. - Kennis van MS Office. In deze functie voert u onderhoudswerkzaamheden uit aan het machinepark van Hoondert B.V. in de werkplaats te 's-Heerenhoek. Tevens verhelpt u zelfstandig storingen aan machines op diverse werklocaties. Uw profiel: - In het bezit van een MTS Werktuigbouwkunde diploma of gelijkwaardig; - Kennis van elektrisch en hydraulica; - Geen 8 tot 5 mentaliteit; - Ervaring in een vergelijkbare functie is een pré; - In bezit van het certificaat Basisveiligheid (VCA-B) is een pré. Na een ruime inwerkperiode krijgt u een boeiende functie die bestaat uit het ondersteunen van projectleiders /uitvoerders en het uitvoeren van calculaties. Uw profiel: - Sterk organisatorisch vermogen - Stressbestendig en flexibel - Goede contactuele eigenschappen - Een MTS diploma weg- en waterbouw is een pre - Efficiënt en punctueel - Goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden - Ervaring hebben met licht tekenwerk en interesse hebben in GPS besturing Informatie en sollicitatie Wij bieden een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. J.S.G. Hoondert: Aann. en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B. V. Postbus 4 4453 ZG 's-Heerenhoek Tel: 0113-35 25 10 inf0@h00ndert.nl Acquisitie n www.hoondert.nl deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wij zijn op zoek naar een fulltime: De functie: In deze dubbelfunctie werkt u binnen de afdeling QA in een klein team van medewerkers en rapporteert u aan het Hoofd QA. U bent verantwoordelijk voor de optimalisering van de bestaande producten en productieprocessen. U ontwikkelt nieuwe productvarianten voor groente en fruit. U overlegt met diverse disciplines zowel intern als extern, u verzorgt productmonsters voor klanten. Uw profiel: HBO levensmiddelentechnologie of gelijkwaardig, bij voorkeur aangevuld met enkele jaren relevante werkervaring; Ordelijk, systematisch, hands-on en praktijkgericht; Uitstekende communicatieve vaardigheden (overheid, klanten, collega's). Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 10 dagen zenden naar: C Oostrom's Conservenfabrieken B.V., t.a.v. de heer K.J. Wieringa, Postbus 61, 4420 AC Kapelle. Welkom bij COROOS! Met productielocaties in zowel Kapelle als Gelder- malsen vormt Coroos een van 's lands grootste conservenfabrieken. Vers van het land worden groenten en fruit direct bij Oostrom in glas, blik of kunststof verpakkingen verwerkt. Ons bedrijf, met meer dan 100 miljoen euro omzet, staat synoniem voor groei, een energieke aanpak en een moderne organistie met korte lijnen en duidelijke communicatie. Uiteraard werken onze ge motiveerde medewerkers met een hi-tech bestand van productiemachines. Op onze twee locaties maken in totaal 250 medewerkers zich elke dag opnieuw weer sterk voor onze kwaliteitsproducten. Door onze groei hebben we plaats voor gedreven collega's. Binnen onze platte organisatie heerst een prettige werksfeer. Ontspannen en toch gedreven/waarin voor elke medewerker ruimte is om zijn of haar talenten te ontplooien. Lamb Weston Meijer V.O.F. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met ruim 1100 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. In verband met een interne verschuiving zijn wij voor de kwaliteitsafdeling van onze fabriek te Kruiningen, die thans bestaat uit ruim 30 medewerkers, op zoek naar een: M/V Als Kwaliteitscoördinator beheer je ons kwaliteits systeem met de daarbij behorende procedures en werkinstructies. Je begeleidt klanten en verzorgt zowel interne als externe audits. Ook klachten afhandeling (analyseren en rapporteren van klachten) behoort tot je taken. Tevens ben je (mede-) verantwoordelijk voor onderzoek en projecten ter verbetering van het productieproces. Denk hierbij o.a. aan onderzoeken of er bepaalde trends zijn en aan de hand hiervan verbeter- voorstellen doen. Je werkt in dagdienst nauw samen met de QA Engineer en je rapporteert aan de QA Manager. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat die door middel van opleiding en werkervaring op HBO niveau kan functioneren. Bij voorkeur heb je enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid ook in de Engelse taal. Wij vragen veel, maar we hebben dan ook veel te bieden: een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden, Als je geïnteresseerd bent, verwachten we je sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan1 Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen. Frankrijkweg 2 Havennummer 5993 4389 PB Vlissingen-Oost P.O. Box 49 4380 AA Vlissingen The Netherlands P +31 (0) 113 615 000 F+31 (0) 113 615 090 info@zalco.nl www.zalco.nl Zeeland Aluminium Company NV is één van de leidende ondernemingen op het gebied van productie van primair aluminium in Europa. Onze eerste prioriteit is veiligheid, gezondheid en milieu; betrokken op onze medewerkers, onze installaties en onze omgeving. Bij ons bedrijf werken 700 mensen. Wij zijn ISO 9001, ISO 14001 en OHSAS 18001 gecertificeerd. Onze productie bedraagt jaarlijks 230.000 ton aluminium in de vorm van extrusiepalen en walsplakken in ruim 100 verschillende legeringen en 50 verschillende formaten. Voor onze technische dienst, bestaande uit 110 medewerkers, zijn wij op zoek naar: (mechanisch en elektrisch) Een functie waarin je werkt volgens een preventief onderhoudssysteem, maar waarin je ook dagelijks bezig bent met het oplossen van storingen. Een afwisselende functie waarin eigen initiatief wordt verwacht. Wij zoeken kandidaten die: een vakopleiding werktuigbouw of elektrotechniek op WEB niveau 3 of 4 hebben afgerond of door werkervaring hetzelfde niveau hebben bereikt; bij voorkeur aanvullende cursussen hebben gevolgd in hydrauliek, pneumatiek en/of storing zoeken; beschikken over goede communicatieve vaardigheden; zelfstandig en in teamverband kunnen werken; in het bezit zijn van VCA. Wij bieden: een uitdagende en interessante baan in een bedrijf waar veiligheid, gezondheid en milieu op de eerste plaats komen; de mogelijkheid om opleidingen te volgen; doorgroeimogelijkheden in één van de leidende bedrijven in de Europese aluminiumindustrie; uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over de genoemde functie kunt u contact opnemen met André van den Dries, hoofdopzichter onderhoud, telefoonnummer 06 51005271 Heeft u interesse in bovenstaande functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 16 juni 2008 aan: ZALCO, ter attentie van Petra Nauta, Postbus 49, 4380 AA Vlissingen. Ook kunt u reageren via een e-mail aan g- Petra.nauta@ZALCO.nl. Een gerichte aanstellingskeuring maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Aanvullend kan een psychologische test plaatsvinden. M&R specialist -§ projectleider constructeur meewerkend voorman Technische Dienst operators Kijk voor meer informatie op www.ZALCO.nl of kom naar de ZALCO carrièreavond op 5 juni (bel voor meer informatie hierover naar Martin Klippel 0113 615032) Zealand Aluminium Company NV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 57