m Congratulations to the Class of2008! Nederland weer mooi! BELISOL ■jQ JobTrack.nl JUNIOR VERKOPER van de Bilt A Ij""*) ERVAREN MONTEUR TECHNISCHE DIENST 2 CHAUFFEURS OOGSTWERKZAAMHEDEN mm - Nederland verrommelt. Help ons Nederland weer mooi te maken. Nieuwsgierig geworden? Kom dan ook naar onze Open Dag op 4 juni! www.roac.nl 46 I Zaterdag 31 mei 2008 PZC Kijk ook op Belisol is al meer dan 30 jaar één van de marktleiders in verkoop en montage van exclusieve kunststof, aluminium en houten kozijnen, garagepoorten en zonwering. Wijn zijn een organisatie waar kwaliteit en een goede dienstverlening hoog in het vaandel staan. Wegens de toenemende vraag naar onze kwaliteitsproducten zijn wij te uitbreiding van ons team op zoek naar een: Vereisten: - Je bent klantgericht - Je bent representatief - Je bent een zelfstandige werker met een goed gevoel voor initiatief - Goed, vlot contacten kunnen leggen met klanten en medewerkers - Je kan vlot overweg met informatica - Je hebt een MBO opleiding genoten en bent in het bezit van een rijbewijs (of mee bezig) - enthousiasme en gedrevenheid zijn zeer belangrijke troeven! Profiel: - Je kunt target gericht werken - Je bent gedreven en gemotiveerd om geld te verdienen - Je bent het eerste contact van het bedrijf en kun je ook als zodanig opstellen - Je hebt een commerciële instelling - Er wordt verwacht dat je op meerdere fronten je bijdrage kunt leveren Arbeidsvoorwaarden: - Vast basissalaris provisie - Telefoon en auto van de zaak - Premievrij Pensioenfonds Interesse? Zoja, stuur dan uw uitgebreide Curriculum Vitae binnen 2 weken naar onderstaand adres t.a.v. de heer W. de Pijper. Voor informatie kunt u bellen naar 0113-211.811 of bezoek de Belisolsite www.belisol.com BELISOL GOES, Nobelweg 2-24, 4462 GK GOES Acquisitie wordt niet op prijs gesteld zaden en vlas bv Van de Bilt zaden en vlas bv is een vooruitstrevend familie bedrijf dat al ruim 100 jaar actief is in de teelt, handel en verwerking van zaden en vlasproducten. Door de unieke kelenstructuur is het bedrijf toonaangevend in de mondiale vlassector. Het bedrijf heeft de volgende werkterreinen. - ontwikkeling en selectie van nieuwe landbouwrassen - vermeerdering, verwerking en handel van landbouwzaden - teelt van vezelvlas in Nederland, België en Frankrijk - verwerking van strovlas, het zgn. zwingelen en hekelen van het vlas - handel in vlasproducten Voor versterking van ons team zijn we op zoek naar: Uw taken: U bent verantwoordelijk voor het dagelijkse onderhoud van de productielijnen van onze vestiging in Sluiskil. Daarnaast onderhoudt en repareert u de diverse oogstmachines in de winter en gedurende de oogstperiode. Kortom, u heeft een afwisselende functie waarin u uw brede interesse tot uiting kan laten komen. Uw profiel: - Ervaring en/of opleiding in de electro- mechanische techniek - Zelfstandig en in een team kunnen werken - Brede kennis interesse van technische werkzaamheden - Affiniteit met het werken in de agrarische sector - Innovatief Uw taken: Besturen van vlasoogstmachines, tijdens de oogstperiode (de maanden juli, augustus en september) Uw profiel - Ervaring in het besturen van oogstmachines - Zelfstandig en in een team kunnen werken Wij bieden u een brede en interessante functie met veel zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. U komt te werken binnen een gemotiveerd team van 40 medewerkers. Het bedrijf biedt een uitstekend salaris en goede arbeidsvoorwaarden. Indien u interesse heeft om ons team te versterken stuur dan uw schriftelijke reactie met CV voor 10 juni 2008 naar: Van de Bilt zaden en vlas bv, Postbus 16, 4540 AA Sluiskil t.a.v. mevr. E. van de Bilt. WWW.VANDEBILTZADENVLAS.COM A1 250 jaar lang is de PZC dé krant van Zeeland - dat is iets om trots op te zijn. En niet minder trots zijn wij op onze tweede lichting afgestudeerden! Want net als de PZC staat de Roosevelt Academy midden in de Zeeuwse samenleving. Deze internationale en geheel Engelstalige universiteit biedt vrijwel alle academische disciplines aan en met de Performing Arts en Pre-Medical programma's is RA bovendien net iets specialer dan de meeste andere universiteiten in Nederland. De beste scholen stonden al in Zeeland en RA doet daar graag nog een schepje bovenop: tot tweemaal toe zetten studenten RA op de eerste plaats in de jaarlijkse Elsevier onderwijsenquête (in 2005 en 2007). En na Middelburg? Dan staat letterlijk de hele wereld voor RA- studenten open: Oxford, Cambridge, Utrecht, Boedapest, Delft, Londen, Leiden, Nice, Boston verwelkomden hen al... Dus waarom elders studeren als het ook in Zeeland kan? Roose$Mlt Academy B 5È Universiteit Utrecht Word lid van Vereniging Nederlands Cultuurlandschap. Bij een bijdrage van €25 of meer ontvangt u bovendien als welkomstgeschenk het 300 pagina's tellende, prachtig geïllustreerde boek Nederland weer mooi. Stuur een kaartje naar Vereniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwoordnummer 2501, 6573 ZX Beek-Ubbergen of meld u aan op www.nederlandscultuurlandschap.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48