Familieberichten Uitvaartverzorging OVERTOOM-GROEN 36 I Zaterdag 31 mei 2008 PZC Dankbetuiging Allen die ons hebben gesteund door de vele kaarten of persoonlijke condoleances of door aanwezigheid of mede werking aan de begrafenis van Sara Daane-de Groot willen we op deze wijze heel hartelijk danken. Het was ons tot grote troost. Namens de kinderen en kleinkinderen West-Souburg, mei 2008 De overstelpend vele en hartverwarmende bewijzen van medeleven, die wij na het overlijden en bij de uitvaart van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en over-opa Victor Pierre Gijzel ontvingen, hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons niet mogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Uit aller naam: M. Gijzel-Rottier Goes, mei 2008 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het over lijden van onze lieve zus, schoonzuster en tante Maria van Gilst Betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Namens de familie: Krijn en Ria Tazelaar Colijnsplaat, mei 2008 Bedankt lieve mensen voor alle hartelijkheid. Dit geeft mij en de kinderen veel steun na het overlijden van Hans Goedemondt Anja, Vera en Reinier Dankbetuiging Alle blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jo Goossens hebben ons goed gedaan. De aanwezigheid van velen op de dag van afscheid en de schriftelijke reacties zijn voor ons een grote troost en steun geweest. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk bedanken. Godelieve en Patrick de Frel-Goossens Stephanie Koewacht, mei 2008 Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het over lijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Anny d'Hont-d'Haens wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd zij was en hoe zij werd gewaardeerd. Jo d'Hont Vogelwaarde, mei 2008 Voor de persoonlijke attenties en warme belangstelling, bezoekjes, kaartjes, bloemen en brieven, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader Rien Houtepen willen wij u langs deze weg hartelijk bedanken. Jolanda Martijn en Annemiek Sem Arturo Sanne en Hai Wilhelminadorp, mei 2008 Suzanna Maria Justine Kamermans-Van Westen (30 mei 1924 - 3 april 2008) Met liefde en dankbaarheid denken we terug aan moeder. Dat ze niet meer bij ons is doet ons veel verdriet. Hartverwarmend was het medeleven tijdens haar ziekte en na haar overlijden. Heel hartelijk dank! Rob Kamermans Lien Hoogerland Voor uw medeleven na het overlijden van onze ouders Pieternella KIoet-Meeuwse en Cornelis Kloet willen wij u hartelijk danken, het heeft ons goed gedaan. Familie Kloet Voor uw blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, aan ons betoond na het onverwacht overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Kees Karelse betuigen wij u onze welgemeende dank. E. Karelse-de Muijnck Kinderen Kleinkinderen Borssele, mei 2008 Meeleven met elkaar bij liefde en leed, doet een mens goed. We willen eenieder bedanken voor het meeleven na het overlijden van mijn vader, schoonvader, opa en "ouwe opa" Jan Kooijmans Jan en Nel Kooijmans kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, mei 2008 Zoveel kaarten, zoveel handen geschud, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling, zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, pa en opa Kees Krijger Het heeft ons goed gedaan en zal ons de kracht geven om verder te gaan. L. S. Krijger-Wagenaar Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, mei 2008 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Bram Langebeeke heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Namens de familie Langebeeke Oostkapelle, mei 2008 Uw aanwezigheid, troostende woorden en kaarten zijn een enorme ondersteuning geweest na het overlijden van mijn vriendin, onze moeder en oma Willy van Liere-Minnaard hiervoor willen wij u van harte bedanken. Paul Meerman Erik van Liere en Erica Blommaert Silke Ingeborg en John Langerak Kim, Calle Diana van Liere en Rick Delhez Kevin Nieuwdorp, mei 2008 uit aller naam fam. de Meulmeester Middelburg, mei 2008 Voor uw blijken van medeleven, na het overlijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overoma Johanna Meeuse-Murre betuigen wij u onze hartelijke dank. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Mei 2008 Onze dankbaarheid gaat uit naar u, die uw medeleven hebt betoond -door uw persoonlijke aandacht, aanwezigheid, kaarten en telefoontjes- na het overlijden van onze moeder en oma Suzanna Louwerse Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven te hebben ontvangen. Hiervoor zeggen wij u hartelijke dank. Namens de kinderen en kleinkinderen: Frans Sturm Heinkenszand, mei 2008 Door de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Piet Misilje willen wij langs deze weg eenieder bedanken voor de vele kaarten en uw aanwezigheid bij zijn afscheid. Ook dank aan uitvaartverzorging de Ridder voor de mooie begeleiding van de uitvaart en Huisarts H. Meijerink voor de goede verzorging tijdens zijn leven. Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, mei 2008 In plaats van kaarten Voor de overweldigende warmte en medeleven in welke vorm dan ook na het plotseling overlijden van onze lieve moeder en oma Goudina Antonia van Rijswijk-Pluymers Willen wij u hartelijk danken. Het steunt ons in het grote gemis. Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, mei 2008 Voor de zeer vele blijken van meeleven na het plotseling over lijden van mijn lieve man, onze lieve vader, zoon en broer Jan Willem Verwijs willen wij u hartelijk bedanken. Uw meeleven heeft ons goed gedaan. Groot is echter het gemis. De Heere heeft ons kracht gegeven en we bidden dat Hij dat ook voor de toekomst zal blijven doen. A. Verwij s-van den Brink Heieen en Gerco Henriette en Walter Fam. Verwijs Fam. van den Brink Hoek, mei 2008 Wij danken iedereen voor de overweldigende belang stelling, troostende woorden, prachtige bloemen en hart verwarmende kaarten en brieven die wij mochten ont vangen na het plotseling overlijden van mijn onvergetelijke, lieve man, onze (schoon)zoon, broer, zwager en oom Colin de Wee Het is een troost te weten dat hij in de harten van velen een bijzondere plaats heeft ingenomen. Uit aller naam Gwendolyn de Wee-Vermeule Koudekerke, mei 2008 Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Uitvaart Zorgcentra Zeeland Voor uw blijk van medeleven ons betoond na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Maatje de Meulmeester-Koppejan willen wij u oprecht dank zeggen. Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 38