soms auto op staart trappen
vo
media@wegener.nl 'Als ie )e dat aantrekt, raak je in een depressie' 6 T ITIG (J 13
024-3650570 'Wegmisbruikers'-presentator André van der Toorn over onvriendelijke 'fans' J
PZC
Zaterdag 31 mei 2008
06:00 Koopjes tv 07:00
Disney feest 08:25 De
Planckaerts 09:00 David
Maasbach: De man met
de boodschap 10:05
DeTuinruimers 11:00
Front page profiles: U2
11:35 Dutch Supercar
Challenge 12:05 Best of
Homeshopping 13:10
Safari 13:25 Namens
Nederland 14:00 SBS 6
Sport: Oefeninterland
Nederland - Wales 17:00
De derde helft
07:00 Teleshop 7 07:01
Best of shopping 08:45
Astrotijd 09:30 Als beste
uit de bus! 10:00 Vis TV
10:30 Nederland bouwt
11:00 Business class
12:15 Duurzaam werkt
12:30 Mannen mannen
13:00 RTL GP: MotoGP
-Italië (Race) 15:00 RTL
GP: Red Bull X - Fighters
Mexico 15:30 RTL GP: Le
Mans Series 16:00 RTL
GP: Rally report 16:30 In
de vuurlinie 17:30 RTL
Autowereld
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro
tijd 09:00 Klassiek op 8
09:01 From Rome to St.
Petersburg 09:30 Clas
sical light 10:30 Music
to worship 11:00 Gala!
12:00 Teleshop 8 12:01
Tel Sell 14:30 Astro
tijd 14:45 Tel Sell 15:45
Astrotijd 16:00 Tel Sell
17:00 DVD today 17:30
Films sterren
07:05 Batman 07:30
Friends 08:00 Twins
08:30 Passion for fashion
09:30 Weekend tripper
10:05 Providence 10:55
Astro TV 12:55 Safa
ri 13:20 Het Blok 14:15
Hij Julia 14:50Sum-
merland 15:40 The O.C
16:35 Everwood 17:25
Model in 1 dag
09:00 JETIX: Kinderpro-
gramma's, met onder
meer Jetix Studio, Dis-
ney'sThe Legend ofTar-
zan, Jetix Studio, Skunk
Ful, Totally spies, Han
nah Montana, Kim Pos
sible, Lilo Stitch, Dis
ney's The Legend of Tar-
zan, Pokémon Diamond
and Pearl!, The suite life
of Zack and Cody, Ga-
lactik Football
18:00 De grote verhui
18:00
Gek op wielen,
18:00
Van etter tot en- 18:25
Kitchen crimi
18:05 Politieachtervol-
zing, realityserie
autoprogramma
gel, realityserie
nals, kookserie
gingen, serie re
18:30
RTL Transport
portages
wereld, transport
18:30 Jumanji, avontu
magazine
renfilm
19:00 De 25 meest
19:00
Stom, stommer,
19:00
De zwaan: Extre- 19:30
Grenzeloos ver
spraakmakende
stomst!, amuse
me makeover,
liefd, realitypro-
records aller tij
mentsprogramma
makeoverprogram-
gramma (h)
den, overzicht
19:30
RTL Nieuws,
ma
nieuwsbulletin
19:55
RTL Weer, infor
matief
20:30 Wegmisbruikers,
20:00
Mr. Bean, come
20:00
Kinderzieken- 20:30 Ghost whisperer,
20:30 Spartacus, film
verkeersprogram-
dyserie
huis, realityserie
dramaserie
drama
ma
20:30
Open range, wes
20:30
Missing, misdaad
tern
serie
21:30 Peter R. de Vries,
21:30 Missing, misdaad- 21:25
Medium, mis
misdaadverslag
serie
daadserie
gever, misdaad
programma
22:30 Knight moves, 22:15 Lost, dramaserie 22:15 The 13th warrior,
thriller actiefilm
23:10 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
23:25 Piets weerbe
richt, weerbericht
23:30 Reportage: Do
delijke geheimen
23:10 Jambers magazi
ne, serie reporta
ges
23:10 Law order:
Special Victims
Unit, dramaserie
00:35
Fear Factor
00:00
Business class (h)
00:45
Teleshop 8
00:05
Carnivale
00:20
Bottom
01:30
Astro TV Night
01:15
Teleshop 7
00:46
Sneak preview
01:15
Nachtprogram
00:55
Nachtprogram
02:30
Red Live
01:16
Nachtlounge
02:00
KamasutraTV
mering: Happy
mering
03:00
The hotspot
05:30
Astrotijd
Hour en Relax TV
03:55
Smallville
05:30
Astrotijd
04:00
Hart van Neder
04:40
Hart van Nederl.
land - Late editie/
(laat) (h)
Shownieuws (h)
05:59
Jetix
oo
o
O
NJ
K»
N»
N>
U>
n
x
niet herkenbaar. Tenslotte zijn er
mensen die absoluut niet in beeld
willen. Dat heeft te maken met
een inzittende of de locatie waar
de betrokkene is gesignaleerd. Wel
licht mag het thuisfront iets niet
weten."
Wegmisbruikers! is een herkénbaar
programma, meent Van der
Toorn. „En je hoeft geen raketge
leerde te zijn om het goed te kun
nen volgen." Maar de populariteit
heeft óók met leedvermaak te ma
ken, denkt de presentator. „Ik stel
me zo voor dat mensen thuis op
de bank verkneukeld zitten te kij
ken als wij een snelheidspiraat in
de smiezen hebben. 'Pik in dat rij
bewijs', zal vaak gedacht worden."
Wegmisbruikers, zondag, SBS 6, 20.30 uur.
Herhaling vrijdag bij Veronica, 20.30 uur.
Presentator André van der Toorn (rechts) en verkeersofficier van justitie
Koos Spee, vaste gezichten in Wegmisbruikers. foto Kippa
Omroep Zeeland
18:00 De wedstrijd
18:13 Trugkieke
18:28 De kunstkeet
18:40 De Zeeuw van Vlaande
ren
BUITENLAND
België 1
09:00 Lichtpunt: 3 kortfilms
- Van Storck tot Servais. 10:00
Joodse eredienst. 11:00 De ze
vende dag. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Half
uur natuur: Big cat diary. 14:05
Sporza: De Ronde van België.
15:35 Sporza: De Ronde van
Italië. 17:05 Vrolijk Vlaanderen.
18:00 Het journaal. 18:10
De rode loper. 18:30 Gentse
waterzooi. 19:00 Het journaal
- Sportweekend. 19:50 Het
weer. 19:55 1000 zonnen.
20:20 Tomtesterom. 21:10
Flikken. 21:55 Beste vrienden.
22:50 Het journaal laat. 23:10
Het weer. 23:15 De zevende
dag. 00:10 Doorlopende
herhalingen van Het journaal
laat en weer.
België 2
07:00 Musti. 07:05 Bumba.
07:10 Hopla. 07:15 De Fim-
bels. 07:35 Kleine Einsteins.
08:00 Sprookjesboom. 08:05
Samson en Gert. 08:30 Lazy-
town. 08:55 Uit het dagboek
van Mega Mindy. 09:35 Go
IV. 10:10 De Smurfen. 10:35
Kim Possible in het Disney
Festival. 10:59 CANVAS. 11:00
Sporza. 17:59 KETNET. 18:00
De week van Karrewiet. 18:10
Uit het dagboek van Mega
Mindy. 18:50 Kim Possible
in het Disney festival. 19:15
Sprookjes. 19:30 De hopeloze
heks. 19:59 CANVAS. 20:00
Het journaal. 20:10 Panorama.
20:55 Spraakmakers. 21:25 La
stanza del figlio. 23:05 Sporza:
Tennis - Roland Garros 2008.
23:50 Lichtpunt.
RTBF1
07:00 Doorlopende herhaling.
08:30 Une brique dans le ven
tre. 09:05 La clef des champs.
09:30 En quête de sens: Le
coeur et l'esprit. 10:20 68, mes
parents et moi. 11:30 Mise au
point. 12:50 Nieuwsoverzicht.
12:53 Weerbericht. 13:00
Nieuws. 13:30 Weerbericht.
13:40 Les carnets du bour-
lingueur. 14:00 Wielrennen:
Ronde van België. 16:15 Esca
pade gourmande. 16:45 Jardins
loisirs. 17:30 Stargate. 18:15
Questions d'argent. 18:20 Con
tacts. 18:30 Week-end sportif.
19:25 Weerbericht. 19:30
Nieuws. 20:07 Weerbericht.
20:10 Le jardin extraordinaire.
20:45 Chiens et chats a La Une.
20:50 Bonnie Clyde. 22:40
4 femmes - Les femmes dans
la guerre. 00:20 Week-end
sportif.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 09:05,09:30
Génial génie. 09:50 Minuscule.
10:00 Fête de la jeunesse la-
ique. 11:00 C'est pas sorcier.
11:25 Screen. 11:55 Auroville,
la ville dont la terre a besoin.
13:00 D6bels. 13:30 Tennis:
Roland Garros. 15:50 Atletiek:
Golden League Berlijn. 17:55,
18:20,18:45,19:10 Plus belle
la vie. 19:40 Autosport: WK
Rally. 20:10 Retour a Roland
Garros. 20:40,21:25 Matière
grise. 22:15 Un gars, une fille.
22:20 Weerbericht. 22:30
Le 12 minutes. 22:45 Hep
taxi! 23:15 Reflets sud. 00:05
Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:00 The
Andrew Marr show. 11:00
Sunday life. 12:00 Countryfile.
13:00 The politics show. 14:00
Cocoon. 15:50 EastEnders.
17:45 Allo'allo! 18:10 Points
of view. 18:25 Songs of praise.
19:00 Nieuws en weerbericht.
19:20 Regionaal nieuws en
weerbericht. 19:30 Seaside
rescue. 20:00 Florence Nigh
tingale. 21:00 The inspector
Lynley mysteries. 22:30 The
vicar of Dibley. 23:00 Nieuws
en weerbericht. 23:20 Match
of the day live.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 Tikka-
billa. 07:55 Tweenies songtime.
08:00 Legend of the dragon.
08:25 Watch my chops. 08:35
The batman. 08:55 Bernard.
09:00 Trapped. 09:30 Raven
- The secret temple. 10:00
■nam
Hider in the house. 11:00
Something for the weekend.
12:30 Rugby Union. 13:30
Motorsport. 15:00 Roeien.
16:00 Rugby League. 18:00
Rugby Union. 20:00 Wild
Britain. 20:10,20:35 Meerkat
manor. 21:00 Ray Mears goes
walkabout. 22:00 Wild China.
23:00 Russia: A journey with
Jonathan Dimbleby. 00:00 The
Liverpool sound.
Duitsland 1
07:15 SesamstrafSe. 07:45,
08:10 Wie erziehe ich meine
Eltern? 08:35 Tigerenten Club.
09:55 Tagesschau. 10:00
Immer wieder sonntags. 11:30
Die Sendung mit der Maus.
12:00 Tagesschau. 12:03
Presseclub. 12:45 Tagesschau.
13:15 ARD-exclusiv. 13:45
Bilderbuch: Bergisch - Glad-
bach. 14:30 Sportschau live:
Atletiek. 16:30 ARD-Ratgeber:
Gesundheit. 17:00 Tagesschau.
17:03 W wie Wissen. 17:30
Gott und die Welt: Mama, ich
bin schwul - Jugendliche und
ihr Coming-Out. 18:00 Sport
schau. 18:30 Bericht aus Berlin.
18:49 Ein Platz an der Sonne.
18:50 LindenstralSe. 19:20
Weltspiegel. 20:00 Tagesschau.
20:15 Polizeiruf 110: Keiner
schreit! 21:45 Anne Will. 22:45
Tagesthemen. 22:58 Das Wet
ter im Ersten. 23:00 ttt - titel
thesen temperamente. 23:45
Bericht vom Parteitag der FDP.
00:00 Kim Novak badete nie
im See von Genezareth.
Duitsland 2
07:20 Bibi Blocksberg. 07:45
Der Sleepover Club. 08:35
Michel aus Lönneberga. 09:00
heute. 09:02 sonntags. 09:30
Protestantse kerkdienst. 10:15
H20 - Plötzlich Meerjungfrau.
11:03 ZDF-Fernsehgarten.
13:00 heute. 13:02 blick-
punkt. 13:30 ZDF.umwelt.
14:05 Münchhausen in Afrika.
15:25 heute. 15:30 Spy Kids 2
- Die Rückkehr der Superspi-
one. 17:00 heute. 17:10 ZDF
SPORTreportage. 18:00 ML
Mona Lisa. 18:30 ZDF.repor-
tage. 19:00 heute. 19:10 Berlin
direkt. 19:30 ZDF Expedition.
20:15 Das Geheimnis des
Roten Hauses. 21:45 heute-
journal. 22:00 Kommissar
Beck: Tod per Inserat. 23:25
Standpunkte: Bericht vom
Parteitag der FDP in München.
23:40 Das Philosophische
Quartett.
Discovery
07:40 Brainiac. 08:30 Wrecks
to riches USA: Poison dart.
09:25,09:50 How it's made.
10:15 Survivorman: Kalahari.
11:10 Shocking survival vi
deo's: Snowbank burial. 11:35
Shocking survival video's:
Trains vs semi. 12:05 Ray
Mears' extreme survival: Costa
Rica. 12:30 Ray Mears' extreme
survival: Arctic circle. 13:00
True heroes: Death boat. 13:25
Really big things: Giant hot air
balloon. 14:20 Mega builders:
Stolen power. 15:15 Head
on. 17:05 Die Ludolfs. 18:00,
18:30 How it's made. 19:00
American chopper: Intel. 20:00
Mythbusters: Speed cameras.
21:00 Survivorman: Labrador.
22:00 Ultimate survival: Pa
nama. 23:00 Future weapons:
Firepower. 00:00 Shocking
survival video's: Snowbank
burial.
National Geographic
07:00 Business Turkey. 07:15
Business Russia. 07:30 The
McLaughlin Group. 08:00 Joyce
Meyer. 08:30 Answers with
Bayless Conley. 09:00 Creflo
Dollar. 09:30 Hillsong mini
stries. 10:00 Joel Osteen. 10:30
Ed Young. 11:00 Teleshopping.
11:58 National Geographic
Channel. 11:59 National
Geographic Junior. 12:00 Kids
for animals. 12:30 Crittercam-
Wildtech adventures: Nurse
sharks. 13:00 Wat is wat: Het
oude Rome. 13:30 Monkey
business. 14:00 Nomads:
Motorcross madness. 15:00
Earth investigated: Hubble
- The ultimate telescope. 16:00
Seconds from disaster: Aircraft
carrier explosion. 17:00 Human
footprint. 18:00 I didn't know
that: DIY green. 19:00 Planet
mechanics: Solar paella. 20:00
Megastructures: Shanghai
super tower. 21 :Q0 Stonehenge
decoded. 23:00 Vegas comes
to China: The Venetian gamble.
00:00 Air crash investigation:
The plane that wouldn't talk,
TMF
09:00 Clipkennis. 11:00 Best
of Reaction. 12:00 Gamekings.
13:00 TMF Superchart. 15:00
Clipkennis. 15:30 Best of
Reaction. 16:30 Valerio duikt
onder. 17:00 Top 25.19:00
Gamekings. 20:00 De video
theek. 22:00 TMF Classics.
00:00 Midnight.
MTV
08:05 Breakfastclub MTV top
10.08:55 All access: Paris Hil
ton's most shocking moments.
09:50 Making the video: Touch
my body - Mariah Carey. 10:15,
10:40 Life of Ryan. 11:10
Making the movie. 12:00 Real
world Sydney weekendbreak.
18:00 Making the band IV.
19:00 Pageant place. 19:25 The
fabulous life of Celebrity wed
dings. 20:15 True life. 21:10
Made. 22:00 Mario special: I
won't love you to death. 23:00
MTV live: The White Stripes.
23:30 MTV live: The Killers.
00:00 After hours.
TV 5
07:30 Découverte. 08:00
Canadees nieuws. 08:30 TiVi 5.
10:30 C com-q@. 10:55 Paroles
de clips. 11:05 Echappées
belles. 11:30 Chroniques d'en
haut. 12:00 TV5Mondede
I'info. 12:05 Silence qa pousse.
12:30 Genesis II, et I'homme
créa la nature. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 30 millions
d'amis. 14:30 Quelque chose
en nous de... Annie Cordy.
16:00 Nec plus ultra. 16:30
Acoustic. 17:00 Kiosque.
18:00 Nieuws. 18:10 Le grand
rendez-vous. 19:00 Cité guide.
19:30 Le géant de la vallée
perdue. 20:30 Frans nieuws.
21:00,21:55 Ondes de choc.
22:50 Histoires de chateaux.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:35 La vengeance
d'une blonde.
Eurosport
08:30 Autosport: FIA WTCC.
09:00 Autosport: Internatio
nal Formula Masters. 09:30
Game, set mats. 09:45,
10:15,10:45,12:00,13:15
Motorsport. 15:00 Autosport:
FIA WTCC. 16:30 Wielrennen.
17:30 Tennis: Roland Garros.
20:30 Game, set mats.
20:45,21:00 Motorsport:
Superbike. 22:00 Motorsports
weekend. 22:30 Autosport:
Rally. 23:00,23:30 Beach
volleybal. 00:00 Motorsports
weekend.
CNN
07:30 International corres
pondents. 08:00 News special.
09:15 CNN Marketplace
Middle East. 09:30 i Report
for CNN. 10:30 World sport.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:30 Inside the Middle
East. 14:00 The campaign trail.
14:30 World sport. 15:00
Inside Africa. 15:30 Living golf.
16:30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 17:00
Late edition. 19:30 Inside the
Middle East. 20:30 Living golf.
21:00 News special. 22:30
World sport. 23:00 World's
untold stories. 23:30 The daily
show with Jon Stewart: Global
edition.