f y Districtshoofd ik Banen QJobTrack.nl www.schouwen-duiveland.nl gww machinisten voor: overslagmachinist voor: kanters Kijk ook op PZC Zaterdag 31 mei 20081 31 Gemeente Schouwen-Duiveland Wie werkt mee aan de leefbaarheid van Schouwen-Duiveland? J Binnen de afdeling Openbare Werken werken 120 medewerkers aan de leef baarheid van Schouwen-Duiveland. Een deel van de medewerkers is werkzaam binnen een viertal districten, elk onder leiding van een districtshoofd. In district Oost, waar 15,4 fte's zijn ondergebracht, komt de functie districtshoofd vacant. De moderne districtsvestiging is gelegen in Oosterland. Het district wordt gekenmerkt door een drietal flinke dorpskernen en twee kleine kernen. Naast visserij, land- en tuinbouw bestaat er een grote recreatieve bedrijvigheid in de vorm van verblijfsrecreatie (vakantiepark, campings, (jacht) havens, golfbaan) nabij het Grevelingenmeer. Voor twee kernen zijn master- plannen in ontwikkeling. Voor de aansturing van het onderhoud van de openbare ruimten en andere servicegerichte activiteiten, ondersteund door assistent-opzichters, zijn wij op zoek naar een voor district Oost, 36 uur per week Wij zoeken: Een integraal manager met een afgeronde HBO opleiding, bij voor keur op cultuur- en/of civieltechnisch gebied. Je hebt aantoonbare leidinggevende ervaring. Je bent resultaatgericht en gaat voor kwaliteit. Je zorgt voor kaders en een planmatige werkwijze. Helder en effectief communiceren is één van je eigen schappen, daarnaast ben je in staat om nieuwe oplossingen te bedenken en bepalende besluiten te nemen voor het district. Dienstverlening aan burgers en bedrijfsleven is voor jou een vanzelfsprekendheid. Wij bieden: Een bruto jaarsalaris van maximaal 60.000 (schaal 11). Tevens bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een uitgebreide verlof regeling, uitstekende studiefaciliteiten en een prima woon-werkvergoeding. Meer weten en belangstelling? Meer informatie is te verkrijgen bij Alex van den Dries, afdelingshoofd OW, 0111 - 452 410, of collega districtshoofd, Erik Dalebout, 0111 - 651 643. Meer informatie over de gemeente vind je op onze website. Je sollicitatiebrief - o.v.v. functie en vacaturenr. 8020 - kun je t/m 12 juni 2008 sturen naar Gemeente Schouwen-Duiveland, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 5555, 4300 JA Zierikzee. Of je kunt een e-mail sturen naar gemeente@schouwen-duiveland.nl. Een assessment maakt onderdeel uit van de procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GUILJAM-HOEK (opgericht in 1947) is een groeiende onderneming met een no-nonsense mentaliteit. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: agrarisch loonwerk uitvoering van (cultuurtechnisch) grondwerk verhuur van (grondverzet)machi- nes voor de GWZV en de industrie transport verhuur/verkoop van betonplaten, draglineschotten en stalen rijplaten bemiddeling in vrijkomende partij- gronden uit diverse werken van onze opdrachtgevers. Het werkgebied is met name Zeeland en Vlaams-België GUIUAM-HOEK is een door het SBW en Aequor erkend opleidingsbedrijf. Tevens zijn wij in het bezit van het I/CA en VKL certificaat. GUILJAM-HOEK streeft naar een dienstverlening met een hoog kwali teitsniveau, vanzelfsprekend spelen onze medewerkers hierin een zeer belangrijke rol. Een goed vakman verdient zichzelf!! Wij zijn op zoek naar ervaren collega's, die ons team komen versterken!!! Mobiele graafmachine Wiellaadschop mobiele graafmachine (voor overslagwerk) Salaris Uitstekend salaris op basis van CAO LEO (leeftijd, ervaring, etc.) Interesse? Kijk voor meer info op www.guiljam-hoek.nl (onder het kopje: 'nieuws') en stuur uw sollicitatie met CV naar: GUILJAM-HOEK T.a.v. dhr. A.J. Guiljam Wijckhuiseweg 1 4542RW HOEK of mail naaranthony@guiljam-hoek.nl OH'VBRHUUfl Pagter Innovations is een bedrijf met 20 medewerkers, dat verpakkingen voor snijbloemen ontwikkelt en verkoopt. Deze unieke verpakkingen worden verkocht aan kwekers en bloemenexporteurs over de gehele wereld. Het bedrijf heeft verkoopkantoren in Chicago. Osaka en Turijn. De organisatie brengt elk jaar enkele nieuwe producten op de markt en is op zoek naar een: Controller (M/V) Taken: U bent verantwoordelijk voor de administratie in Nederland. U.S.A. en Italië U beheert en verbetert Exact in Nederland en QBP in Chicago U zorgt dat de interne rapportage goed en tijdig gebeurt (kwartaalcijfers, cashflow, etc.) U hebt kennis van automatisering en overlegt met de deskundige die ons ondersteunt U ondersteunt en assisteert bij de boekhouding, controleert de cijfers voordat ze in concept jaarrekening naar de externe accountant gaan. u onderhoudt contacten over de jaarrekening en waarderingregels met de accountants in Nederland. USA en Italië U ondersteunt de directeur bij beleidsvoorbereiding en beslissingen, gebaseerd op financiële gegevens en u rapporteert rechtstreeks aan hem U beheert de verzekeringenafhandkelijk van ervaring en interesse is een verdere uitbreiding van taken en verantwoordelijkheden mogelijk. Wij vragen: ten minste HBO werk- en denkniveau een volledige werkweek (geen deeltijd) ervaring met Exact software of andere financiële software een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal bereidheid om 2-3 maal per jaar naar de USA en eventueel andere landen te reizen een flexibele instelling en goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden een dynamische, internationale werkomgeving met jonge collega's en een positieve werksfeer met ruimte voor eigen initiatief. We bieden een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt uw sollicitatiebrief met c.v. per E-mail binnen ca. 2 weken sturen aan: anja@ pagter.com of per post aan: Pagter Innovations B.V., Postbus 1139. Vaartveld 14, 4700 BC Roosendaal, t.a.v. de heer drs. ing. J.A.W. de Pagter. Meer informatie vindt u op onze website: www.pagter.com Kanters is een vooruitstrevende onderneming op het gebied van woning- en utiliteitsbouw met vestigingen in Barendrecht en Middelburg. Met ruim 240 mede werkers zijn we continu bezig met het ontwikkelen van innova tieve concepten en het steeds slimmer inrichten van het bouw proces. Hierbij luisteren wij goed naar wat er leeft in de markt en werken wij intensief samen met alle betrokken partijen. Immers: beter bouwen doe je toch vooral samen. Kanters Bouwbedrijf Zuid B.V. is sinds 2002 actief. Vanuit een modern nieuw kantoorpand in Middelburg wordt de vestiging gerund. Het omzetdoel is 20 miljoen op jaarbasis met projecten in de woningbouw en utiliteits bouw. Kanters is onderdeel van TBI Bouwgroep B.V. Voor onze vestiging in Middelburg zijn wij op zoek naar een gedreven kandidaat voor de functie van VESTIGINGSLEIDER De functie: In deze zeer veelzijdige functie ligt de nadruk op het op een inspirerende manier leiding geven aan onze mede werkers en de werken in uitvoering. Procesbewaking, budgetbewaking, kwaliteit en veiligheid zijn belangrijke aandachtspunten, evenals het onderhouden van goede contacten met onze bouwpartners en het uitbreiden van de relatiekring. Functieprofiel: Voor deze veelzijdige en toekomstgerichte functie kijken wij uit naar ambitieuze kandidaten met minimaal een technische opleiding op HBO-niveau en 5 a 10 jaar ervaring in een leidinggevende functie in het uitvoerend bouwbedrijf. Naast kennis van de productiekant heeft u ook affiniteit en ervaring met ontwikkelingstrajecten en deelname in bouwteams. U beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Deze functie biedt de mogelijkheid aan ondernemende kandidaten om op termijn en bij gebleken geschiktheid zelfstandig de vestiging te leiden en verder uit te bouwen. Van kandidaten wordt verwacht dat zij in Zeeland woon achtig zijn of zich er in de toekomst willen vestigen. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief binnen 14 dagen naar Kanters Bouwbedrijf B.V. t.a.v. afdeling personeel organisatie, Postbus 425, 2990 AK Barendrecht. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C. Verhoeven, hoofd personeel organisatie, telefoon 0180-645000. Kijk ook op www.kantersbouw.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TBI bouw Kopenhagen 5, 2993 LL Barendrecht, Postbus 425, 2990 AK Barendrecht, Telefoon 0180 645 000, info@kantersbouw.nl, www.kantersbouw.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 131