Docent^ I |[iH Mdl [lil] I "«ZEEVAART INFODAG 4 JUNI BOUWBEDRIJF ;BM TT GLASHANDEL MOERSTEE BV Wil jij onze duizendpoot op marketing-gebied worden? re: techniek.nl QjobTrack.nl Werken aan de Zeeuwse kust! 4'M'J.H.ll Staatsbosbeheer Regio Zuid zoekt Boswachter Voorlichting, PR en recreatie Ervaren glaszetter/ hardglasspecialist Verkoper/commercieel medewerker binnendienst Kijk ook op PZC Zaterdag 31 mei 20081 29 Binnen de opleiding Algemene Operationele Technologie ontstaat de volgende vacature Toegepaste thermodynamica m/v, aantal uren in overleg. j2X|, Ideaal om een combinatie te maken met werken in het bedrijfsleven. Het profiel De kern van de functie betreft het lesgeven aan volwassenen uit het bedrijfsleven en aan jong volwassenen met voortgezet of middelbaar onderwijs als achtergrond. Dit betreft het begeleiden van projecten in de propedeuse en de hoofdfase, het begeleiden van stages en afstudeerprojecten en even tueel het verzorgen van cursussen in binnen- en buitenland en het uitvoeren van projecten Hogeschooljj^Zedand Hogeschool zeeland is hét kennisinstituut op het gebied van hoger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. voor bedrijven. Tenslotte verwachten wij dat u vanuit uw specialisme een bijdrage levert aan een onderwijs- en leerplanontwikkeling, die is gericht op invoering van competentiegericht onderwijs, en dat u hier op een creatieve manier vorm aan geeft. Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij dhr. P. van der Heide, Head of Department, tel. 0118 - 48 92 90. Ook als u uw actieve loopbaan in de thermodynamica reeds beëindigd heeft wordt u uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature en uw beschikbaarheid, dient u binnen 10 dagen te zenden aan de Dienst P&OO, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. Acquisitie nav deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meer inhoudelijke informatie over deze functie en de procedure vindt u op: www.hz.nl minimaal 32 uur Het district Zeeland omvat de provincie Zeeland inclusief de gehele Grevelingen. Staatsbosbeheer beheert er een keur aan terreintypen. Vanwege de uitvoering van landinrichtings-en natuurontwikkelingsprojecten neemt het aantal te beheren terreinen nog steeds toe. De boswachter voor het district Zeeland maakt deel uit van het districtsteam en is derhalve een teamspeler die ook zelfstandig kan opereren in deze maatschappelijk georiënteerde functie. De standplaats is IJzendijke. Wij vragen voor deze functie een ervaren mbo'er, aangevuld met relevante cursussen op het gebied van voorlichting, bij voorkeur NGPR-A-diploma. Een uitgebreide functiebeschrijving en informatie over de sollicitatieprocedure vind je op www.staatsbosbeheer.nl Organisatie Doe mee Vacatures. Staatsbosbeheer beheert ruim 250.000 ha natuur in Nederland en werkt aan een duurzame leefomgeving voor mens, plant en dier. Natuurbeheer, herstel van gebieden, recreatie en ontwikkeling van nieuwe natuur zijn onze kernactivi teiten. Voor milieuvriendelijke houtproductie, natuurlijke waterbeheersing, groene zones rond steden en behoud van cultuurhistorie en landschap werken we met verschillende partijen samen. Staatsbosbeheer heeft 950 medewerkers en is gevestigd in Driebergen, Groningen, Deventer, Tilburg en Amsterdam. De regio Zuid heeft een beheersareaal van ruwweg 60.000 ha, variërend van duinen in Zeeland tot hellingbos op het Drielandenpunt. Bouwbedrijf is regionaal actief op het gebied van woningbouw, nieuwbouw, verbouw en renovatie. Wij zoeken op korte termijn versterking van twee timmerlieden, en een leerling timmerman. Wij bieden een goede betaling en uitstekende voorwaarden. Wilt u reageren Ons adres is Bouwbedrijf Louwerse B.V. Dijkstraat 3, 4322 AA Scharendijke. Reageren per mail kan ook: BouwLouwer@zeelandnet.nl of bel 0111-671392 DIJKSTRAAT 3 4322 AA SCHARENDIJKE T OH! 671392 F OW 672360 BOUWLOUWER@ZEELANDNET. NL zoekt wegens sterke groei per direct: Voor meer informatie: www.moerstee.nl Glashandel Moerstee Kloosterweg 18 4421 PV Kapelle 0113-341688 woensdagmiddag van 13.00-16.00 uur www.hogeschooivoordezeevaart.nl informatienummer 010 - 44 86 444 STC-GROUP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 129