paul en menno de nooijer verbeelden bescherming Walcheren: kantoren in middelburg en koudekerke Zijn er nog manieren om je als verzekeringsbedrijf origineel en verrassend uit te drukken? Wel als je te rade gaat bij de kunstenaars Paul en Menno de Nooijer. Zij weten te verrassen en het begrip bescherming opnieuw betekenis te geven. Op deze pagina ziet u slechts een voorproefje van de uitingen waarmee Driekleur Verzekeringen u binnenkort wil uitdagen goed over uw bescherming en zekerheid na te denken, uiteraard niet zonder goed en deskundig advies. GijsdeReus, Cees Vergouwe, Bert van Halderen, Janette de Witte, Patricia Wiedenhoff, Patric Verboom (stagiair) Nel de Jonge Vestiging Middelburg St. Pieterstraat 1 4331 ET Middelburg Telefoon: 0118 652240 Fax: 0118 651652 e-mail: middelburg@driekleur.nl Vestiging Koudekerke Duinstraat 2 4371 AZ Koudekerke Telefoon: 0118 553397 Fax: 0118 553091 e-mail: koudekerJ<é@driekleur.nl Bovenstaande kantoren verhuizen medio decembprlfaar een gezamelijk kantoor aan de Buitenruststraat in Middelburg. www.driekleur.nl "Ik heb enthousiast 'bijgetekend', zoals ze dat in de voetballerij zeggen. Simpelweg omdat ik beslist nog enkele jaren mijn enthousiasme en ervaring wil bijdragen bij het uitbouwen van Driekleur Verzekeringen als Zeeuwse partij. "Ze noemen mij een netwerker. Klopt, zeker als je kijkt naar de verbindingen die ik wil leggen tussen mensen en goede producten. Met kantoren in heel Zeeland, maar vooral ook door ondersteuning van alle mogelijke specialisten zijn connecties snel gelegd. Succes verzekerd!"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 89