kleur particulier en zakelijk, zakelijk en particulier particulier het nieuwe logo zakelijk de bevelanden: kantoor goes 5 Ruim vijftien jaar geleden bedacht het Zierikzeese bureau Voor grafische vormgeving en reclame Life Design de naam en het logo van Driekleur. Nu, vele campagnes, jaren en ervaringen later wérd het bureau wederom gevraagd te 'tekenen' voor Driekleur nieuwe stijl. Een nieuw beeldmerk prijkt fier boven de naam waarin het cijfer '3' is verwerkt, alsook een tweetal hoofden die de dialoog visualiseren die Driekleur en haar relaties x zo belangrijk vinden om samen tot kwaliteit te komen. Van oudsher heeft Driekleur Verzekeringen veel particuliere klanten. Meer dan zeventigduizend polissen en die worden gekoesterd. Wel probeert de onderneming meer dan in het verleden ook haar particuliere klanten een volledig pakket aan te bieden. De vanzelfsprekendheid dat mensen, zoals in het verleden, al hun polissen bij een maatschappij onderbrachten is voorbij. Driekleur wil daar toch wel naar terug. Een totaal pakket betekent niet alleen efficiënter werken voor de onderneming, maar geeft ook de verzekeringsnemer meer helderheid. Een contactpersoon voor al die onvoorziene momenten. Driekleur Verzekeringen is een zogenaamd volmachtbedrijf. Ze beheert de polissen en de portemonnee voor de verzekeringsmaatschappijen. Het voorkomt lange wachttijden en een voor de verzekeringsnemer lange en omzichtige weg naar de grote maatschappijen. Bovendien zijn er volop mogelijkheden om maatwerkoplossingen te bieden die recht doen aan het gunstige Zeeuwse risicoprofiel. Het midden- en kleinbedrijf, mkb, is van groot belang voor Driekleur Verzekeringen. De onderneming neemt steeds meer werk uit handen van de relatief kleine en middelgrote bedrijven. Op het gebied van pensioenen, maar ook op het terrein van ziekteverzuim en dergelijke. Complexe vraagstukken spelen juist in het bedrijfsleven. Daarom zullen de specialisten in Goes hun lokale collega's juist in deze branche vaak bijstaan. Of waar nodig het klantencontact overnemen. Het is de ervaring van Driekleur Verzekeringen, dat ondernemers zich erg bewust zijp van de risico's die ze nemen. Samen een antwoord vinden op die risico's is dan de uitdaging. verzekeringen Johan Valkier, Gerard Kosten, Marian Bruggeman, Norman van Deijk, Jan Kees Valkier "Goes heeft nog zoveel potentie! We hebben hier bij Driekleur een netwerk van kennis om de groei (en komst) van ondernemers goed te begeleiden, (ver)zekeren en mogelijk te maken" WMWSMÊÊÊ.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 87