<3 kleur evolutie "zeeland verdient een verzekeringsbedrijf dat zich op de provincie durft te focussen" Valkier 'De kracht van onze onderneming moet zijn, dat de klanten bij hun eigen lokale kantoor binnen kunnen lopen. Dat die klamszich meteen herkent in de adviezen en suggesties:" Dus was de kogel al snel doohde kerk en werd gekozen voor lokale vestigingen; in Middelburg, Zierikzee, Terneuzen en Goes. In Goes is ook het zogenaamde backoffice gevestigd, waar de experts zitten die op verzoek van de lokale kantoren bijspringen en de klanten van K maatwerk-adviezen voorzien bjj complexe thema's. „Deze manier van werken met lokale kantoren betaalt zich altijd terug in Zeeland." Huis in 't Veld spreekt graag over een Zeeuws bedrijf a/s hij het overf Driekleur Verzekeringen heeft. Maar Zeeuws is voor hem meer dan de ffeitelijke vestigingsplaats. .^Zeeuws is voor mij ook betrouwbaar en loyaal. Onze Zeei/wse klanten zijndangere termijn gerichf. E n wij ook. Eyeifsnel scoren is er niet bij.Uaarom -bén ik zo blij, dat al die deskundigen uit de oude bedrijven bij ons gebleven zijn. Co/itinuiteit is ook :o'n gegeven, dat ik erg Zeeuws vind." fk Hagesteijn herman VERZEKERINGEN Fermont assurantiën Driekleur verzekeringsgroep Middölbiiig, Temstóe» Hij ziet het als een persoonlijke uitdaging órri Driekleur Verzekeringen in vijfjaar tijd verder te verankeren in Zeeland. Gerry Huis in 't Veld. Vorig jaar isshij directeur-eigenaar geworden van Driekleur Verzekeringen. Huis in 't Veld had zijn sporen al verdiend bij de Algemene Zeeuwsche en de ING Bank in Zeeland. „Met een Zeeuwse onderneming ken je de ontwikkelingen in de regio als geen ander. Dat kan alleen maar voordelen opleveren voor onze klanten," legt hij uit. Door versterkt overheidstoezicht en een complexe markt, staat het voor de directeur buiten kijf dat er een slag gemaakt moest worden. Hij gèeft toe, dat het centraal vestigen van alle medewerkers weieens door zijn hoofd heeft gespeeld. „Maar dan ga je toch aan de regionale identiteit van dxe eilanden voorbij, en die is in Zeeland nog altijd erg belangrijk". Driekleur Verzekeringen heeft een rijke historie en heeft de kwaliteiten en ervaring van o.a. onderstaande ondernemigen in de genen; - De Reus Van Heemst verzekeringen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 85