J 4r Familieberichten c Colofon Familieberichten 7 de G 28 Vrijdag 30 mei 2008 PZC ZV Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail p7cfamiiieberichten@weoenernieuwsmedia.nl tel 0300-8060 fax 0300-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook Meer informatie op www.pzc.nl Dolblij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon Niek 27 mei 2008 Jeroen en Saskia Doene-Veltmans Vinkenlaan 18 4461 RG GOES (Doene Assurantiën Advies) "Het komt allemaal goed. Je was een man van weinig woorden maar bovenstaande zin was je lijfspreuk. Je hebt alles op je eigen manier verwerkt en tot het einde toe gestreden. Helaas moeten wij u meedelen dat mijn lieve man, onze vader en schoonvader is overleden Gerhard Eduardus Agterhuis - Geert - echtgenoot van Annita Rozalia van Geersdaele Axel, 30 december 1952 Axel, 128 mei 2008 Axel: Annita Agterhuis-van Geersdaele Breda: Robin Agterhuis Tamara Schuit vlot Terneuzen: Dennis Agterhuis Jessica Agterhuis-de Vos V Onze dank gaat uit naar dokter Klop en dokter Hoefman voor hun steun en inzet. Irenestraat 21 4571 VP Axel De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 2 juni om 15.15 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van het crematorium. Indien u nog afscheid van Geert wilt nemen, wordt u verzocht om 15.00 uur aanwezig te zijn in genoemd crema torium. Dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, maar bedroefd omdat wij hem moeten missen, is moegestreden maar rustig heengegaan Ko Baijens in de leeftijd van 59 jaar. Nel Jansen Pascal, Léonie Baijens Marco en Adriënne Jansen Anniek, Timo Ronald en Arianne Rick, Juni Onze dank gaat uit naar onze huisartsdr. Van Delft, en zijn assistentes en de medewerkers van de thuiszorg Allévo" Colijnsplaat, 29 mei 2008 Havel aarstraat 3,4486 AZ U kunt afscheid van hem nemen op maandag 2 juni van 15:00 tot 15:20 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend wordt de afscheidsbijeenkomst gehouden om 15:30 uur in bovenvermelde aula. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Pa Eindelijk klaar met werken en genieten van je vrije tijd, maar al snel werd je ziek. Je hebt hard gevochten, maar verloren. Je wist datje dit gevecht toch nooit kon winnen en datje ons los moest gaan laten. Wat is het leven toch oneerlijk! Wat zullen we je missen. Liefs, Pascal, Léonie Verslagen zijn wij door het overlijden van onze oud vennoot van Terneuzen Watersupply Service vof Jenny Hamelink-de Doelder dochter van onze oud oprichter P.C. de Doelder en echtgenote van onze oud vennoot Adri Hamelink Het runnen van de waterboten in het Scheldegebied, heeft zij vanaf 1968 tot 2000 met grote inzet verricht. Hiervoor zijn wij haar nog steeds dankbaar. Directie Terneuzen Bonded Stores bv Zo gevochten maar toch verloren. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze goede vriend Ko Baijens Wij wensen Nel, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Vlissingen: Jack en Marja Schipper Whatever you want- Status Quo Dag Lieve Ko Wat zullen we je missen Pieter en Marjolein Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van Jozef Antoon Jean van Beers - Joep - Hoensbroek 28-01-1951 t Vlissingen 28-05-2008 Mieke van Beers, Igor en Justin Campfens Frank van Beers Yvette van Beers en Mathijs de Nooyer Anke Mommaas Nina en Marcel de Laat Mia Volmer-van Beers Joke de Bock-van Beers Er is gelegenheid om afscheid van Joep te nemen op zondag 1 juni van 19.30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Over toom Groen, Van Dishoekstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden op maandag 2 juni om 13.00 uur in het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Met droefheid vernamen wij het toch nog plotseling overlijden op 28 mei 2008 van Jenny Hamelink Echtgenote van ons Societeitslid Adri Hamelink Wij wensen Adri, kinderen en familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden Sociëteit T.L.E.D., Terneuzen Helaas, dit kaarsje is veel te vroeg opgebrand Onze 10 is niet meer Een speciaal bedankje aan artsen, verplegend personeel afd. Oost 4 ZHW, huisarts, collega' en vrienden. Naar wens van 10 heeft de begrafenis in besloten kring- plaatsgevonden. mam en pap t Vlissingen fam. B. Holowacki Boxtel fam. E. Holowacki Boxtel fam. R. de Ruijter Vlissingen Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker Tiny Holowacki We verliezen in Tiny een betrokken en gewaardeerde collega die sinds 1975 in onze organisatie werkzaam is geweest. Als collega, maar vooral als mens laat Tiny een grote leegte achter. Ons medeleven gaat uit naar haar moeder en naaste familie. Wij wensen hen veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Medewerkers en Raden van Bestuur Servizz, Stichting Oosterscheldeziekenhuizen en Ziekenhuis Walcheren Een goed mens Een lieve vrouw Een fantastische moeder Negen maanden na het overlijden van haar geliefde zoon Piet is zacht en kalm heengegaan Elisabeth Sara de Dreu-Provoost Tante Lies weduwe van Johannes de Dreu Aardenburg 31 oktober 1914 Goes 28 mei 2008 Familie Provoost Familie de Dreu Zorgcentrum "Ter Weel" Goes Correspondentieadres: M. van der Meijden-de Dreu Kaaistraat 9,4401 CH Yerseke Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Ter Weel, Unit 7 voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op maandag 2 juni om 13.30 uur in de aula van Monuta op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op genoemde begraafplaats. Voor aanvang van de bijeenkomst is er in voornoemde aula gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in voornoemde aula. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ont vangen wilt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij nu onze lieve Tante Lies de Dreu-Provoost is overleden. Adrie en Riet de Dreu Toon en Joke de Dreu Marijke en Cor van der Meijden Goes, 28 mei 2008 k Informatiecentrum en uitvaartwinkel. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Je laatste jaren op de PAAZ wogen zwaar Je werk was je leven Uiteindelijk gaf je lichaam aan: Nu is het klaar Tiny Integer, betrokken, attent, bescheiden, bekwaam, zorgvuldig We zullen je missen. Je collega's van psychiatrie Ziekenhuis Walcheren Na een kort ziekbed is onze zeer gewaardeerde verpleegkundige Tini Holowacki overleden. We wensen haar familie, vrienden en kennissen veel sterkte. Vakgroep Psychiatrie Ziekenhuis Walcheren, Vlissingen A.J. van Haaften, A.G. Kunst en B.P. Dieleman, psychiaters

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 74