Sport Yvonne Wisse vol vertrouwen Batavus Crescendo ledingen! Nikon aanbiedingen! Niko Steketee verder in Arnemuiden Aagtekerke Walchers damkampioen Meulblok rijdt solo naar zege in Skeeler Cup Heerlijke allround recreatiefiets Coolpix S60( D40 met VIDEO D80 met 44 Donderdag 29 mei 2008 PZCW Meerkampster uit Vlissingen gaat in Götzis voor limiet. door Roeland van Vliet goes - Meerkampster Yvonne Wis se had tweeënhalve week geleden zo'n goede trainingswedstrijd in Italië, dat ze vandaag vol vertrou wen afreist naar Oostenrijk. „Het zal niet makkelijk worden om de olympische limiet te halen, maar als alles goed loopt, is het wel mo gelijk", zei ze gisteren aan de voora vond van de Hypo Meeting in Göt zis. „Het is in elk geval heel span nend." De Vlissingse atlete, woonachtig in Amsterdam, weet van zichzelf dat ze in de eerste meerkamp van het jaar niet optimaal presteert. Ook in Italië, in Desenzano del Garda, liep nog niet alles op rolle tjes. „Toch zat ik al dicht tegen de 6ooo punten aan. En meestal ver beter ik mezelf in de tweede of derde wedstrijd. Dus..." Met 5975 - lil punten onder haar pr uit 2007 - is Wisse nog wel ver verwijderd van de olympische eis van 6159. Maar bemoedigend is dat ze juist dit jaar de looponderde len goed gaan. „Ik heb onwijs veel winst geboekt op de 200 meter en de 100 meter horden", vertelde ze. „Ik hoop dat ik in Götzis ook van die snelheid kan profiteren op de 800 meter en bij het verspringen." Daarmee wil ze dan het hoogsprin gen mee compenseren. Op dat on derdeel was dit jaar 1 meter 73 haar beste resultaat, 8 centimeter onder haar persoonlijk record van vorig jaar. „Hoe dat komt, weet ik niet precies", zei Wisse. „Je hebt zeven onderdelen en ik heb er al tijd wel eentje waarop het wat minder gaat. Maar in Desenzano had ik wel uitzicht op 1 meter 76. Als ik die hoogte in Götzis haal, houd ik de schade beperkt." Een voordeel voor Yvonne Wisse is dat concurrente Karin Ruckstu- hl geblesseerd is en een streep heeft moeten halen door Peking. Daardoor hoeft de Zeeuwse zich geen zorgen meer te maken of ze bij de beste drie Nederlandse meer- kampsters komt. Van de drie con currentes - Karin Ruckstuhl, Lau- rien Hoos en Jolanda Keizer - zijn er nu immers nog maar twee over. „Voor mij is 6159 punten nu dus automatisch genoeg. En het scheelt wel of je dat aantal moet halen of nog over de 6200 moet gaan om een ander voor te blij ven." Hoos en Keizer hebben overigens al een olympische nominatie op zak. Zij hoeven alleen nog maar vormbehoud (5800 punten) te to nen. Keizer probeert dat in Götzis Ik heb nu nog niet een alles-of-niets-gevoel, maar ik zal wel alles gaan geven' al te doen, Hoos - in Desenzano geblesseerd uitgevallen - kiest een andere wedstrijd uit. Mocht Wisse in Oostenrijk de li miet nog niet halen, dan heeft ze nog een kans in Hengelo, waar eind juni de Europacup meer kamp is. „Ik heb nu dus nog niet een alles-of-niets-gevoel, maar ik zal wel alles gaan geven. En als het lukt, spring ik echt een gat in de lucht." arnemuiden - In de categorie jon gensenkel t/m 17 jaar van het jeugdtennistoernooi in Arnemui den deed Guido Steketee goede za ken. Hij versloeg in de kwartfinale letrho ten Bruggencate met 6-0 6-0. Coen Fase en Mitch Matthijs- se drongen in het jongensenkel t/m 10 door tot de laatste acht. De als tweede geplaatste Yoël Oppatja versloeg Ramon Tevel met 6-2 6-2. Bij het jongensdubbel t/m 12 jaar drongen Thijmen van den Berg en Silvano de Nooijer door tot de hal ve finale. Zij versloegen Jordin van Hekke/Robin Minnaard: 6-1 6-2. oost-souburg - De dammers van Aagtekerke hebben in Oost-Sou burg het Walchers kampioenschap op hun naam geschreven. Bennie Provoost, Rinus Provoost, David Bosselaar, Frans Blaas en Arie den Hollander begonnen in de finale met twee 11-2-overwin- ningen op het PZDB-bestuur en Lammerenburg. In de slotronde bood Middelburg meer tegen stand, maar ook die wedstrijd werd met 8-5 gewonnen. Het vijf tal van Middelburg eindigde als tweede, Lammerenburg werd der de. ritthem - Quinten Meulblok heeft gisteren aan de Poortersweg in Rit them, op het Vlissingse industrie terrein, de vierde wedstrijd van de WEA Skeeler Cup Zeeland gewon nen. De skeeleraar uit Burgh-Haamste- de was al in een vroeg stadium uit het peloton weggereden met Leo Janse (Yerseke) en Nico de Wolf (Vlaardingen). Meulblok wachtte de spurt niet af en reed in de slot fase bij zijn gezelschap weg. Leo lanse won met minimaal verschil de strijd der geklopten, voor Nico de Wolf die eerder dit seizoen al de wedstrijd in Goes had gewon nen. Jan de Visser uit Kloetinge won de pelotonsspurt, werd vier de en blijft leider in de tussen stand. Bij de vrouwen was Maike Kerkhof uit Westkapelle de snelste terwijl Nicky Leendertse (Middel burg) bij de jeugd iedereen achter zich liet. bataws BATAXfUS Rijwielhandel Piet Voskamp Breeweg 17 Middelburg Tel. 0118-613187 www.pietvoskamp.nl Melse Tweewielers Vlissingsestraat 67 Oost- Souburg Tel. 0118-465599 Fiets Scooter Shop Dauwendaele Vrijlandstraat 55, Middelburg Tel. 0118-614994 www.dauwendaele.nl Rijwielshop Westkapelle Zuidstraat 125 Westkapelle Tel. 0118-572258 www.rijwielshopwestkapelle.nl Jeremiasse Fiets Fitness van de Spiegelstraat 54, Goes Troelstraweg 364, Vlissingen Tel. 0113-216063 0118-477230 www.fietsplezier.nl Roose Tweewielers v.o.f. Badhuisstraat 19 Vlissingen Tel. 0118-412084 www.roosetweewielers.nl Profile Van Den Driest Zusterstraat 24, Middelburg Tel. 0118-612410 www.profile-vandendriest.nl Rijwielhandel S. Kluijfhout Kaapduinseweg 14 A, Dishoek Tel. 0118-552653 www.kluijfhout.nl Uitstekende toerfiets met zeer veel comfort Mooie eigentijdse styling Leverbaar in Deluxe, Supreme, NuVinci™ en X-light versie Met verstelbare Ergo Matic Plus stuurpen Met verende voorvork en zadelpen* Naafdynamo Met 7 of 8 versnellingen of met NUVinci™ traploos schakelen Consumentenadviesprijs vanaf 799,- *Niet op X-light versie V J GRATIS 2Gb, |9ehe"9enkaartl GRATIS 2Gb. I geheugenkaart I MB-D80 _p°wer Peek F Ml korting.' 4x Optische zoomlens 2,7" LCDisplay VR-beeldstabilisatie Roestvrijstalen behuizing 18-55 objectief n •6.1 Megapixels 8 Belichtingsprogramma's Handmatig instelbaar Matrix lichtmeetsysteem 18-135 objectief 10.2 Megapixels Geavanceerd belichtingssysteem 11 -Velds autofocussysteem Ingebouwde beeldbewerkingfuncties Breda Lange Brugstraat, Ridderstraat Middelburg Lange Geere Roosendaal Dr. Brabersstraat Oosterhout Arendstraat 1 Steenbergen Kaaistraat Rijen Wilhelminaplein Voor uw digitale foto-album gaat u naar www.verschurenfotovideo.nl u heeft er al één vanaf 8,95 www.verschurenfotovideo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46