De Ui tvaart Informatie Hulplijn Familieberichten Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 30 I Donderdag 29 mei 2008 2008 PZC Heden ontvingen wij bericht van het overlijden van ons erelid de heer C.A. van Klinken op de gezegende leeftijd van 96 jaar. "Ome" Cees was in leeftijd ons oudste lid, tot voor enkele weken kwam hij bijna dagelijks zijn kaartje leggen en bijpraten met de maten. Wij zullen zijn warme belangstelling voor het reilen en zeilen van de haven en zijn leden missen. Bestuur en leden van de Jachthaven WW "Schelde" wensen zijn familie, vrienden en andere dierbaren veel sterkte en kracht bij het dragen van dit verlies. Totaal verdoofd en in grote verslagenheid moeten wij u mededelen dat plotseling uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Johannes Antonius Maria van der Krabben Joop echtgenoot van Nelly Maria van Broekhuijze in de leeftijd van 73 jaar. Breskens: Nel van der Krabben-van Broekhuijze Page Kadiou Retranchement: Yolanda en Menno Thomas Zuid-Beijerland: Vivianeen Steven Fleur Enschede: Matthijsen Ilona 4511 BP Breskens, 27 mei 2008 Molenwater 56 De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 2 juni om 13.30 uur in de Parochiekerk van de H. Barbara aan de Europastraat te Breskens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoeting aan de Dorpsstraat te Breskens. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Naar een boom ziende zie ik hemel en aarde in elkanders armen Met veel verdriet geven wij u kennis van het toch nog plotseling overlijden van onze innig geliefde man, vader en opa Jacobus Pieter Gerard Mieras Ko 31 oktober 1934 28 mei 2008 Dien Mieras-Kant Arjan Mieras Mark, Jeroen Francien en Dirk Pals-Mieras Manon Odinstraat 5 4421 LH Kapelle De afscheidsdienst, geleid door de heer G. de Jongh, wordt zaterdag 31 mei om 10.30 uur gehouden in de Ned. Hervormde kerk te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in De HeyZon, Jufferswegje 31 te Kapelle-Biezelinge gelegenheid tot condoleren. Zo gevochten maar toch verloren. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze zwager Ko Mieras Wij wensen Dien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Rilland: Kees Kant in herinnering Rilland: Lena Vermeulen-Kant Jaap Vermeulen Kruiningen: Lia Dek-Kant Rinus Dek Goes: Francien Leendertse-Kant Flip Leendertse McAllen USA: Mieke Groves-Kant Jim-Rudy Groves Rilland: May van Oosten-Kant in herinnering Jaap van Oosten Rilland: Ad Kant Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder. De levenswil bleef, het leven niet. Bedroefd, maar met onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa Joost Pieterse (O weduwnaar van Petronella van Iren Vlissingen, 2 mei 1926 t Middelburg, 24 mei 2008 Vlissingen: Hans en Anneke Martin Julian Zorgcentrum "Rustenburg" Correspondentieadres Coosje Buskenstraat 78 4381 LG Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in stilte plaatsgevonden. Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Met verdriet om zijn heengaan, maar in dankbaarheid om de warme genegenheid en toewijding die hij ons zijn leven lang betoond heeft, is in vertrouwen en gerustgesteld heen gegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Pieter Hamelink echtgenoot van Dingena Cornelia Jansen Axel, 28-08-1933 Zaamslag, 28-05-2008 Zaamslag: Dien Hamelink-Jansen Zaamslag: Jan en Simona Alesia Axel: Peter Axelsestraat 85 4543 CE Zaamslag De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 2 juni om 12.30 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamy- straat 28c, waarna aansluitend de crematie zal volgen. Enkel schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Py>,!v 1 ..-■■j. Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32