Familieberichten A 28 I Donderdag 29 mei 2008 2008 PZC Colofon Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch advertenties. e-maif tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www,mensen|inq-nl Meer informatie op www.pzc.nl Op 27 mei 2008 is geboren ons eerste kleinkind Iris Dochter van Eline Gebraad en Frans Weststrate Stoofboogerd 7,4421 DG Kapelle De trotse grootouders: Jan en Cisca Weststrate-van Velthoven Uit liefde geboren, Martina Cornelia Norah 27 mei 2008 4030 gram Adriaan en Marieke Matthijsse Oppervloer 13 4365 BJ Meliskerke De advertentie van Gerard Acda is een enige en algemene kennisgeving Iedereen is uitgenodigd op de crematieplechtigheid die plaatsvindt op vrijdag 30 mei om 14.00 uur in het cremato rium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk3. Lieve Gerard Een man van weinig woorden, maar met een grote uitstraling. We zullen je missen, rust zacht. Joke de Groot-Scheers Monique en Ron Rob en Marita André en kinderen O vrede die mij overstraalt, ik vind een veilig huis. Ik heb geleefd, geloofd, gefaald, gezwoegd, gezongen en gedwaald - ik kom tenslotte thuis. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, delen wij u met verbijstering en ongeloof mede dat wij onverwacht afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve, trouwe man, onze vader, schoonvader en opa Jacobus Marinus Bazen Sint Maartensdijk, 3 juni 1933 t Vlissingen, 27 mei 2008 Vlissingen: Coby Bazen-Lankhuijzen Hoek: Jan en Christianne Arnemuiden: Frits en Sylvia Robin Verl. Bonedijkestraat 281 4383 BC Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 2 juni a.s. om 13.45 uur in de Geref. kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.15 tot 13.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid van Ko te nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Arnemuiden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig door het onverwachts overlijden van onze oom Ko Bazen in de leeftijd van 75 jaar. Wij wensen tante Coby en kinderen veel sterkte! Kruiningen: Aarnout en Toos de Feij ter-Fokker Oost-Souburg: Jan en Ineke de Feijter-Wedage Hellevoetsluis: TruusdeFeijter Achterveld: Ans en Herman (t) Boerrigter-de Feij ter Maarssenbroek: HenkdeFeijter Kinderen en kleinkinderen Mei 2008 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer J.M. (Ko) Bazen Ko was lange tijd werkzaam als docent op het Maritiem Instituut "De Ruyter". Wij zullen hem herinneren als een trouw en toegewijd collega. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkind veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Directie en personeel Maritiem Instituut "De Ruyter" Vlissingen De heer Frank Bogaart Vader van Tim, leerling opleiding DTP, is overleden. Wij wensen Tim, Roxanne en familie veel sterkte om met dit verlies om te gaan. Personeel en leerlingen Sector Techniek ROC Westerschelde, Terneuzen Heer, ontferm U. Heer, geef vrede. Verdrietig maken wij bekend dat na een korte ziekte is overleden op de leeftijd van 80 jaar Martina Francina (Tiny) Kleinepier sinds 27 januari 1993 weduwe van Pieter Bouwman, gewoond hebbende Boulevard Bankert 368 te Vlissingen Vlissingen, 26 mei 2008 De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Namens de familie, Wil Cijvat-ICleinepier en Bernhard Bouwman Correspondentieadres: B. Bouwman, Prins Bernhardlaan 11 3901 CAVeenendaal Met droefheid hebben wij vernomen dat op 26 mei 2008 plotseling is overleden onze medebewoonster mevrouw M.F. Bouwman-Kleinepier Zij was een van de eerste bewoners van de Résidence Belvédère en wij herinneren haar als een bijzonder sympathieke bewoonster met een vriendelijk woord voor iedereen. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. De VvE Résidence Belvédère Boulevard Bankert, Vlissingen Verdrietig om haar heengaan maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden is geweest, geven wij u kennis van het over lijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Janny Dingemanse geboren 30 augustus 1917 overleden 27 mei 2008 Meliskerke: C. Dingemanse M. Dingemanse-Hugense Meliskerke: E. Zachariasse-Dingemanse De Bilt: C. Dingemanse H.L. Dingemanse-Hokke neven en nichten Correspondentieadres: C. Dingemanse Dorpsstraat 11 4365 AL Meliskerke De herdenkingsdienst zal worden gehouden op zaterdag 31 mei om 11.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de alge mene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Het afscheid wordt besloten in genoemd uitvaartcentrum waar gelegenheid is tot condoleren. Geen bloemen "De mens wikt, maar God beschikt Vol bewondering voor haar strijd en dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog plotseling is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Jenny Margaretha de Doelder echtgenote van Adriaan Hamelink in de leeftijd van 75 jaar. Terneuzen: A. Hamelink Vlissingen: Jacqueline en Tom Ciska Guus Terneuzen: Peter en Karin Stefan William 28 mei 2008 Churchilllaan658 4532 JB Terneuzen Jenny is thuis. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 2 juni om 11.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis volgen op de Zuiderbegraaf plaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Hampshire Hotel Churchill, Churchilllaan 700 te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Oma.... U was een deel van ons leven, wat heeft u veel aan ons gegeven. We moeten zonder u verder gaan, maar in ons hart blijft u voortbestaan. Ciska, Guus Lieve Oma flat.... In onze gedachten was je, in onze gedachten ben je, in onze gedachten zul je altijd blijven. Stefan, William (De [evenszeeën ivaren hoog, maar JfDlRfE, Qij [egde Uw Wand op mij. Waar (Psabn 139 Dankbaar voor het leven dat wij in goede en in slechte tijden met eikaar mochten delen, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van onze moeder en oma Grietje Karman-van GiCst sinds 4 oktober 1975 weduwe vanjan Karman in de leeftijd van bijna 93 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Cleijenborch' voor de liefdevolle veizorging. Rien en Truus Truida en Ko Ko en Ria Lenneke enjohan Bram en Gina Aartje ert Chris (in herinnering) Tineke en Harts Elke en Pauf Klein- en achterkleinkinderen Colijnsplaat28 mei 2008 Zorgcentrum 'Cleijenborch' Correspondentieadres: Oostkerkstraat 2 4486 BM Colijnsplaat Het was moeders wens dat de begrafenis plaats zou vinden slec hts in aanwezigheid van kinderen en kleinkinderen. V\^K NATUOfy Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30