t Familieberichten 1 I Colofon Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn Voor meer familieberichten zie pagina 32 14 I Woensdag 28 mei 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Hoera! Wij hebben een kleindochter! Luna Dochter van Tina en Ivo Pleunis Zusje van Maximo De trotse oma's en opa's: Greet en Leon Pleunis Wilma en Maarten Coppoolse Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede, dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder en betovergrootmoeder Maria Apolonia Blok-Govers weduwe van Jacobus Adriaan Blok Kruiningen 6 januari 1911 f Breskens 26 mei 2008 Wij bedanken het gehele team van de Zorgboulevard van "Hooge Platen" voor hun liefdevolle zorgen aan haar bewezen. Breskens: J.A. Blok E.M. Blok-Blaakman f Sjaak Blok Lilian Blok-de Graaf Sebastiaan en Elvira Senne Olivier Vera Verduijn-Blok Peter Verduijn Simone Maarten A.J.G. Blok S. Blok-Karels Bianca Cornelis-Blok Jack Cornelis Wouter Nobert Correspondentieadres: Julianastraat 7,4511 BR Breskens De afscheidsplechtigheid waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 30 mei om 14.30 uur in crema torium "Temeuzen", Bellamystraat 28c teTemeuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Vandaag 28-05-2008 zijn we blij dat onze ouders, opa en oma, Rien en Jannie Verseput 50 jaar getrouwd zijn! Hartelijk gefeliciteerd Leo en Janet Quentin en Esmée Yannick en Nicole Bel gratis 0800 - 44 44 OOO voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Trots zijn wij, jou als vader te hebben gehad. Helaas moeten wij u meedelen dat onze vader, opa en mijn maatje er niet meer is Gerard Acda 75 jaar Weduwnaar van Emmy Acda-Scheers nooit klagen, nooit vragen dat hoorde bij jou. We zullen je zo missen, maar iedereen die in je hart zit is nooit ver weg maar altijd dichtbij. Zijn kinderen: en kleinkinderen: Vlissingen: Ellen en Sam Casper en Robinn Curagao: Kristie en Jos Jeroen en Mardt zijn levenspartner: Gouda: Janny Beens Correspondentieadres: S. Samual Nieuwstraat 24 4381 CTVlissingen De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 30 mei om 14.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Op pa zijn verzoek is de persoonlijke condoleance in café restaurant "Sans Etoile', Nieuwen- dijk te Vlissingen, bij het MuZEEum. Gekleurde bloemen horen bij zijn leven. Gevochten en verloren, onze zwager en oom, Gerard Acda is niet meer. Jan de Koning en kinderen Wat zullen wij onze donderdag-ochtenden missen. Je vrienden Irene en Kees Trixen Kees Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ferdy de Jonge De zoon van onze collega Lonneke en broer van Leonie. We wensen Lonneke en Leonie sterkte toe in deze moeilijke tijd. Alle collega's van Monuta Uitvaartzorg in Zeeland Beste Fer De vlieger is weggevlogen en niet meer teruggekeerd. Fer is daar helemaal thuis en blijft daar wonen, ook al zien wij zijn vlieger niet meer. Johnny, Thijs-Jan, Leon, Danny, Azad, Taher, Vincent, Bas, Gerard, Jan-Willem, Orrin, Kevin, Bastiaan, A.A. van Ham, J.W. Nieuwenhuyzen. Via deze weg wensen wij, je klasgenoten en docenten van motorvoertuigentechniek, de nabestaanden veel sterkte toe met liet verlies van Fer. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer C.A. van Klinken Wij zien terug op een periode van ruim 25 jaar, waarin hij, laatstelijk als kapitein bij de Provinciale Stoombootdiensten, in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland namens dezen drs. K.M.H. Peijs voorzitter mr. drs. L.J.M. Verduit secretaris Middelburg, 27 mei 2008 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zwager en onze oom Piet Kloet Dreischor: P.J. v.d. Weijde-v.d. Linde Dreischor: Piet en Riet van der Weijde Oosterland: Leo en Marja van der Weijde Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Toon Péters Toon is één van de oprichters geweest van de huidige Jeugd raad in Zuiddorpe. Hij heeft zich jarenlang ingezet voor de jeugd van Zuiddorpe en Overslag. Generaties later genieten wij nog steeds van "zijn" Jeugdraad. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur Jeugdraad Zuiddorpe Heden bereikte ons het droevige bericht dat onze gewaardeerde medebewoner de heer Toon Péters is overleden. Wij wensen Marietje en familie veel sterkte in de verwerking van dit verlies. Bewoners gebouw "Fissurella" Basaltpromenade Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68