Sport a AXEL Riccardo Ricco legt zich niet neer bij nederlaag in de Ronde van Italië oonparkl Kesikbas vertrekt, Pattinama komt gezocht voor mooi kunt u wonen in Mortiere. kom kijken op 31 mei a.s.! iiiiiiui.mortiere.nl pzc Woensdag 28 mei 2008 35 Italiaan moet 41 tellen op leider Contador nog zien goed te maken. door Marc van Veen sondrio - Riccardo Ricco geeft zichzelf nog steeds een goede kans op de eindzege in de Ronde van Italië. De Italiaan in dienst van Saunier Duval zei gisteren tijdens de tweede rustdag in de Giro d'Ita- lia dat er nog voldoende mogelijk heden liggen om zijn achterstand van 41 tellen op klassementsleider Alberto Contador goed te maken. „Vrijdag en zaterdag zijn er nog twee zware bergritten. Ik ga alles geven en dan zien we wel hoe de zaken ervoor staan", zei Ricco in Sondrio. Ricco (24) verloor in de tiende etappe naar Urbino bijna twee mi nuten op Contador tijdens een in dividuele tijdrit. „Ik kwam toen wel ten val. Zonder die val en de ploegentijdrit op de openingsdag had ik in het roze gereden", meen de Ricco. In de bergen pakte hij re- ra^ Riccardo Ricco acht zichzelf nog steeds niet kansloos voor de eindzege in de Ronde van Italië. Hij staat 41 seconden achter op leider Alberto Contador. delijk wat verloren tijd terug. „Als ik zondag op de slotdag tijdens de individuele tijdrit naar Milaan in de roze leiderstrui start, dan zal Contador de wedstrijd van zijn le ven moeten rijden om me eruit te krijgen", klonk het op de rustdag vol zelfvertrouwen uit de mond van de nummer twee van het alge meen klassement. Volgens velen zal Ricco om de Gi ro te winnen voor de afsluitende tijdrit van 28,5 kilometer een rui me marge van zo'n twee minuten op Contador moeten hebben. De Italiaan zelf denkt daar heel an ders over. „Met minder gaat het me ook lukken." Ook zijn twaalf jaar oudere landge noot Gilberto Simoni acht zichzelf nog niet kansloos voor de eindze ge. De eindwinnaar van 2001 en 2003 beloofde op de rustdag nog wat vuurwerk. „Het is nog niet ge daan. Als de anderen passen, ben ik er altijd nog", gaf de routinier aan. Simoni staat op 1 minuut en 21 seconden van Contador. Zowel Ricco als Simoni kijken uit naar za terdag. Dan staan de beklimmin gen van legendarische 'puisten' als de Gavia en Mortirolo op het pro gramma. De zeventiende etappe gaat vandaag over 146 kilometer van Sondrio naar Locarno. Najim Boughmari van CPC naar Kloetinge kloetinge - Kloetinge heeft de se lectie voor volgend seizoen een eind op orde. Nadat eerder al Mari- nus Baas (Arnemuiden), Jeroen Westrate en Teun Rentmeester (beiden Nieuwdorp) werden aan getrokken, komt nu ook Najim Boughmari de gelederen verster ken. De 25-jarige verdediger is af komstig van GPC Vlissingen. Verder komen uit de A-junioren Rick Mulder en Björn Quartel over. Vanuit de tweede selectie wordt Wesley den Hollander over geheveld. Volleybalsters in finale onderuit tegen Cuba abu ohabi - De Nederlandse vol leybalsters zijn er niet in geslaagd het landentoernooi in Abu Dhabi te winnen. Cuba was gisteren in de finale na vier sets te sterk (25-23 16-25 20-25 22-25). Riette Fledderus speelde haar laat ste officiële interland. De dertigja rige spelverdeelster kwam 402 keer uit voor Oranje. Ze bezet daarmee de derde plaats op de interlandlijst van de vrou wen. Alleen Ingrid Visser (425) en Cintha Boersma (403) blijven haar voor. Afscheid Kahn met een gouden trofee calcutta - Oliver Kahn heeft giste ren zijn laatste duel voor Bayern München gespeeld. De 38-jarige doelman deed in Calcutta 55 minu ten mee in de slotwedstrijd van de Duitse kampioen tijdens een tour nee door Azië. Bayern München versloeg in India Mohun Bagan AC met 3-0. Kahn kreeg van de 120.000 toeschouwers een waardig afscheid. Toen hij het veld verliet, kreeg hij een staande ovatie. Voor af hadden de Indiërs hem al geëerd met een gouden trofee, be zet met 8640 diamanten. Veli Eryürük verkast naar vierdeklasser Spui voetbal - Veli Eryürük speelt vol gend seizoen voor zaterdag-vierde klasser Spui. De aanvaller uit Ter- neuzen begon het afgelopen sei zoen bij het inmiddels naar de der de klasse gedegradeerde AZW, maar had het daar niet naar zijn zin. Halverwege het seizoen al gaf Eryürük er de brui aan en kwam hij niet meer in actie voor de zater dagclub. De aanvaller speelde eer der al voor Terneuzense Boys, waar hij ook tussentijds vertrok. Vervolgens voetbalde hij een half jaar bij IJzendijke. Finale van Zaamslag begint om 15.15 uur goes - De nacompetitiefinale tus sen Zaamslag en Almkerk begint zaterdag om 15.15 uur. Dit compro mis kwam gisteren uit de bus rol len. Zaamslag wilde om 16.00 uui aftrappen, Almkerk 'gewoon' om 14.30 uur. Door interventie van de KNVB werd het aanvangstijdstip nu bepaald op 15.15 uur. De loca tie, Dinteloord, bleef ongewijzigd. De winnaar van deze finale komt volgend seizoen uit in de eerste klasse van het zaterdagvoetbal. Bei de clubs kwamen nog nooit op dat niveau uit. Woonpark Mortiere in Middelburg wordt prachtig! De woningen van de eerste fasen- vormen: samen al een: échte wijk. Een: wijk. met klassieke, architectuur; waarin u typisch Zeeuwse accenten herkent.. Hoewel de wijk veel verschillende woningtypen kent is er duidelijk, sprake van een architectonische eenheid. U woont in brede lanen met groen, ruimte en: rust. Voor u heerlijk om te wonen, voor uw kinderen fijn om te spelen. De ligging is ideaal: Middelburg, de golfbaan en de snelweg binnen handbereik. O r i s a n t Makelaardij PB Nieuwe Kerkgang 1 4331 BE Middelburg 0118 - 64 15 00 BERT DINGEMANSE Seisdam 8-10 4331 NT Middelburg 0118 - 65 05 75 terneuzen - Nadat hij eerder had aangegeven te zullen blijven, heeft Ramazan Kesikbas nu alsnog beslo ten te vertrekken bij Hoek. De middenvelder was dit seizoen bij de zaterdag-hoofdklasser niet ver zekerd van een basisplaats en stapt nu over naar Terneuzense Boys. Kesikbas, die eerder voor Terneu zen en jong RBC speelde, is na Djamel Buyse (eveneens Hoek) de tweede aanwinst voor de Terneu zense club. Abubakar Kourouman is ook in beeld bij de formatie van trainer Leendert Geelhoed. De spits speelt nu voor Vlissingen en kwam eerder uit voor Oostburg. Ondanks het vertrek van Ramazan Kesikbas heeft Hoek de nieuwe se lectie zo goed als rond, nu ook Josi- mar Pattinama zijn komst defini tief heeft bevestigd. De spits is af komstig van Jong Ambon, waar mee hij zondag de finale van de nacompetitie speelt. De kans be staat dat Hoek deze week nog een aanvaller aan de selectie toevoegt. De PZC zoekt enthousiaste kandidaten die wel een extraatje willen verdienen! Word dagbladbezorcj(st)er voor de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima ver dienste, gratis krant en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 0800-0232333 (gratis) Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.bezorgers.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identilicei moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. i. Indien van toepassing Zaterdag 31 mei a.s. is het informatiecentrum op de bouwlocatie geopend van 11:00 tot 15:00 uur. Een ouderwetse paardentram neemt u mee door de wijk, waar u een aantal woningen kunt bezichtigen. De makelaars beantwoorden graag uw vragen. Tot ziens!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 63