t 32 I Woensdag 28 mei 2008 PZC Een bloem stralend, sierlijk en krachtig, zo was zij. Een bloem waar eenieder die haar ontdekte bij stilstond, genoot, zo was zij. Een bloem waarvan de geur des levens langzaam door de wind is meegenomen en door onze harten is opgevangen, zo werd zij. Een bloem wier positieve levenshouding onze gedachten heeft vervuld, zo is zij. Met veel verdriet en in liefde gedenkend, geven wij kennis dat voor ons geheel onverwacht is overleden mijn lieve partner en maatje en mijn zus en schoonzus Johanetta Baptista Maria van Splunder - Joke - in de leeftijd van 48 jaar. Kats: John van de Velde Overslag: Hennie van Splunder Fred Schuurhuis 26 mei 2008 Noordlangeweg 20,4485 AP Kats De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden zaterdag 31 mei om 11.00 uur in Dorpshuis 'De Vriendschap', Noord langeweg 6 te Kats, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kats. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 10.00 tot 10.45 uur gelegenheid om afscheid van Joke te nemen. Na de begrafenis is er in voornoemd Dorpshuis gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Joke hield van bloemen. Lieve )oke Je was en blijft onze lieve vriendin en we dachten dat onze vriendschap nooit zou eindigen... Lilian en Izzy Anita en Robin Aschwin Chantal en Ronnie Sandra Melissa Michael Jamie Duncan Scherven Sterven is als het breken van kristal. Je grijpt nog,maar de scherven zijn er al. Verdrietg, maar dankbaar voor de vele goede herinneringen, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Maria Thomassina Pijcke Marie echtgenote van Thijs Steijaert 6 juni 1928 126 mei 2008 Hoofdplaat: Thijs Steijaert Sint-Michielsgestel: Delphie en Robin Maaike en Onko Hanneke en Art Biei-vliet: Mieke en Peter Lobkeen Hans Noah en Tirza Bart Oostburg: Roel en Yvonne Thijs Joris 26 mei 2008 Mgr. Luijpenstraat 6 4513 AE Hoofdplaat Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg op donderdag 29 mei om 19.00 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 30 mei om 17.00 uur in Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden onze schoonzuster en tante Truus Verwest-Kooman L. Verwest M.D. Verwest-Dalebout Neven en nichten wa Geschrokken zijn we door het plotselinge overlijden van onze schoonzus en tante Sara Wouters-de Regt Wij bidden Jan, de kinderen en kleinkinderen kracht en troost toe. Uit aller naam: familie Wouters Dankbetuiging Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het mede leven bij het overlijden van mijn man, onze vader en opa Hendrik V. Crosiers Een bijzonder woord van dank aan Privazorg Hulst. L. Crosiers-Fafchamps, Wilfried, Monika, Gert en Vera Sas van Gent, mei 2008 Wij danken iedereen voor de overweldigende belang stelling, troostende woorden, prachtige bloemen, kaarten en brieven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Teun Dekker Helaas is het niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken, maar uw betrokkenheid heeft ons zeer goed gedaan. Het zal ons tot steun en sterkte zijn. Jeltje Dekker-de Vries Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, mei 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34