orsele Familieberichten Z^i^a&yl2jlju2j gemeente Op woensdag 28 mei is het gemeentehuis te Heinkenszand wegens een personeelsbijeenkomst gesloten set Elkaar uitnodigen 24 I Dinsdag 27 mei 2008 PZC be Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar liefde en levensblijheid mochten genieten delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en zus Geertruida Krina Verwest-Kooman in de leeftijd van 86 jaar. A.J. Verwest Jaap (in herinnering) Ankie en Cees Olvira en Arie Joke en Ad Jochem Jasmijn en Quincy W. van de Velde-Kooman 25 mei 2008 Cederlaan 9 (kamer 14), 4421 BZ Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 29 mei om 15.00 uur in de N.H. Kerk. Kerkplein, te Kapelle. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.15 tol 12.45 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. En nuwat verwacht ik, o Heere! mijn hoop, die is op U. Psalm 39 vers 8 Met diepe droefheid geven wij u kennis dat, na een ernstige ziekte, door de Heere uit dit leven is weggenomen mijn zeer geliefde en zorgzame man, onze lieve vader en opa Izak van der Weele in de leeftijd van 85 jaar Goes: J. A. van der Weele-Deij Borssele: Hans en Caroline van der Weele-van Koeveringe Anne Gerben Leon Marten Tamara Goes: Bram van der Weele Onze dank gaat uit naar dokter Aan de Toorn en het verplegend personeel van Zorgcentrum Ter Weel, unit 7, voor de goede en liefdevolle verzorging. 26 mei 2008 St. Adriaanstraat 12 4461 JC Goes De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden D.V. vrijdag 30 mei om 10.30 uur in de zaal van de Sionkerk, ingang Graaf Adolfstraat te Goes. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de zaal van de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wat was jij sterk en arbeidzaam, wat heb je voor allen klaar gestaan. Flink was jij je hele leven, was je maar wat langer gebleven. Flink wil je nu dat ook wij zullen zijn, maar afscheid van jou nemen doet ons zo 'n pijn. Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies geven wij u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader en trotse opa Kees de Jonge 2 september 1942 t 24 mei 2008 Oost-Souburg: Mienke de Jonge-Wielemaker Edward en Yvonne de Jonge Michelle Jeffrey Saskia en Marcel van Dommelen Roxane Mike J.I. Sandersestraat 71c 4388 ED Oost-Souburg Kees is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 28 mei van 14.30 tot 15.30 uur en van 19.30 tot 20.30 uur. De crematieplechtigheid zal worden gehouden donderdag 29 mei om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze lieve, lieve, lieve opa Onze opa kluste graag, Onze opa hielp graag, Onze opa was superlief, Onze opa deed alles voor ons, Onze opa hield van ons. Onze opa was THE BEST! Wij houden van hem, Wij dolden met hem, Wij deden lief tegen hem, Wij hielpen hem, Wij kwamen vaak naar hem toe, Wij zeggen allemaal Onze opa was THE BEST! Lieve, Lieve opa, wij houden van u, en we zullen u nooit meer vergeten! Heel erg veel liefs van Michelle, Jeffrey, Roxane en Mike xxxxxxxxxx Voor altijd verbonden maarniet bij elkaar zullen we je steeds weer ontmoeten in een onbekend wanneer en waar. Wij zijn bedroefd, maar dankbaar dat je lijden voorbij is. Dag Kees, heel veel liefs van, Oma Wielemaker en Tante Betsy, Je zwagers en schoonzussen, Ria en Pieter van Belle. Wim en Heieen Wielemaker. Betsy en Cor van Soelen. Kees en Jenny Wielemaker. Je neven en nichten. Remy en Michal, Joery en Daniëlle, Liselotte, Arno en Alaine, Yaniek, Lydia. Johnny en Heidi, Garrincha, Digenarro, Giannini, Merijn. Dankbetuiging Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het medeleven bij het overlijden van mijn man, onze vader en opa Hendrik V. Crosiers Een bijzonder woord van dank aan Privazorg Hulst. L. Crosiers-Fafchamps, VVilfried, Monika, Gert en Vera Sas van Gent, mei 2008 M. Maat-Wagenaar Op deze wijze wil ik u allen bedanken voor de getoonde belang stelling na het overlijden van mijn moeder: mevrouw De Ui tvaart informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu Nel Reijnierse-Maat Papenstraat 8 4331 LS Middelburg (gratis advertentie) Werkt u ook mee aan een leukere samenleving? Word dan Vriend van het Oranje Fonds. Het Oranje Fonds steunt projecten die de betrokkenheid in de samenleving bevorderen. www.oranjefonds.nl/vrienden 0900 44 88 448 (lokaal tarief) Laat Nederland van zijn beste kant zien. Wotd nu Vriend van bet Oranje Fonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 80