Familieberichten 28 I Dinsdag 27 mei 2008 PZC Bedroefd, maar vol fijne herinneringen, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma Janna Dana van Oeveren-Gaanderse fanny weduwe van Johannis Willem van Oeveren *14 juli 1929 t 25 mei 2008 Langnau, Zwitserland Dany Liechti-van Oeveren Sami Liechti Jeannette en Jiïrg Evelin en Simon Marielle Karen Almere, Corry van der Voort-van Oeveren Ton van der Voort Dordrecht, Ellen van Oeveren Lisette Judith Zierikzee. |anina de Man-van Oeveren Ben de Man Nanda en Andy Lieske Dreischor, Annet van Langeraad-van Oeveren Piet }an van Langeraad Jeanine Lianne Kamiel Zierikzee. zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Fam. van Langeraad-van Oeveren Zuiddijkweg 2 4515 PC Dreischor Donderdag 29 mei zal er om 13.45 uur een samenkomst worden gehouden in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het kerkcentrum. Enige en algemene kennisgeving Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder. De levenswil bleef. het leven niet. Dankbaar dat zij nog zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede, dat toch nog geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn levenspartner, lieve moeder, schoon moeder. oma en overgrootmoeder Suzanna Overdulve weduwe van August van Overmeire levenspartner van Leon Vanpoecke 20 december 1924 te Axel t 21 mei 2008 te Axel Axel: August van Overmeire t Axel: Leon Vanpoecke Axel: Marleen en Jaap Simons-van Overmeire Annelies en Tonny, KimNiels Sabina en Adri. Ruud, Rens Anikó en Nachman, Enya, NavonShoham, Barkai Temeuzen: Edwin en Nathalie van Overmeire-Timmermans Yngwie, Dylan, Mitchell, Vince, Hannelore Axel, 21 mei 2008 Corresponden t ieadres luliana van Stolbergstraat 43, 4532 AX Temeuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van zorgcentrum "De Vurssche"afdeling Water\>liet voor de liefdevolle en goede verzorging. uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Gratis en vrijblijvend informatiepakket. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Bewonderenswaardig was je optimisme en je positiviteit. Met veel gevoel voor humor verbloemde jij je strijd. Je bleef vrolijk en gezellig, zo was jouw stijl van leven. Daarmee heb je aan zeer velen hoop, warmte en liefde gegeven. Zeer verdrietig, maar met heel veel mooie herinneringen, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn allerliefste man, onze papa en opa Antoine Joseph Maria Péters -Toon- benoemd tot lid in de orde van Oranje Nassau Amby (Maastricht), 7 november 1940 Gent, 25 mei 2008 Temeuzen: Marietje Péters-Kochuijt Zuiddorpe: Fabiènne Péters los de Leeuw Maastricht: Sigrid de Bruijn-Péters los de Bruijn Mart Isabel Basaltpromenade 131 4533 CD Temeuzen Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 29 mei van 20.00 tot 20.30 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 Temeuzen. De Eucharistieviering zal worden gehouden op vrijdag 30 mei om 10.30 uur in de kerk van de H. Mai-ia Hemelvaart. Dorpsplein 1 te Zuiddorpe. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het kerkhof naast de kerk. Condoleren aansluitend. Met leedwezen vernamen wij het overlijden van ons trouw lid en gewaardeerd oud-voorzitter Toon Péters Wij wensen Marietje, kinderen en familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden Sociëteit T.L.E.D. Temeuzen, 25 mei 2008 Maar 't vrome volk; in U verheugd, zal huppelen van zielevreugd. daar zij hun wens verkrijgen. Psalm 682 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat de HEERE van ons heeft weggenomen onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Poortvliet-Schroevers sinds 30 juli 1990 weduwe van Jacob Poortvliet in de leeftijd van 93 jaar. Amemuiden: P. Poortvliet P. Poortvliet-Meerman P.J. Schroevers-Poortvliet Hardinxveld - Giessendam: C. Poortvliet A.A. Poortvliet-Kroon Amemuiden: N. Poortvliet-Ventevogel H. Poortvliet A.G. Poortvliet-Jeras I. Poortvliet F.A. Poortvliet-Geuze van Belzen-Poortvliet W. van Belzen C.J. Aalberts-Poortvliet H.H. Aalberts IJ. Poortvliet J.L. Poortvliet-Meulmeester klein- en achterkleinkinderen Middelburg zorgcentrum 't Gasthuis, 25 mei 2008 Correspondentieadres Walstraat 8,4341 CK Amemuiden Onze moeder en oma is opgebaard aan de Walstraat 8 alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 28 mei van 19.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden, welke geleid zal worden door Kand. D. Jongeneel zal worden gehouden D.V. vrijdag 50 mei om 11.00 uur in de Neder landse Hervormde Kerk aan de Markt te Amemuiden. De begrafenis zal om 12.15 uur plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum 't Gasthuis voorde goede zorgen. Dan wordt mijn naam met lofgejuich geprezen, Dan zullen daar de blijde zangers staan, De speelliên op de harp en cimbel slaan, En binnen u al mijn fonteinen wezen. Psalm 87:5 We zijn verdrietig omdat onze lieve oma Poortvliet er niet meer is. We zijn dankbaar voor alle jaren die ze in ons midden mocht zijn. Joke, Annie Jeanette en Ali, Jacco en Nathalie, Johanna en Marco Jaap en Lijnie, Adri en Dick, Hannie en Albert, Koen en Mariette Jaco en Monique, Connie en Edwin, Anne-Gera en Jordy Hanneke, Inge en Olaf, Elleke en Michel, Arjen Erwin en Jody, Wendy, Anika en Danny Tannie, Jacco en Gertiena, )orina en Arend-Jan, Johanna en Adriaan Erna en lürgen, Johan en Erika, Harm en Maaike Jan Willem en Marieke, Joëlle en Bram. Pauline en Jan, Matthias, Liseth en achterkleinkinderen Hierbij geven wij u kennis dat de Heere tot Zich heeft genomen onze geliefde schoonzuster en tante Johanna Poortvliet-Schroevers Kleverskerke: F. Poortvliet Bilthoven: H. van Belzen Amemuiden: J.C, van de Ketterij-Poortvliet Neven en nichten Amemuiden, 25 mei 2008 Alles heeft zijn tijd. Prediker: 3 Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, gesterkt door het Sacrament van de Zieken, op 87-jarige leeftijd is overleden onze moeder en oma Mily La Poutré Emilia Maria Dorothea levenspartner van L. XV. Boogaard f gehuwd geweest met D.K. de Rooij f Roosendaal: Peter de Rooij Goes: Ton de Rooij Nelly de Rooij-van de Repe Annemiek en André Zoutelande: Anne Marie Kruit-de Rooij Nico Kruit Tim en Katya Sabina Bianca en Roel Middelburg: Niekde Rooij t Lia Bartels-Willemse Middelburg, 25 mei 2008 Statenlaan 105 4331 CE Middelburg De overledene is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1Aldaar kunt u afscheid van haar nemen op donderdag 29 mei a.s. van 14.30 tot 1 5.00 uur. Aansluitend zal de afscheidsviei'ing worden gehouden om 15.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Met droefheid geven wij u kennis dat totaal onverwacht van ons is heengegaan onze innig geliefde zus, schoonzus en tante Elisabeth Hendrika Maartje Sonneveld-van Dijk (tante) Mart sinds 9 augustus 1995 weduwe van Martinus Sonneveld in de leeftijd van 81 jaar. J.Ph. van Dijk D.W. van Dijk W. van Dijk-van Dalen Neven en nichten Temeuzen, 24 mei 2008 Rodenbachstraat 57 Correspondentieadres: Gerdesiaweg 305 3061 RT Rotterdam Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 29 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum. Hugher sluys 22 te Temeuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 30 mei om 12.00 uur in het crematorium te Temeuzen, Bellamy- straat28c. Na afloop van de plechtigheid is er nog gelegenheid elkaar persoonlijk te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30