Familieberichten O i» 26 I Dinsdag 27 mei 2008 PZC Lieve Ferineens ben je er niet meer. Hoe leggen we uit wat er gebeurd is wanneer we het zelf niet eens bevatten. Welke woorden kunnen we gebruiken om de verscheurende pijn in ons te verwoorden. Geef ons kracht, lie\>e Fer, om met deze immense leegte, die je achter laat, om te leren gaan. Wij, als familie, willen via deze weg het onbevattelijke feit met jullie delen dat Ferdinand de Jonge op 19 jarige leeftijd is overleden. Lonneke Leonie Joan Ziuta Oom Kees Anita Tim en Romy Tante Carolien, Adrie en Johan Pier Opa Oma van de Visjes Correspondentie adres: Joan en Ziuta Burgemeester Hackstraat 22 4471 BMWolphaartsdijk Ferdinand is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op woensdag 28 mei van 19.50 tot 20.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 29 mei om 14.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in het boven genoemde uitvaartcentrum van "Monuta" te Goes. Bezoek de gedenkplaats van Ferdinand op www.monuta.nl/gedenkplaats. Tante Petra Ome Rick Oma Rola Correspondentie adres: Lonneke en Leonie Kamperfoeliestraat 101 4461 VM Goes Geen woorden voor We zijn diep getroffen door het tragisch ongeval van onze medewerker en collega Ferdinand de Jonge We hopen dat hij bij ons een fijne tijd heeft gehad. We zullen zijn betrokkenheid en bijzondere persoonlijkheid missen. We wensen iedereen die hem lief heeft veel sterkte met dit enorm verlies. Van Hoek B.V. Kees en Ine van Hoek Peter en Kitty van Hoek Wim, Toine. Kees, Jaap, Inge, Mirjam en de taxichauffeurs Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ferdinand de Jonge deelnemer van onze opleiding Motorvoertuigentechniek Wij herinneren Ferdinand als een positieve en opgewekte deelnemer. Wij wensen zijn ouders en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens College van Bestuur, personeel en deelnemers van ROC Zeeland cluster Techniek Jeroen van den Oord, directeur Jaap Glerum, teamleider Bedroefd, maar beseffend dat het zo niet verder kon, hebben wij voorgoed afscheid genomen van onze lieve en markante (schoon)vader, opa en 'oude opa' Cornelis Arie van Klinken Kees weduwnaar van Catharina van Klinken-Willemse levenspartner van Adri van Donge-Hage f Veere, 25 oktober 1911 Vlissingen, 25 mei 2008 Oost-Souburg: Matty Meijers-van Klinken Aarnoud Meijers Poul en Hilde Kees en Ingrid Loïs, Isis Nieuw- en Sint Joosland: Kees van Klinken jr. Brigitte van Klinken-van den Berg Roeland en Fanny Franken Ingrid Onze dank gaat uit naar dokter Hamelink en alle medewer kers van Ter Reede voor hun goede zorgen en begeleiding. Correspondentieadres: Burchtstraat 10 4388 JL Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 30 mei om 14.00 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand is er hier vanaf 13.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbaar dat hij niet meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies. Is overleden in zijn vertrouwde omgeving onze Ome Kees van Klinken levenspartner van A.F. van Donge-Hage t Adrie en Addy Vrijenhoek-van Donge JanCees en Lia Sinke-van Donge Kinderen en kleinkinderen Mevrouw Gerry Jongman-Barra moeder van Mariska, eerstejaars leerling SPW is op 48-jarige leeftijd onverwacht overleden. Wij wensen Mariska en haar familie veel sterkte om met dit verlies om te gaan. Personeel en leerlingen Sector ZWO ROC Westerschelde, Terneuzen Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan onze moeder, oma en overgrootoma Jeanette de Klerk-Vader sinds 14 augustus 1987 weduwe van H. C. de Klerk in de leeftijd van 100 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van woonzorgcentrum "Ter Reedeen verpleeghuis "de Vliedberg" voor de goede zorg en begeleiding die zij heeft mogen ontvangen. Blerick: Leo en Bertie de Klerk-Massop Lizzy en Henk, Fay Vlissingen: Annie en Joop Herrebout-de Klerk Michel en Linn Saskia en Jasper Koudekerke, 22 mei 2008 Correspondentieadres: Offenbach laan 17 4384 MH Vlissingen De crematieplechtigheid heeft naar de wens van moeder op maandag 26 mei in familiekring plaatsgevonden. Het smidsvuur is gedoofd Verdrietig over het verlies, maar dankbaar voor alle fijne en gelukkige jaren die we met elkaar hebben gedeeld, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Pieter Cornelis Kloet Piet in de leeftijd van 89 jaar. C.W. Kloet-van der Weijde Jan en Florentine Marije Bas Piet en Heike Starr® 24 mei 2008 Merientje Visstraat 8 4317 BD Noordgouwe De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal gehouden worden donderdag 29 mei om 13.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 5. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Pieter Cornelis Kloet Dreischor, E.P. Kloet Dreischor, A.P. Kloet M.P. KIoet-Hogerheide Jan en Greet Noordgouwe, 24 mei 2008 Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaajtcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Met droefheid vernamen wij dat overleden is onze gewaar deerde oud-medewerker en oud-collega Piet Lamper Wij wensen mevrouw Lamper, kindei-en en verdere familie veel sterkte toe. Directie, medewerkers en oud-medewerkers Jac. Goud B.V. en Goud Transport B.V. Nu heb je eindelijk rust, je lijden is voorbij. Jouw liefde en je warmte, liet je achter hier bij mij. Bedroefd, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, geven wij kennis van het overlijden van onze zoigzame moeder, oma en overoma Maria fanna Mol-Minnaard sinds 30 april 1978 weduwe van Frans Mol in de mooie leeftijd van ruim 99 jaar. Goes: Lina van der Does-Mol Piet van der Does (in herinnering) Harlingen: Kees Mol Tiny Mol-van der Heide (in hei-innering) Akke van der Zee Yerseke: Wim Mol Diny Mol-de Fouw Steenbergen: Corry Geuze-Mol Franc Geuze Klein- en achterkleinkinderen Goes, 25 mei 2008 Correspondentieadres: Willem Zelleweg 3, 4462 AA Goes De afscheidsdienst wordt dondeidag 29 mei om 13.30 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begicifenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Haven" gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, geliex'e deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28