Familieberichten SEASIDE Colofon Familieberichten 24 I Dinsdag 27 mei 2008 PZC wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tet 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Bij zonder,bescheiden en geliefd. ■cy(e/// QBouioma/i We missen je nu al. Willem,Esther,Anne Fleur en Pim Nooit meer zwaaien bij het keukenraam. Lieve Henk Wij zullen je missen Jeroen, Ana, Lieve Fiene "W W' 'T V»* '-W-'W MEDEDELING I.v.m. familie omstandigheden zijn de winkels van BOUWMAN New Classic Lifestyle in Domburg, Goes en Renesse en SEASIDE in Oostkapelle WOENSDAG 28 MEI GESLOTEN BOUWMAN Overleden onze lieve zus Marie Allewijn-Kok op de leeftijd van 92 jaar. Tiny Oom t Gré Oom Kok Henk Kok t Sien Kok-Slabbekoorn Neven en nichten Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet geliefden, ik ben in vrede gegaan. Bedroefd maar dankbaar dat hij uit zijn lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vader en mijn zoon Frank Bogaart Terneuzen, 17 augustus 1957 t Terneuzen, 22 mei 2008 Terneuzen: Tim en Roxanne Terneuzen: J.F. Bogaart familie Bogaart familie van den Eynde Correspondentieadres: Tim Bogaart Hobbemastraat 12 4532 HC Terneuzen De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 28 mei om 14.00 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamy- straat 28c. Voor aanvang van deze dienst is er gelegenheid tot schrif telijk condoleren. Na afloop van de afscheidsdienst kunt u de familie per soonlijk condoleren tijdens een informeel samenzijn in restaurant 't Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2 in Terneuzen. Nol, je vocht voor wat je waard was en dat was heel veel. Tot ons verdriet is overleden onze broer, zwager en oom Nol Consemulder Adrie, Peet, Rien en Julia Neven en nichten Middelburg, 24 mei 2008 Het bestuur van de Stichting Wijkbeheer Middelburg heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van de heer A.P. Consemulder in de leeftijd van 67 jaar. De heer Consemulder was vanaf 1 januari 1999 tot aan zijn pensionering per 25 april 2006 werkzaam als medewerker wijkonderhoud bij de Stichting Wijkbeheer Middelburg. Ondanks fysieke beperkingen als gevolg van zijn ziekte heeft hij altijd met inzet en betrokkenheid zijn werk verricht. Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte toe voor de komende tijd. Het bestuur van de Stichting Wijkbeheer Middelburg, K.M. Sanderse, directeur. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden na een slopende ziekte van Nol Consemulder Materiaalbeheerder van onze eerste selectie Wij wensen de familie veel sterkte in de komende periode Bestuursleden Voetbalvereniging Zeelandia Middelburg Veere, 26 mei 2008 Spelers komen en spelers gaan Jij was er altijd, echt één van ons, Maar ook jij moet nu gaan Nol Consemulder Wij willen vrouw en familie Sterkte wensen met dit verlies. Namens de 1 e selectie van W Zeelandia Middelburg Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Hans Broeders Onze fietsmaat, lid en oud Bestuurslid van de RTC Schouwen-Duiveland Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar de sporen die je achterlaat. Hans heeft zich jarenlang met hart en ziel ingezet voor onze vereniging. Bestuur en leden van de RTC wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerker Adrie van Dam 13 april 1950 23 mei 2008 Adrie was sinds 20 juni 1974 bij ons in dienst. Enige tijd geleden werd bij Adrie een hartkwaal geconsta teerd. Na enkele zware operaties en een revalidatieperiode heeft Adrie zijn werkzaamheden bij de Walcherse Bouw Unie kunnen hervatten. Afgelopen vrijdag, tijdens de uit oefening van zijn werkzaamheden, is hij wederom getroffen door een hartaanval en helaas ter plaatse overleden. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 28 mei om 11.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Eenieder die Adrie gekend heeft wensen wij sterkte met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Walcherse Bouw Unie Ze zijn ons maar geleend de mensen en de dingen Wat blijft zijn de mooie herinneringen Tot ons verdriet ging van ons heen onze gewaardeerde buurman Jan Dijksterhuis Aatje en Geert Holthuis Tineke en Hans Ehlers Roos de Cock Bram en Carla de Feijter Wij wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Jan Dijksterhuis De laatste stukken zijn gezet Deze partij mocht hij helaas niet winnen. Wij wensen Mien, Jon en Josien heel veel sterkte met dit verlies. Wij zullen hem missen Dow Schaakclub "En Passant" Op zaterdag 24 mei overleed onze tante Jaantje Fraanje-Rottier Wij zullen haar blijven herinneren als een hartelijke, mee levende en gezellige vrouw. Wij wensen oom Marien en de kinderen veel sterkte toe. Familie Rottier Met leedwezen vernamen wij het overlijden van Jaantje Fraanje-Rottier echtgenote van onze oud-directeur en oprichter van het bedrijf Onze herinneringen gaan uit naar haar warme belang stelling voor een ieder en de mooie momenten die we met haar hebben meegemaakt. We wensen Marien, kinderen, kleinkinderen en achter kleinkinderen veel sterkte en Gods vertroostende kracht toe om dit verlies te dragen. Directie, oud-directie, medewerkers en oud-medewerkers van Aannemingsbedrijf Fraanje b.v. Bedroefd heb ik kennis genomen van het overlijden van mijn zuster Marie Goetheer-van Waarde Wolphaartsdijk: Mina van Waarde Hiermee geven we te kennen dat na een kortstondig ziekbed is overleden Adriana Maria Janse-kallemein Adrie Wolphaartsdijk 7 maart 1924 f Vlissingen 25 mei 2008 Nieuwe Tonge: J.W.F. Smallegange R.C. Smallegange-van der Wiel Kort geneW.M. van den Berg Correspondentieadres: J.W.F. Smallegange Hertog Jan van Beierenlaan 59 3244 XH Nieuwe Tonge De crematieplechtigheid zal worden gehouden donderdag 29 mei om 10.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26