De Uitvaart Informatie Hulplijn Familieberichten Bel gratis 0800 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu Wt 8 I Maandag 26 mei 2008 PZC Pa, je was een vrolijke, lieve en ondeugende vent. Ook stond je altijd voor iedereen klaar. Vol in het leven volgde een ziekbed van zeven weken, waarna onze (schoon)vader en opa in vrede is heengegaan. Henk Bouwman Haarzuilens, 25 januari 1938 Vlissingen, 23 mei 2008 Ron Bouwman Ellen Bouwman-van der Leeden Ralph Amber Marcel Bouwman Cynthia Fernandes Mendes Correspondentieadres: Domburgseweg 37 4357 NE Domburg Henk is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 U kunt daar afscheid van hem nemen en de familie condoleren op dinsdag 27 mei a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 28 mei om 13.30 uur in de R.K. Willibrorduskapel aan de Badhuisweg te Domburg. Aansluitend zal de begrafenis om 14.30 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Domburg (ingang Babelweg). We zouden het fijn vinden om na afloop met u na te praten in restaurant Het Badpaviljoen, Badhuisweg 21 te Domburg. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Lieve Ferineens ben je er niet meer. Hoe leggen we uit wat er gebeurd is wanneer we het zelf niet eens bevatten. Welke woorden kunnen we gebruiken om de verscheurende pijn in ons te verwoorden. Geef ons kracht, lieve Fer, om met deze immense leegte, die je achter laat, om te leren gaan. Wij, als familie, willen via deze weg het onbevattelijke feit met jullie delen dat Ferdinand de Jonge op 19 jarige leeftijd is overleden. Lonneke Leonie Joan Ziuta Oom Kees Anita Tim en Romy Tante Carolien, Adrie en Johan Pier Opa Oma van de Visjes Correspondentie adres: Joan en Ziuta Burgemeester Hackstraat 22 4471 BM Wolphaartsdijk Ferdinand is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op woensdag 28 mei van 19.30 tot 20.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 29 mei om 14.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in het boven genoemde uitvaartcentrum van "Monuta" te Goes. Bezoek de gedenkplaats van Ferdinand op www.monuta.nl/gedenkplaats. Tante Petra Ome Rick Oma Rola Correspondentie adres: Lonneke en Leonie Kamperfoeliestraat 101 4461 VM Goes Na 17 jaar lief en leed, heb ik met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn beste vriend Henk Bouwman Ik zal hem vreselijk missen. Betty van Straaten Wijngaardstraat 5 4357 BE Domburg Verdrietig zijn wij om het verlies van de beste vriend van onze (schoon)moeder en oma Henk Bouwman Jacqueline, Bert en Jasmin Almer en Simone Ik heb het leven lief, de mensen en de dieren De zeeën en rivieren, ik heb het leven lief De trieste ochtendkrant, ze zal me niet benauwen 'k Blijf van het leven houwen, tot aan de laatste dag Al zijn ze nog zo droef, de dingen die gebeuren Er komen nieuwe kleuren, er komt een nieuwe dag Ik heb het leven lief, ik heb het nooit verzwegen Het wonder van 't bewegen, de vreugde om 't bestaan En valt het doek dan dicht, nog even op het leven Een laatste glas geheven, ik heb het leven lief Toon Hermans Lieve Henk wat zullen we je missen Machteld, Michel Dean Henk Bouwman Hartelijk, gezellig, spontaan en humoristisch, Henk, zo zullen wij je altijd blijven herinneren. Rust zacht lieve Henk, lieve vriend en lieve opa Leen Janny van der Leeden-Vermaat Luuk Annemarie van der Leeden-Uijttewaal Emmely Mauritz Oma van der Leeden Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Henk Bouwman In de oorsprong van ons bedrijf heeft hij veel voor ons betekend. Wij wensen de familie en een ieder die hem lief was heel veel sterkte met het verlies van deze bijzondere persoonlijk heid. Medewerkers directie Dis That Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen Verdrietig zijn wij door het overlijden van Henk Ron, Ellen, Ralph en Amber, Marcel en Cynthia, wij wensen jullie heel veel sterkte. Ferdie, Mirjam, Naomi en Britt John, Saskia, Marit en Senne ^4 is de zee ook in de hemel? is de lucht er ook zo blauw? wacht maar op de dag van morgen dan komt de zee en zie ik jou. Lieve Henk we zullen je enorm missen. Je meiden en mannen van de vestigingen Bouwman en Seaside, Renesse, Goes, Oostkapelle, Grijpskerke en Domburg. Wij wensen iedereen die hem lief heeft sterkte in deze moeilijke tijd. P|§ Lieve Ferdy Niemand had dit verwacht Niemand had dit gedacht Het is zo plotseling zo opeens Niemand is het er mee eens Maar terugspoelen kunt je het niet Het geeft ons allen veel verdriet Deze jongen was zo apart Herinneringen zullen altijd blijven diep in ons hart Het enige wat we kunnen hopen Is op een goed plekje daarboven We zullen je missen jongen. Veel sterkte voor alle nabestaanden Alex, Bas, Björn, Naomi, Donovon, Thijs-Jan, Katja, Yordi, Danny, Simon, Robin, Sjoerd, Evert, Lenard, Judith en de rest van je vrienden Vroeg verlies Het verlies was er al voor het einde de rouw voordat het afscheid kwam toen die onzekere verwarring, bezit van je gedachten nam Vaak zullen we je nog tegen komen met wat je was en wat je zei. Je bent wel van ons weggenomen maar een stuk van jou, blijft altijd heel dichtbij Onze geliefde vriend, maat en monteur Ferdinand (Fredje) de Jonge is na een tragisch ongeval op 19 jarige leeftijd heengegaan. Namens de Kartclub Strijen en zijn vriend veel sterkte toegewenst voor de familie en kennissen. Lieve Lon, Joan, Leonie en verdere familie Wij huilen met jullie mee om het verlies van Fer Er zijn hier geen woorden voor. Mandy, Rens, Robin en Lisa Lockefeir

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8