-amilieberichten Colofon Familieberichten 6 I Maandag 26 mei 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tei 0800-3060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl "Een onvergetelijke Lente, dankzij de geboorte van onze kleindochter en nichtje Jente" Jente Sophie Smit 24-05-2008 Wij wensen Patricia Ernst heel veel geluk met hun prachtige dochter. Sophie Carolien, Jeroen Tygo Cindy Jordi Albert-Jan Maxime Helga John Jurjen Elzemarijke Laurens Nanda, Rein Izabella Wessel Tanya Steijn Rob Ditty 't Verlies was er al voor het einde, het treuren voordat het afscheid kwam. Begrijpen deden wij elkaar niet meer, ook al probeerden wij dat keer op keer. Slechts eten geven, een aai, een zoen, was alles wat wij nog voor jou konden doen. Na een liefdevol en zorgzaam leven, waarvan de laatste 10 jaar in haar eigen wereld, is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Maria Pieternella Allewijn-Kok weduwe van Jan Allewijn in de leeftijd van 92 jaar. Krabbendijke: Jan en Nellie Allewijn-Dekker Marjon en Marco, Samantha, foost Jan en Tanja, Michelle, Ricardo Krabbendijke: Jannie en Adri (in herinnering) Kuzee-Allewijn Joop Overbeeke Jolanda en Wim, MarvinNadine Johnny en Kamille, Christiaan, Elise Marian, Nicky, Xander Diana en Gwenn Yerseke: Piet en jeanet Allewijn-van Velzen Marlies en Jacco Jarno en Simone Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum 'Ter Weel' te Krabbendijke voor de goede en liefdevolle verzorging. Krabbendijke, 23 mei 2008 Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 28,4413 CT Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed wordt woensdag 28 mei om 13.30 uur gehouden in dorpshuis 'De Meiboom', Kerk- polder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 12.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in voornoemd dorpshuis gelegenheid tot condoleren. Moeder hield van bloemen. Wij zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend. Bedroefd, maar beseffend dat het zo niet verder kon, hebben wij voorgoed afscheid genomen van mijn vrouw, onze moeder en oma Neeltje Christina Schipper echtgenote van Gilles Almekinders Baarland, 15december 1931 t Kloetinge, 23 mei 2008 's-Gravenpolder: Gilles Almekinders Syssleback (Zweden): Corry en Jos Vincent en Marga fochem en Marjolein Baarland: Joop en Rita Emiel Matthijs Schoolstraat 26 4431 AL 's-Gravenpolder Er is gelegenheid om afscheid van mijn vrouw, onze moeder en oma te nemen op dinsdag 27 mei van 19.00 - 20.00 uur in mortuarium "Stengehof", Pastoor Franse straat, te Ovezande. Overeenkomstig haar wens zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd, dat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zus, schoonzus en tante Neeltje Christina Almekinders-Schipper Ina en Ton Schoumans Christi en Jack, Kim Verburg Vandaag is overleden mijn lieve vader Frank Bogaart Lieve Pa, Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, en wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Je zoon Tim "keep faith alive" Lieve Tim, deze woorden heb ik je een aantal jaren geleden meegegeven. Je bent een voorbeeld voor iedereen zoals jij met liefde en inzet voor je vader hebt gezorgd, hopende dat het ééns beter zou gaan. Weet dat wij allen je omringen met liefde. Ie zit in ons hart. Dikke kus, mamma Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn zoon, onze broer en de vader van mijn zoon Tim Frank Bogaart Thérèse van den Eynde Andries Overdulve Roxanne Dhr.Bogaart Mevr. G. van den Eynde-Baart Broers en zussen Lieve Frank Je hebt nu eindelijk de rust gevonden waar je al zo lang naar op zoek was. Voor altijd in ons hart. Liefs, Joan Sheila en Kim Diepbedroefd geef ik u kennis dat, na een moeitevolle laatste levensfase, door de HEERE van mij is weggenomen mijn innig geliefde man Abraham Boone echtgenoot van Johanna Slabbekoorn in de leeftijd van 87 jaar. J. Boone-Slabbekoorn Goes, 23 mei 2008 Correspondentieadres: Magnoliastraat 138, 4431 EK 's-Gravenpolder De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 28 mei om 13.30 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er in de 'Elimkerk' gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Mijn dank gaat uit naar allen die hem liefdevol hebben verzorgd, in de 'Cornelia Stichting' te Zierikzee en 'Ter Valcke' te Goës. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager Abraham Boone echtgenoot van Johanna Slabbekoorn Borssele: H. Slabbekoorn M.E. Slabbekoorn-Hoekman Kruiningen: S. Sinke-Slabbekoom 23 mei 2008 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat toch nog onverwachts is overleden onze geliefde Ome Bram Wij hopen dat Tante Jo de kracht en sterkte mag ontvangen om dit verlies te dragen. Lenie en Jan van Kempen Kees van Oostenbrugge Anneke en Jan van der Baan Mini van Nieuwenhuijzen (Gerrit in liefdevolle herinnering) Wilma Walhout (Jan in liefdevolle herinnering) Johan Walhout Toob en Joke Walhout Bertus en Riet Walhout Ko en Ngaire Walhout Henken Janny Walhout Annie en Gerard Meeuwse Hans en Annemarie Slabbekoorn Chris Slabbekoorn Bettina en Willem Boeder Annet en Peter Rijk Arie en Diana Sinke Goes, 23 mei 2008 Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat het is geweest. Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies geven wij u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa Nol Arnoldus Petrus Consemulder -Nol- Middelburg, 25 april 1941 t Middelburg, 24 mei 2008 Middelburg: Sjaan Consemulder-Meulmeester Vlissingen: Carolien Verhagen-Consemulder John Verhagen Joyce Rachel Kira stf Jasmijnstraat 41 4332 TR Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 27 mei in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen van 20.00 tot 20.30 uur. Tevens is er ook gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 28 mei in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg van 16.00 tot 16.15 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. Hierbij willen wij onze bijzondere dank uitbrengen aan dokter De Vries, het personeel en de vrijwilligers van het Hospice. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In elke glimlach zie ik je terug. In elke traan zie ik je weggaan. Heden overleed onze lieve zwager en oom Nol Consemulder echtgenoot van Sjaan Meulmeester Oost-Souburg: Ko Meulmeester Ina Meulmeester-de Voogd t Amemuiden: Dinie Sturm-Meulmeester Jan Sturm Grijpskerke: Kees Meulmeester Marijke Meulmeester-de Wit Arnemuiden: Jan Meulmeester Breskens: Marie Simpelaar-Meulmeester Ronald Simpelaar Arnemuiden: Adrie Meulmeester Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 6