Zomer in ZUID-HOLLAND .VREISRRDRR voor de lezers van deze krant! 3-/4-/5-daaqse autovakantie ES KRAS 36 I Maandag 26 mei 2008 PZC levard is bovendien altijd gezellig en u kunt er lekker mensen kijken. U ziet het, u hoeft zich geen moment te vervelen tijdens deze heerlijke vakantie in het veelzijdige Zuid-Holland! Aankomst: ma. en vr. van 2/6 t/m 27/10 3 dagen Normaal v.a. 69, nuv.a. 59 4 dagen Normaal v.a.95, nuv.a.85 5 dagen Normaal v.a. 119, nuv.a. €109 Inclusief: verblijf in Fletcher Hotel Restaurant Carlton in een 2-persoons- kamer met ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, reis- en annulerings verzekering. Toeslag: reserveringskosten 15 per boeking (verplicht). Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/lr17600 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.600, actiecode WEG40002. Alléén met deze actiecode komt u in aanmer king voor deze speciale lezerskorting. Eafl waarom zou je verder zoeken FLETCHER HOTEL RESTAURANT CARLTON NAALDWIJK**** Dit 4-sterren hotel is centraal gelegen op zo'n 4 kilometer van het strand. Het hotel beschikt o.a. over een receptie met kluisjes, lift, bar, restaurant met tuin en terras. Er is gratis parkeergelegen heid aanwezig. Bij het hotel bestaat de mogelijkheid om fietsen te huren voor 8,50 per dag. Uw kamer is o.a. voorzien van badkamer met bad, toilet en haar droger, telefoon, televisie, koffie/thee zetfaciliteiten en een minibar. Gaat u deze zomer mee naar het veelzijdige Zuid-Holland? Lekker genieten van zon en zee, een hapje en een drankje in 1 van de pavil joens, strandwandelingen en genieten van de zonsondergang. Het kan allemaal in Zuid-Holland! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we deze autovakantie voor u samengesteld. En nu voordeli ger dan ooit! Want een 3-daags verblijf in het 4-sterren Fletcher Hotel Restaurant Carlton In Naaldwijk boekt u al vanaf slechts 69! Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actie code WEG40002 ook nog eens een exclusieve korting van 10 per persoon! Dat kunt u toch niet aan u voorbij laten gaan? Wij verwach ten een stormloop op deze superaanbieding, dus boek snel, vóórdat het te laat is... TIPS VOOR UITSTAPJES In Naaldwijk kunt u een bezoek bren gen aan The Japanese Watergarden. In dit 4000 m2 grote overdekte Japanse waterpark kunt u eindeloos genieten van schitterende waterpartijen, water vallen en beekjes. Naaldwijk is centraal gelegen nabij de historische stad Delft en het strand van Hoek van Holland. In de directe omgeving zijn volop moge lijkheden om te ontspannen zoals wan delen en fietsen door de duinen en bossen, tennissen en paardrijden. En wat dacht u van een uitstapje naar Den Haag? Deze stad herbergt vele beziens waardigheden en attracties zoals minia tuurstad Madurodam en het Omni- versum. Denkt u ook eens aan het nabijgelegen National Sea Life in Scheveningen. De Scheveningse bou BOEK Niets is moeilijker dan het uitzoeken van een fijne vakantie. Is het appartement wel zo mooi als inde brochure? Isde reisgoedgeregeld?Op ReisRadar.nl krijgje zekerheid over deze zaken. Zo kunje direct de reiservaringenvan andereconsumenten lezen. Ook kunjede meeste reisaanbieders heel overzich telijk met elkaar vergelijken. En omdat wij niets aan het toeval over laten, kun jij je gewoon lekker met je vakantie bezighouden. Kijk verder op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 38