Atleten laten circuit massaal links liggen Ondernemer j De goedkoopste autoverzekering BenZeker f van Nederland? Bel nu 0113 - 315 500 Dress to impress PZC Maandag 26 mei 2008 35 GOES - Theater de Mythe was gisteren het toneel van de body building- en fitnesscompetitie. De wedstrijden vormden de hal ve finale van de Benelux en een voorselectie voor het Euro pees Kampioenschap in Portugal. Voor het eerst vonden deze wedstrijden plaats in Goes in plaats van in Brussel. In verschil lende categorieën streden 45 deelnemers uit Nederland en België om de eer. Patrick Veeken won het overall klassement bij de mannen. Bij de vrouwen ging die eer naar Isabel Bouwens. De enige Zeeuw die meedeed was Chris Otte uit Sint Maartensdijk. In de klas se tot 85 kilo eindigde hij als tweede. foto Dirk-Jan Gjeltema Gebrek aan deelnemers zorgt voor wedstrijden zonder strijd. door Sjaak Sinke VLISSINGEN - De wedstrijden voor het atletiekbaancircuit van Vereni ging Zeeland Atletiek lieten zater dag bij de senioren en masters wei nig strijd zien. Op het Zeeuws kampioenschap 5000 meter liep maar één senior mee die het moest afleggen tegen master Mi chel van den Bosch (Deltasport). Vrouwen waren op de lange af stand al helemaal niet te beken nen, nadat Sandra de Block (RK- HAV) verstek had laten gaan. Op de drie technische nummers was de strijd tussen Stefan Stok man en Jeroen van Belzen, beiden van Dynamica, aardig om te zien. Van Belzen won dit jaar voor het eerst van Stokman op kogel, met slechts drie centimeter verschil. Beide atleten lieten een persoon lijk record aantekenen van respec tievelijk 12.34 en 12.31. Op discus nam Stokman sportief wraak door met 33.17 de zege te grijpen. Van Belzen tekende voor zijn tweede zege door de speer 45.27 ver te wer pen, veel verder dan Stokman. Micha Janse (Dynamica), al twee maal aanwezig op de Olympische De wedstrijden van de junioren zijn redelijk goed bezet. Die van de masters en senioren niet. Op de 5000 meter zijn helemaal geen vrouwelijke deelnemers. Spelen voor mensen met een be perking, ging strijdlustig de 1500 meter in en won die in 4.40.19. A-junior Aniek Aper (RKHAV) kon in de eerste helft van de 1500 meter de meeste mannen goed voor blijven, maar moest in de laat ste 700 meter de tol betalen voor haar inspanning. Haar tijd kwam net boven de vijf minuten, waar mee ze niet tevreden was. Marieke Riemens (AV'56) won het speer werpen, verspringen en de 100 me ter. Bij de junioren won Jeffrey de Brouwer de titel bij de jongens B op de 400 meter horden. David van Berlo was de snelste jongen C en Edwin van Bemden pakte zijn derde overwinning van de middag bij de jongens D. vergelijkt en helpt u op weg! Op woensdag 2 juli verschijnt een speciale uitgave van 'de Ondernemer' die in het teken staat van businesskleding en etiquette. De ideale mogelijkheid voor uw bedrijf om in de schijnwerpers te staan. Nieuwsgierig naar de mogelijkheden in de Ondernemer? Bel voor een afspraak!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 37