Sport Rapide af met sluit seizoen gelijkspel PZC Platteeuw bekroont debuut met winst JJDH JJJ MXJJBiJi nu SPORTZOMER Op 7 juni trappen Zwitserland en Tsjechië af in het Europees Kampioenschap voetbal 2008! Ervaar het EK voetbal als nooit tevoren met het spel EK Coach. Stel jouw ideale team samen, verdien punten en word dé EK Coach van 2008! PZC Maandag 26 mei 2008 33 Olympia-mannen kunnen niet op tegen koploper HOCO. door Peter Snelders GOES - Het vrouwenteam van Rapi de heeft het seizoen in de derde klasse van de hockeycompetitie ge heel in stijl afgesloten. Tegen num mer vier Pelikaan werd met 1-1 ge lijk gespeeld. Olympia won een klasse lager met 3-1 van een niet compleet Rapid. Het mannenteam van Rapide nam revanche op zichzelf na de zeperd vorige week tegen Hoeksche Waard. Het won dit keer verdiend met 3-2 van Udenhout. Olympia speelde best aardig tegen kam pioen HOCO, maar moest uitein delijk toch met 3-6 het hoofd bui gen. Vrouwen. Derde klasse. Rapi- de-Pelikaan 1-1: Een beter Rapide verdiende het eigenlijk om te win nen. De thuisploeg legde namelijk het beste hockey op de mat en zet te Pelikaan via goed samenspel re gelmatig onder druk. In de eerste helft resulteerde dat in één treffer. Die werd echter afgekeurd. Twintig minuten na de rust nam de thuisploeg de leiding via Kelly van Haperen. Bij één van de spaar zame uitvallen liet Pelikaan de ge lijkmaker noteren. De tijd was daarna voor Rapide te kort om de wedstrijd nog winnend af te kun nen sluiten. Vierde klasse. Olympia-Rapid 3-r: Rapid, de nummer twee in de stand, kon slechts acht speelsters op de been brengen. De winst voor Olympia was daarom vooraf al vrijwel zeker. Toch was het even schrikken toen de ploeg uit Gorin- chem de leiding nam en 0-1 liet noteren. Nog voor de rust scoorde Andrea Noorhoek de gelijkmaker. Olympia had de gehele wedstrijd een overwicht, maar kwam moei zaam tot scoren. Na rust zorgde Karin Schueler uit een strafcorner voor 2-1. Vervolgens bepaalde Lauara Lexmond met een fraaie treffer de eindstand op 3-1 en had Rapid niets meer in te brengen. Mannen. Derde klasse. Rapi- de-Udenhout 3-2: In het eerste Rapid speelt in de wedstrijd te- gen Olympia met slechts acht speelsters. Toch komt de ploeg op voorsprong maar uiteindelijk is de winst voor Olympia. kwartier werd Udenhout wegge speeld door de mannen uit Hulst. Binnen drie minuten nam Rapide de leiding via Joost de jong. Daar na liet de thuisploeg legio kansen onbenut. Ook in de tweede helft was er een felle start van Rapide. Dat resul teerde snel in 2-0 via een strafcor ner van Jelle Inghels. Jochem Be- aart scoorde met een fraaie sleep- push 3-0. Kort daarna kreeg hij een tijdstraf van tien minuten. In die periode scoorde Udenhout te gen. In de slotminuten werd het nog 3-2. Vierde klasse. Olympia-HOCO 3-6: Olympia begon lekker fel en stond binnen een kwartier op 2-0 door treffers van Ingvar Neve en Jorg Neve. De koploper en kam pioen HOCO (doelsaldo 121-35) kwam nog voor de doelwisseling op gelijke hoogte met de Terneuze- naren. Na rust verhoogden de bezoekers het tempo en liepen ze uit naar 2-5 voordat Olympia nog eens scoorde. Een serie combinaties van af de middenlijn tussen Aaron Lex mond en Ingvar Neve resulteerde in 3-5 op naam van Neve. In de slotfase werd het nog 3-6. luvtd f*;i f'SJ Qkiip Kijk snel op www.pzc.nl/formule1manager Goese zeilster wint Regatta Medal Race op het IJsselmeer. MEDEMBLIK - Zeilster Kim Plat teeuw uit Goes heeft zaterdag als invalster een goed debuut gemaakt tijdens de Regatta zeilwedstrijden in Medemblik. In de Yngling-klas- se won ze met haar team de Medal Race, die gehouden werd naast de reguliere Regatta-wedstrijden. De wedstrijd op het IJsselmeer werd een Nederlands onderonsje. Vooraf liepen de spanningen even hoog op, toen Renee Groeneveld landgenote Mandy Mulder aan klaagde wegens een indringfout (onvoldoende ruimte gegeven bij de bovenboei). „Dit is nog nooit eerder voorgekomen", reageerde coach Maurice Paardenkooper. „Maar het is goed dat dit gebeurt. De meiden willen winnen en dat is de juiste mentaliteit" Winnen deden ze vervolgens in derdaad. De Ned II van Mulder, Fa- ber en Witteveen ging als eerste om de bovenboei, gevolgd door Kooistra, Bes en Platteeuw. De laat ste drie konden hun geluk niet op toen ze ruim voor de Ned I, Ned II en andere concurrenten over de fi nish gingen. Coach Paardenkoo per: „Dit is waar we het voor doen: dat we met drie boten de wereldtop kunnen afslachten." Hoe werkt het? Als EK Coach krijg je een fictief budget van 100 miljoen euro. Hiermee stel je je eigen dreamteam samen uit alle spelers van de selecties van de 16 landen die deelnemen aan het EK. Afhankelijk van de resultaten die de spelers en de landen tijdens het EK behalen, krijgt je team punten. Elke speeldag kun je je tactiek aanpassen door je reservespelers te wisselen. Zet je eigen poule op Om het extra spannend te maken, kun je samen met vrienden of collega's je eigen poule opzetten. Alle scores worden dan direct automatisch voor je uitgerekend! Bovendien kun je de poule dagelijks uitprinten en ophangen in bijvoorbeeld de kantine van je voetbalclub of op kantoor! Fantastische prijs De winnaar van het spel kan genieten van een heerlijke vakantie* maar vooral eeuwige roem als de enige echte EK Coach van 2008! Hoe doe ik mee? Ga snel naar de website www.pzc.nl/ekcoach en geef je op! Je kunt je team gedurende het hele EK aanmaken, maar let er wel op dat de reeds gespeelde wedstrijden dan niet meer bijdragen in je score. Schrijf je dus in vóór vrijdag 7 juni 17.29 uur om het gehele EK mee te doen! We vragen een kleine bijdrage van 2,50 voor abonnees en 4,- voor niet-abonnees. Alleen deelnemers die ook meedoen met de EK Coach-quiz maken kans op de prijs. Kijk voor spelregels en voorwaarden op de website. Kijk voor meer informatie op www.pzc.ni/ekcoach en geef je direct op!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 35