Familieberichten 1 O I Maandag 26 mei 2008 PZC Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hans Broeders Onze fietsmaat, lid en oud Bestuurslid van de RTC Schouwen-Duiveland. Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat maar de sporen die je achterlaat. Hans heeft zich jarenlang met hart en ziel ingezet voor onze vereniging. Bestuur en leden van de RTC wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. 'n Beetje Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje, en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: "ik ben wat moe maar op 'n keer, dan ben je aart je laatste beetje toe. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heen gaan van mijn lieve, zorgzame man en onze pa Jan Dijksterhuis echtgenoot van Hermiena Magrieta van Unen Groningen, 24 mei 1936 t Gent (B), 23 mei 2008 Hoek: H.M. Dijksterhuis-van Unen G.J. Dijksterhuis |.R. Dijksterhuis en W.J.E de Krijger (in herinnering) Irisstraat 69 4542 ED Hoek Mijn man Jan is opgebaard in het mortuarium te Terneuzen, Rooseveltlaan 6. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 28 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 29 mei om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in het crematorium vanaf 13.45 uur. Na de crematieplechtigheid vindt er een samenzijn plaats in de ontvangkamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een leven rijk aan trouw, goede zorg en grote liefde, is van haar aardse taak ontheven, mijn vrouw, onze moeder, oma en over-oma Adriana Paulina Rottier echtgenote van M. Fraanje Nieuwdorp, 8 november 1921 's-Heer Arendskerke. 24 mei 2008 Onze droefheid om het gemis wordt verzacht door de dankbaarheid voor steeds meele\>ende zorg in haar blijmoedig leven. Haar echtgenoot: 's-Heer Arendskerke: Marien Fraanje Haar kinderen: Kapelle: Kees en Nel Australia: Adrie en Anna 's-Heer Arendskerke: Anja en Henk Kleinkinderen en achterkleinkinderen Terlucht 2 4458 SC 's-Heer Arendskerke Mijn vrouw, onze moeder, oma en over-oma is thuis op gebaard, alwaar dagelijks gelegenheid is tot afscheid nemen. Een dankdienst voor haar leven zal worden gehouden donderdag 29 mei om 13.00 uur in de Protestantsekerk te Lewedorp, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'De Zandlööper' te Lewedorp gelegenheid tot condoleren. Wie geen rouwkaart ontving en zich nochtans betrokken voelt is hierbij van harte welkom. Je liefde en je kracht, je warmte en je lach.. Lieve oma we zullen je missen, iedere dag... We zullen je nooit vergeten. Femke Marcel Martijn Ilse Ilona Marcus Erwin Miranda Tomas Rosanne en achterkleinkinderen Op 24 mei is een einde gekomen aan het aardse bestaan van onze geliefde schoonzus en tante Jaantje Fraanje-Rottier Bij verdriet en gemis gedenken wij haar meeleven en hartelijkheid in onze familiekring. Wij wensen Marien, kinderen en kleinkinderen sterkte toe bij het verwerken van dit verlies en betuigen hen hierin onze nabijheid. Namens de familie Fraanje, Ploni van Keulen-Fraanje, Oostkapelle Verdrietig maar met gevoelens van grote dankbaarheid voor wat zij in ons gezin heeft betekend moeten wij nu helaas afscheid nemen van onze buurvrouw. Jaantje Fraanje-Rottier Haar hulp, haar goedheid en liefdevolle aandacht zal ons altijd bijblijven. Wij leven mee met Marien, kinderen en kleinkinderen. Fam. L. Jille Lewedorp, 24 mei 2008 Wij vinden geen woorden om het te zeggen hoe wij je zullen missen, allemaal. Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen. Het hart spreekt een niet uit te spreken taal. Rustig en kalm is ingeslapen onze lieve moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Goetheer-van Waarde sinds 1 januari 2004 weduwe van Willem Goetheer in de leeftijd van 86 jaar. Goes: Janus en Jenny Axel: Bram Goes: Han en Ineke Vianen: Jan en Jeannette Heinkenszand: Hannie en Johan Middelharnis: Rino en Rianne Bemmel: Huib en Frans Klein- en achterkleinkinderen 24 mei 2008 Gardenierhof 4,4471 CM Wolphaartsdijk Onze moeder, oma en overoma is opgebaard in de 24-uurs familiekamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Gelde- loozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 27 mei van 19.30 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 28 mei om plm. 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Voorafgaand zal er om 13.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. lieve oma en overoma Goetheer Rust zacht. Jaro en Jacqueline, Isa, Tess Joma en Rob, Jace Mike en Annieck, Noa Earl en Anne Neville en Nele Annemarieen Daaf, Tim, Amy Edwin en Hermke Leon Olivier Nicolai Zoey Varenne Mark en Roos-Anne Stèphanie Ashley Claudia en Collin Remco Sven Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden Teunie den Ouden Wij wensen Joop, Linda en de rest van de familie heel veel sterkte voor nu en de komende tijd Bestuur, leden en club van 100 sv ZSC '62 De moeder van onze medespeelster is overleden. Wij wensen Linda en de familie veel sterkte toe. Damesvoetbal sv ZSC '62 "Veilig in Jezusarmen Na een moeizaam leven is onze Tante Betje Elizabeth Christina Kleinepier overleden. Westkapelle, 3 september 1921 t Goes, 23 mei 2008 Neven en nichten Correspondentieadres A. Kleinepier Torenstraat 44 4361 CV Westkapelle De afscheidsdienst, welke geleid zal worden door ds. L.C.P. Deventer, zal worden gehouden op woensdag 28 mei a.s. om 11.00 uur in de Moriakerk aan de Markt te Westkapelle. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.30 tot 10.55 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het Jeugdgebouw naast de kerk. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Kerke- weg te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Vechtend en Strijdend om bij ons te blijven, is van ons heengegaan onze lieve man, vader en opa Piet Lamper Yerseke. 30 oktober 1940 t Goes, 23 mei 2008 Nelly Lamper-Minnaard Kinderen en kleinkinderen Pompe van Meerdervoortstraat 13 4401 KE Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt dinsdag 27 mei om 10.00 uur ge houden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Piet hield van bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een moeilijke, harde strijd is van ons heengegaan onze vader en opa Piet Lamper Wemeldinge: Theo Jordy, Roy, Charissa 's-Heerenhoek: Marco en Nicole Marx'in Manon Niels Monica Yerseke: Jacqueline en Christiaan Stephanie, Orlando We zijn verdrietig na het overlijden van onze zwager en oom Piet Lamper 's-Heer Arendskerke: Ko en Ineke Yerseke: Jan en Tilly Nieuwdorp: Willy (in herinnering) en Paul Middelburg: Leo en Ina Neven en nichten 23 mei 2008 Tot ons verdriet is overleden onze fijne buurman Piet Lamper Wij wensen Nelly, kinderen en kleinkinderen sterkte met dit verlies. Fam. |oh. Ridderhof-Philipse Heden bereikte ons het bericht van het, voor ons nog onverwachte, overlijden van de heer P. Lamper Wij danken hem voor de inzet bij het ophalen van het oud papier voor de Hervormde Gemeente te Yerseke. Wij wensen de familie veel sterkte en Gods nabijheid in deze moeilijke tijd. Namens de oud papiergroep

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 10