Familieberichten ^44* 38 I Zaterdag 24 mei 2008 PZC De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Andries Jozias Overdulve hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de crematieplechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. C. Overdulve-de Ridder kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, mei 2008 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het heen gaan van onze schoonzus en tante Dina Pik hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. De familie Goes, mei 2008 In plaats van kaarten. Niemand staat stil bij het woord samen Maar het is een groot gemis Als samen uitje leven verdreven is. Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van mijn man en onze vader, opa en overopa Marinus Schouten het heeft ons erg goed gedaan. Wemeldinge: Familie Schouten Wij willen u bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van Toon van de Velde Dit heeft ons diep getroffen en is voor ons tot grote steun geweest. Door de overweldigende belangstelling op de dag van de begrafenis is het mogelijk dat we niet iedereen persoonlijk een bedankkaart hebben gestuurd. Wilt u deze dankbetuiging dan als zodanig beschouwen. Annie van de Velde-Kotvis Kinderen en kleinkinderen Axel, mei 2008 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve Katja Verselder Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Michel Mullaert Familie Verselder Familie Mullaert Hoek, mei 2008 De vele bezoekjes, kaartjes en telefoontjes tijdens haar ziekte en na het overlijden en uw aanwezigheid bij de begrafenis van onze lieve vrouw, moeder en oma Maatje Pieternella van de Vijver-van Belzen hebben ons goed gedaan. Onze hartelijke dank voor zoveel meedeleven. Het heeft ons getroffen te ondervinden dat zij bij zo velen een plekje in het hart heeft. A.van de Vijver Oost-Souburg, mei 2008 Kinderen en kleinkinderen Voor uw belangstelling en medeleven tijdens zijn ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Christiaan de Voogd zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. C. de Voogd-Louws Kinderen en kleinkinderen Middelburg, mei 2008 Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze onvergetelijke moeder en super oma Joke Wauters-van Houdt Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. Cyriel Marlon, Jeroen, Thomas Caroela, Lorenzo Terneuzen, mei 2008 wa Voor uw blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze zeer geliefde zuster, schoonzuster en tante Cornelia de Witte betuigen wij u onze welgemeende dank. Familie De Witte 's-Gravenpolder, mei 2008 24 mei 1998 24 mei 2008 Zonder Freek Voor jou en voor ons was je leven nog niet voltooid. De ongeneeslijke ziekte die al je levenskracht ondermijnde en uiteindelijk ontnam heeft wonden geslagen in ons hart en bij herhaling doen zeggen: waarom jij? We hebben geen antwoord gekregen dat ons voldeed, maar wel ben je onvergetelijk geworden in ons leven. Terwijl jouw krachten minder werden ging er een kracht van je uit die jouw zwakke lichaam overtrof. Jouw sterven kunnen we niet aanvaarden, maar jouw leven willen we opnemen in ons leven, als een zaad gezaaid in ons, om vrucht te dragen. Zonder jou was ons leven armer geweest. Carolien en Sas 2003 25 mei 2008 Henk Tavenier Liefde Respect Dankbaarheid zo blijft hij in onze herinnering Stien Ada Hans Liesbeth Marinca Tel. 0113 259966 /f Wisse E-mail info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging web www.uitvaartwisse.nl "r>mm^SmÊmÊIÊÊÊÊÊÊÊKÊ^^ÊÊÊKÊÊÊÊÊÊÊtÊÊÊtÊtÊÊ^m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 40