Israëlische Jantje Smit
323
'4imedia@wegenerni Alleen voor Israël zet Hind vanavond misschien de tv even aan iïlGCl 13
.'024.3650570 Eurovisiesongfestival
Zaterdag 24 mei 2008
06:00 Koopjes tv 07:15
Seinfeld 07:50 Accor
ding to Jim 08:15 Rose-
anne 08:45 ER 09:40 JAC
10:35 Little Angels 11:15
Best of Homeshopping
12:15The Simpsons
12:40 De Planckaerts
13:20 Ballroom Boot-
camp 14:20 The Engage
ment Ring 15:50 Bank
of mum St dad 17:00 De
Tuinruimers
07:00 Teleshop 7 07:01
Best of shopping 09:00
Tek TV 09:50 Astrotijd
10:05 Best of shopping
12:00 Tek TV 12:55 RTL
CP: Rally report 13:25
RTL GP: Dutch Power
Pack 13:55 RTL GP: For
mule 1 - Monaco (Kwa
lificatie) 15:15 RTL CP:
MotoGP 15:30 RTL CP:
Red Bull Air Race-San
Diego 16:00 PSVTV
16:20 Feyenoord TV
16:40 Ajax TV 17:00 RTL
Transportwereld 17:30
Gek op wielen
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro
tijd 09:00 Tel Sell 14:30
Astrotijd 14:45 Tel Sell
15:45 Astrotijd 16:00
Tel Sell 16:55 RTL Voet
bal: Eredivisie vrouwen
17:25 House vision 17:55
Revenge of the nerds
06:50 Ed 07:40 Miss Po
pularity 08:35 Grumpy
old women 09:10 Trau
ma centrum 09:50 Pro
vidence 1 0:45 Astro TV
12:45 Make me beauti
ful 13:55 Tyra 14:50 One
Tree Hill 15:45 Whis
pers: An elephant's tale
17:05 Bicentennial Man
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Pokémon: Luca,-
rio en het mysterie van
Mew, Kim Possible, To
tally spies, Tofu's, Lilo
Stitch, Disney's The Le
gend of Tarzan, Tuten-
stein, Yin Yang Yo, Poké
mon Advanced Battle,
Totally spies, Hannah
Montana, Kim Possible
O
O
18:00 Bouw je droom, 18:00 Sport, levensge- 18:35 Revenge of the
realityserie vaarUjkl, reality- nerds III: The
programma next generation,
filmkomedie
18:00 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
19:00 Lachen om home 19:00 Stom, stommer,
video's, homevi- stomst!, amuse-
deo's mentsprogramma
19:45 SBS 6 Sport: Oe- 19:30 De politie op je
feninterland Ne- hielen!, serie re-
derland - Oekraï- portages
ne, oefeninterland
19:35 Friends, comedy- 19:00 Top Gear, auto
serie magazine
20:30 Black dawn, actie- 20:25 Honeymoon in 20:30 Law Order: 20:00 Lethal weapon,
film Vegas, filmkome- Special Victims actiefilm
die Unit, dramaserie
21:25 Cold case, detecti
veserie
22:20 SBS 6 Sport: De 22:20 Oorlog: Patton, 22:10 Leaving Las Ve- 22:15 Criminal intent, 22:15 Lethal weapon 2,
Derde Helft, na- oorlogsfilm gas, filmdrama dramaserie actiefilm
beschouwing
23:00
Hart van Neder
23:05 Criminal intent,
land - Late editie
dramaserie
23:10
Piets weerbericht
23:15
Shownieuws -
Late editie
23:35
Another stake
out
01:45 Astro TV Night
01:30
Teleshop 7
00:20
She spies
00:10
Narc
00:30
Bottom
02:45 Red Live
01:31
Nachtlounge
01:10
Teleshop 8
01:50
Nachtprogram
01:05
Nachtprogram
03:00
The hotspot
01:11
Sneak preview
mering
mering
05:30
Astrotijd
02:00
KamasutraTV
02:50
Nachtprogram
02:00
Poker after dark
05:30
Astrotijd
04:00
mering
Hart van Nederl.
02:45
Nachtprogram
mering
00
b
o
to
ro
to
to
to
to
n
In Translation. Op last van de orga
nisatie moest hij de elektronische
klanken in Divine vervangen door
een menselijk geluid, waarop hij
vorige week een gospelkoor inscha
kelde. Alleen voor Israël zet Hind
vanavond misschien de tv even
aan, vertelde de teleurgestelde zan
geres voordat ze de aftocht blies.
Boaz, die Idols in zijn eigen land
won, heeft wel meer harten vero
verd in de Servische hoofdstad. Va-
ra TV Magazine heeft hem tot de
Israëlische Jantje Smit gedoopt. Tij
dens de eerste halve finale van
dinsdag grepen de zenuwen hem
hoorbaar bij de keel, toen hij het
door oud-winnares Dana Interna
tional geschreven The Fire In Your
Eyes vertolkte.
Eurovisie Songfestival,
Nederland 1, 21.00 uur.
Kalomira uit Griekenland heeft wel wat weg van Britney in haar betere da
gen. foto Koca Sulejmanovic/EPA
OVERIGE
Omroep Zeeland
10:50 Four freedoms award
live vanuit Middelburg
18:00 Zeeland de week
18:25 Muis Leeuw
18:38 Regioned
BUITENLAND
België 1
09:00 Lentebeelden. 10:00
Eurovisiesongfestival 2008.
12:00 Lentebeelden. 12:15 TV
Brussel. 12:45 De vrije markt.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Villa politica. 14:05
Sue Thomas F.B. Eye. 14:50
Sporza: Wielrennen - Ronde
van Italië. 17:30 Buren. 17:55
Kijk uit! 18:00 Het journaal.
18:10 Vlaanderen vakantieland.
19:00 Het journaal. 19:30 Het
weer. 19:35 Man bijt hond.
20:05 Joker- en lottotrek
king. 20:10 Dieren in nesten.
20:40 De Rode Loper special:
Eurovisiesongfestival. 21:00
Eurovisiesongfestival 2008.
00:20 Het journaal laat.
België 2
07:00 Musti. 07:05 Bumba.
07:10 Hopla. 07:15 De Fim-
bels. 07:35 Kleine Einsteins.
08:00 Sprookjesboom. 08:05
Samson en Gert. 08:30
Lazytown. 08:55 Mega Mindy.
09:20 Miss BG. 09:30 Kim
Possible in het Disney festival.
09:55 De hopeloze heks. 10:20
Kim Possible in het Disney
festival. 10:45 New adventures
of Lucky Luke. 11:10 Robbe
does en Kwabbernoot. 11:35
Spellbinder. 11:59 CANVAS.
12:00 Keien van de Wetstraat.
12:30 In Europa. 15:29 KET-
NET. 15:30 Samson en Gert.
15:55 Lazytown. 16:20 Mega
Mindy. 16:45 Smos. 17:00 Kim
Possible in het Disney festival.
17:25 Go IV. 18:00 De week
van Karrewiet. 18:10 Peperbol-
len. 18:40 6tien. 19:05 George
van de jungle. 19:15 De week
van Karrewiet. 19:25 Lizzie
McGuire. 19:50 Disney classic
cartoons. 19:59 CANVAS.
20:00 Het journaal. 20:10
Koningin Elisabethwedstrijd
2008 voorzang.
RTBF1
07:00 Doorlopende herhaling.
08:10 lies... etait une fois.
09:05 Auto mobile. 09:35
Jardins loisirs. 10:00 En
quête de sens: Le coeur et
l'esprit. 10:30 Opinions. 11:05
Dr Quinn, femme médécin.
11:55 Fortune et trahisons.
12:45 Airde familie. 12:47
Euro millions - uitslagen.
12:49 Nieuwsoverzicht. 12:50
Weerbericht. 12:55 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws.
13:30 Weerbericht. 13:35
Télétourisme. 14:05 La clef des
champs. 14:35,15:25 Brigade
du crime. 16:15 Perry Mason:
Le verre empoisonné. 17:55
'til death. 18:15 Questions
d'argent. 18:20 Monk. 19:10
Contacts. 19:20 Weerbe
richt. 19:30 Nieuws. 20:05
Joker- en lottotrekking. 20:15
Weerbericht. 20:20 Une
brique dans le ventre. 21:00
Eurovisie Songfestival. 00:04
Joker- en lotto-uitslagen. 00:05
Questions d'argent. 00:10 Le
12 minutes. 00:25 Nieuws.
RTBF2
07:00 Souris souris. 07:35 Les
lettres de la Roulotte. 08:45
Code Lyoko. 09:10 Les nouvel-
les aventures de Lucky Luke.
09:30 Le monde est un grand
chelm. 10:50,11:15 Génial
génie. 11:35 C'est pas sorcier.
12:05 Tout court. 12:50
Screen. 13:20 Auto mobile.
13:55 Autosport: Formule
1 - Monaco. 15:05 Un gars,
une fille. 15:20 Les Gauchers,
des gens a l'envers. 16:15
Battlestar Galactica. 17:00,
17:50 Doctor Who. 18:00 Un
gars, une fille. 18:40 Smallville.
19:35 Rendez-vous chez moi.
20:35,21:20 FBI: portés
disparus. 22:05 Les carnets du
bourlingueur. 22:22 KENO.
22:23 Weerbericht. 22:30 Le
12 minutes. 22:42 Lotto- en
jokeruitslagen. 22:45 Concours
Reine Elisabeth - Chant 2008.
BBC 1
07:00 Breakfast. 11:00
Saturday kitchen. 12:30 Great
British menu. 13:00 Nieuws en
weerbericht. 13:10 Football
focus. 14:00 Golf. 18:30
Nieuws en weerbericht. 18:45
Regionaal nieuws. 18:50 Wea
kest link paranormal special.
19:50 I'd do anything. 20:50
The National Lottery draws.
21:00 Eurovision Song Contest
final 2008.00:15 Nieuws en
weerbericht.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 Tik-
kabilla. 07:50 Tweenies
songtime. 07:55 Be safe with
the Tweenies. 08:00 Batfink.
08:10 Witch. 08:35 Trollz.
08:55 Bernard. 09:00 The
sorcerer's apprentice. 09:30
Thumb wrestling federation.
09:35 Even Stevens. 10:00,
10:30 Escape from Scorpion
Island. 10:55 50/50.11:25
The slammer. 11:55 What's
new Scooby-Doo? 12:15 Beat
the boss. 12:45 Sportsround.
13:00 Kyle XY. 13:45 Class of
2008.14:15 Sound. 14:45 The
surgery. 15:05 Revealed. 15:20
The prince and the showgirl.
17:15 Monk. 18:00 Wild China.
19:00 RHS Chelsea Flower
Show. 20:00 The supersizers
go.... 21:00 Andrew Marr's
history of modern Britain.
22:00 Have I got a bit more
news for you. 22:40 Comedy
map of Britain. 23:40 Da Kath
and Kim code.
Duitsland 1
08:00 Wissen macht Ah! 08:25
Die Pfefferkörner. 08:50,
09:20 Endlich Samstag! 09:50
neuneinhalb. 10:00 Tages-
schau. 10:03 Willi wills wissen.
10:30 Traume, Tranen, Tone.
11:00 Weiches Fell und scharfe
Krallen. 11:50 neuneinhalb.
12:00 Tagesschau. 12:03
Virginias grolSes Rennen. 13:30
alfredissimo! 14:00 Tagesschau.
14:03 höchstpersönlich. 14:30
Mein Freund, der Lipizzaner.
16:00 Weltreisen: Rumanien
- Mit dem Pferdewagen in die
Zukunft. 16:30 Europamaga-
zin. 17:00 Tagesschau. 17:03
ARD-Ratgeber: Technik. 17:30
Brisant. 17:50 Tagesschau.
18:00 Sportschau. 18:15 UEFA
FulSball-Europameisterschaft
2008 Österreich/Schweiz:
Countdown EURO. 18:50 Dr.
Sommerfeld - Neues vom
Biilowbogen. 19:44 Das Wetter
im Ersten. 19:50 Ziehung der
Lottozahlen. 20:00 Tagesschau.
20:15 Eurovision Song Contest
2008 - Countdown fiir Belgrad.
20:55 Das Wort zum Sonntag.
21:00 Eurovision Song Contest
2008 - Das internationale
Finale. 00:10 Eurovision Song
Contest 2008 - Grand Prix
Party.
Duitsland 2
07:15 Tabaluga tivi. 08:00 Bibi
Blocksberg. 08:25 12 oder
3.08:50 logo! - Nachrichten
rund urn die Welt. 09:00 pur+.
09:25 Bibi und Tina. 09:50
Horseland, die Pferderanch.
10:35 Löwenzahn. 11:00
heute. 11:05 Kerner kocht.
12:15 Forsthaus Falkenau.
13:00 heute. 13:05 ZDFwo-
chen-journal. 13:35 UEFA
Euro 2008.14:00 Voetbal.
16:20 Hockey. 17:00 heute.
17:05 Landerspiegel. 17:45
Menschen - das Magazin. 18:00
hallo deutschland. 18:30 Leute
heute. 19:00 heute. 19:20
Weerbericht. 19:25 Unser
Charly. 20:15 Ein starkes Team:
Mit aller Macht. 21:45 heute-
journal. 21:58 Weerbericht.
22:00 das aktuelle sportstudio.
23:00 Waking the dead - Im
Auftrag der Toten: Mordsache
Katherine Reed.
Discovery
07:40 Everest: Beyond the
limit: On the ropes. 08:30
Mega builders: Mighty shovel.
09:25 Really big things: Man-
made islands. 10:15 Wrecks
to riches USA: The legend.
11:10 Brainiac. 12:05 Ultimate
survival: Sahara. 13:00 True
heroes: Bear attack. 13:25 Eve
rest: Beyond the limit - On the
ropes. 14:20 Future weapons:
Future combat. 15:15
Overhaulin'. 16:10,16:40 5th
Gear. 17:05 Dirty jobs: Animal
barber. 18:00 Brainiac. 19:00
Mythbusters: Hindenburg mys
tery. 20:00 World's toughest
tribes: Tunnellers. 21:00,21:30
5th Gear. 22:00 The global
garage - Bangla bangers. 23:00
Die Ludolfs: Best of season.
00:00 Future weapons: Future
combat.
National Geographic
07:00 Europe this week.
07:30 World business. 08:00
Business Arabia. 08:30 Peter
Popoff. 09:00 Answers with
Bayless Conley. 09:30 Business
Turkey. 09:45 Business Russia.
10:00 Teleshopping. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 Monkey business.
12:30 Crocodile chronicles:
Jaw breakers. 13:00 Hayden
Turner's wildlife challenge:
Grey whales. 13:30 Totally
wild. 14:00 Megastructures:
Impossible bridges - Greece.
15:00 Megastructures: Impos
sible bridges - China. 16:00
Megastructures: Impossible
bridges - Denmark to Sweden.
17:00 Megastructures: Millau
Bridge. 18:00 Breaking up the
biggest: Historic bridge. 19:00
Bridge of Mostar. 20:00 Air
crash investigation: Explosive
evidence. 21:00 Superhuman:
Strongman. 22:00 Superhu
man: Faking it. 23:00 Inside
Wildfire: Emergency response.
00:00 Trapped: Alive in the
Andes.
TMF
09:00 Wakker worden met
Sascha. 09:30 Clipkennis.
10:30 Wakker worden met
Sascha. 11:00 Clipkennis.
11:30 Valerio duikt onder.
12:00 Superclip top 250.15:00
Gamekings. 16:00 Wakker
worden met Sascha. 16:30 Best
of Reaction. 17:30 Valerio duikt
onder. 18:00 TMF Superchart.
20:00 TMF inde mix. 21:00
Zaternacht. 22:00 TMF in de
mix. 23:00 Wakker worden
met Sascha. 23:30 Zaternacht.
00:00 TMF in de mix.
MTV
08:05 Breakfastclub MTV top
10.08:55 All access: Forever
young. 09:20 Pageant place.
09:50 Making the band IV.
10:40 Making the video:
American Boy - Estelle. 11:10
All access: Celebrity wedding
secrets. 12:00 Made week
endbreak. 18:00 Making the
movie. 19:00 Diary of Snoop
Diddy. 19:25,19:50 Life of
Ryan. 20:15 Making the band
IV. 21:10 Pageant place. 21:35
Jackass. 22:00 The Kentucky
kid. 23:40 All access marathon.
TV 5
07:20 Le dessous des cartes.
07:30 7 Jours sur la planète.
08:00 Canadees nieuws. 08:30
TiVi 5.10:30 Ccom-<;@. 10:55
Paroles de clips. 11:05 Acous
tic. 11:35 Escapade gourman-
de. 12:00 TV5Monde I'info.
12:05 Nec plus ultra. 12:30
Le géant de la vallée perdue.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00 A
bon entendeur. 14:30 La vie en
vert. 15:00 Cité guide. 15:30
Une brique dans le ventre.
16:0OTous a la brocante. 16:30
Questions pour un champion.
17:10 Palais d'Europe. 18:00
Nieuws. 18:25 Procés de
familie. 20:15 25ème image.
20:30 Frans nieuws. 21:00
Amusementsprogramma.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:40 Fort Boyard.
Eurosport
08:30 Youth only zone. 09:00,
10:30 Voetbal. 12:00 Eurogoals
weekend. 12:30 Autosport:
Rally. 13:00,14:30 Wielrennen.
17:30,18:30 Voetbal. 20:30
Viking. 21:00 Kickboksen.
00:00 Autosport: Rally.
CNN
07:45 CNN Marketplace Mid
dle East. 08:00 News special.
09:00 The campaign trail.
09:30 Eco solutions. 10:00
World news. 10:30 World
sport. 11:00 Larry King. 12:00
World news. 12:30 World
sport. 13:00 World's untold
stories. 13:30 Countdown Bei
jing. 14:00 World news. 14:30
World sport. 15:00 World
news. 15:30 The screening
room. 16:00 Your world today.
17:00 TalkAsia. 17:30 The daily
show with Jon Stewart: Global
edition. 18:00 World news.
18:30 Inside Africa. 19:00
World news. 19:30 Countdown
8eijing. 20:00 The campaign
trail. 20:30 Eco solutions.
21:00 News special. 22:00
World news. 22:30 World
sport. 23:30 The daily show
with Jon Stewart: Global edi
tion. 00:00 i Report for CNN.