QJobTrack.nl Medewerken algemene dienst bij het taakveld groenonderhoud tm/v) VAN DE VELDE AUTO'S BV versluis willeboer J ALL-ROUND ONDERHOUDSMONTEUR Welzijn Straathoekwerker m/v www.veldeautos.nl :>2 I Zaterdag 24 mei 2008 PZC Kijk ook op De gemeente Noord-Beveland is een gemeente met circa 72GO inwoners, gelegen in het centrum van Zeeland. De gemeentelijke organisatie bestaat uit twee sectoren: Grondgebiedzaken en Samenlevingszaken en een stafbureau. De sector Grondgebied bestaat uit de clusters Roer, Bouwen, wonen en milieu en Openbare Werken. Daarnaast is een sectorsecretariaat. Het cluster Openbare werken heeft een taakveld groen en een taakveld grijs. Ben jij: Een teamspeler die eigen verantwoordelijkheden niet uit de weg gaat? Een gemotiveerde, enthousiaste, deskundige en betrouwbare kracht met uitstraling naar de collega's en onze burgers? noönd-beveland In staat het onderhoud en knelpunten met betrekking tot de openbare groenvoorzieningen aan te pakken? Tevens in staat en bereid om alle voorkomende werkzaamheden zelfstandig of in groepsverband uit te voeren? Beschikbaar voor gladheid- en calamiteitenbestrijding? In het bezit van een VMBO-diploma en heb je een relevante vervolgopleiding gevolgd, bijvoorbeeld vakbekwaam hovenier? In het bezit van een VCA diploma of bereid dit te halen? In staat om machines op een verantwoorde wijze te bedienen? Eventueel in bezit van een grootrijbewijs en ervaring met laad- en losinstallaties en hefkraan op vrachtwagens? Eventueel in het bezit van een chauffeursdiploma of bereid dit te halen? Bereid om lid te worden van de vrijwillige brandweer? Solliciteer dan naar de functie van: Wij bieden: Een gevarieerde baan in een hecht team. Een fulltime aanstelling van 36 uur per week. Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt een brutosalaris per maand geboden van maximaal 2. SOS,- (functieschaal 4), We hebben een modern pakket secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een vergoeding kinderopvang, studiefaciliteiten en bedrijfsfitness. Meer weten? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer A. Schrijver (Opzichter Buitendienst, telefoon 0113 - 377366], en de heer C.H. Poortvliet (Personeel Organisatie, telefoon 0113 - 377313). Solliciteren! Je sollicitatie t. a. v. het college van burgemeester en wethouders Noord-Beveland ontvangen wij graag per brief of per e-mail vóór 7 juni 2008 o.v.v. Medewerker algemene dienst bij het taakveld "groen". Het postadres is: Postbus 3, 4490 AA Wissenkerke. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Arnesteinweg 27 4330 EA Middelburg T 0118 - 62 90 56 E infdllVersluisenwilleboer.nl UPS TEXTIELSERVICE, waar in totaal 1450 medewerkers werkzaam zijn, is gespecialiseerd in de verzorging van (textiel-)goederen evenals het steriliseren van medische instrumenten voor de gezondheidszorg. Zij maakt onderdeel uit van Synergy Healthcare plc.een beursgenoteerde Engelse onderneming. Voor onze wasserij te Goes, met circa 100 medewerkers in dienst, zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van m/v: Stichting Vee re Website: www.welzijnveere.nl De Stichting Welzijn Veere is op zoek naar een enthousiaste De Stichting Welzijn Veere is de brede welzijnsorganisatie in de gemeente Veere. Naast jongerenwerk ondersteunt ze vrijwilligersorganisaties, burgerinitiatieven en het ouderenwerk. Bij de stichting werken twee jongerenwerkers op deeltijdbasis. Wegens uitbreiding van taken op het gebied van het jongerenwerk zijn wij op zoek naar een medewerker voor 12 uur per week. De werkzaamheden van de straathoekwerker bestaan voornamelijk uit: - Contacten leggen met jongeren in hun eigen leefwereld; - Het tot stand brengen van communicatie tussen jongeren en hun omgeving; - Het ontwikkelen van activiteiten met en voor de doelgroep en het doorverwijzen naar bestaande hulpverleningsinstanties en welzijnsvoorzieningen. Wij zoeken een jongerenwerker met een HBO denk- en werkniveau en ervaring in het jongerenwerk die: - goed op de hoogte is van de jongerencultuur, makkelijk contacten kan leggen met jongeren en een goede kennis heeft van de lokale situatie en sociale kaart; - bereid is minimaal twee avonden per week te werken; - woonachtig is in de gemeente Veere of op korte reisafstand daarvan. Wij bieden een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's, een jaarcontract en salariëring conform de CAO Welzijn en Maatschappelijke Dienstverlening schaal 8 (afhankelijk van opleiding en ervaring bruto min. 2.174 - max. 3.046 bij een 36-urige werkweek). Alle werkzaamheden worden verricht vanuit het kantoor van de stichting in Oostkapelle. Mondelinge informatie over de functie is verkrijgbaar bij de directeur van de Stichting Welzijn Veere, de heer C.Maas, telefoon (0118) 58 36 87. Sollicitatiebrieven kunnen tot 13 juni 2008 gestuurd worden naar de stichting, Schoolstraat 4, 4356 BX in Oostkapelle. Sollicitatiegesprekken zijn gepland op 3 juli 2008. Functieomschrijving: De werkzaamheden bestaan uit het direct oplossen van storingen en het uitvoeren van preventief onderhoud. U rapporteert direct aan de bedrijfs- manager. Gevraagd wordt: Wij zoeken kandidaten met een MTS- opleiding en met enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. U heeft kennis van hydraulica en pneumatiek, alsmede in het lezen van elektrische schema's en het oplossen van elektri sche storingen. Heeft u belangstelling, richt dan uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V. aan: Lips Goes B.V., t.a.v. de heerT.J. van der Horst, bedrijfsmanager, Verrijn Stuartweg 30, 4462 GE Goes, tel. 0113 - 23 31 50. Voor verdere informatie kunt u onze website www.lips-textielservice.nl bezoeken. Acquisitie door derden wordt niet op prijs gesteld. Is op zoek naar een autotechnicus met ambitie en een leerling automonteur. Autotechnicus Werkzaamheden: Alle voorkomende werkzaamheden in een moderne en goed geoutilleerde werkplaats Goed in het stellen van een diagnose Uitgebreide kennis van moderne auto-elektronica Wij vragen: Een eerste monteur die zelfstandig kan werken APK-keurmeester Flexibele werkinstelling Minimaal 3 jaar werkervaring Wij bieden: Goede en prettige werkomstandigheden binnen een klein enthousiast team Salaris overeenkomstig deskundigheid Afwisselend en verantwoordelijk werk Leerling automonteur Wij vragen: Leergierige en enthousiaste leerling Beschikt over aanpakmentaliteit Schoolgaand of schoolverlatend van MTS autotechniek Sollicitaties richten aan: Van de Velde Auto's BV tav dhr. P. van de Velde Stationssingel 12 4421 BG Kapelle tel. (0113)-341416 Uitvoerder beglazing, kunststof- en aluminium kozijnen www.versluisenwilleboer.nl Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij met spoed op zoek naar: Wij zoeken: Iemand die dagelijks leiding geeft aan onze gevelmonteurs en technisch inzicht heeft. De uitvoerder bewaakt de planning en zorgt dat e.e.a. kwalitatief correct en naar de wensen van de klant wordt uitgevoerd. Wij bieden: Een afwisselende functie in de gehele regio Zeeland, een goed salaris en overige arbeidsvoorwaarden, prettige collega's en een leuke werksfeer. Uw schriftelijke sollicitatie of telefonische reactie graag binnen een week na verschijning van deze advertentie. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 162