Robine van der Meer klaar voor een comeback media Hoe 'De Italiaanse Droom' het 50 rff' Maxima zweet peentjes over Mr. X op leeftijd Robine van der Meer verliet zes jaar geleden soapserie GTST. Ze verhuisde naar het buitenland, werd moeder en verloofde zich. Nu keert de actrice en het ex-model terug naar televisie als juryvoorzitter van het programma Model in 1 Dag. Jonge meisje afzeiken, is niet ambieer." door Thalia Brat PZC Zaterdag 24 mei 2008 media@wegener.nl 024-3650570 V ,Vv. Iedere week een samenvatting van de laatste roddels uit de bladen door Rivka Groenier WILLEM HOLLEEDER zet in de bajes vrouwelijke gevangenisbe waarders in vuur en vlam met zijn criminele sexappeal, meldt Pri vé in een verhaal over de feestelijkheden rond de 50ste verjaar dag van de godfather. Hoewel de dames op het werk hun haren in een staart moeten dragen, zijn er al een paar betrapt toen ze hun haren verleidelijk losgooiden in de buurt van Holleeders cel. Waar Holleeder ongetwijfeld geniet van dit soort egostrelende aandacht, koestert prinses MAXIMA haar keurige imago. Daar om zweet de prinses nu peentjes over het boek dat binnenkort in Argentinië verschijnt. Uit 'meer dan uitstekende' bron heeft Privé vernomen, dat daarin ene Mr. X zal opduiken, een rijke, machtige, maar vooral oude man, die Maxima's hart zou hebben gestolen toen ze nog geen prinses was. Een heel andere Maxima in Story. Geen zorgen over Mr. X, maar relaxed aan de wandel met haar gezin in Barcelona. 'Zo ontspannen zag u MAXIMA en ALEXANDER nog nooit!', kopt het blad trots. Een bewaarexemplaar, da mes en heren. De passie knalde er zo vanaf dat de fo tograaf bijna, maar dan ook écht bijna, een publieke lief deskus vastlegde. Dat de me- diacode voor één keer werd doorbroken, is aan CRISTINA, de jongste doch ter van de Spaanse koning te danken. Met haar waren Alexander en Maxima op stap en zij vond het goed dat de kiekjes werden gepu bliceerd. Van zo'n relaxte in stelling kan het Nederlandse koningshuis nog iets leren, sneert Story. De Spaanse prinses Cristina wil best op de foto. foto ANP Het brave buurmeisjesimago van WENDY VAN DIJK mag vol gens Weekend worden bijgesteld. De presentatrice heeft zich via het bed verzekerd van de presentatie van de 'allergrootste show van het nieuwe seizoen' One Million Dollar Wedding. Want waarom krijgt zij anders de hoofdprijs van haar baas en 'ver meende minnaar' ERLAND GALJAARD, die toevallig ook de pro ducent is van de show? Dat Wendy de klus misschien aan haar blinkende cv heeft te danken, komt niet bij Weekend op. CAROLA SMIT, de voormalig zangeres van BZN, is ook al zo'n slechte vrouw. Liet ze haar man eerst jarenlang alleen thuis, ter wijl zij genoot van de spotlights, nu werkt ze godbetert aan een solocar rière in plaats van netjes achter het aanrecht plaats te nemen. Haar echtge noot is volgens Party niet blij met zijn ambitieuze vrouw. Party vraagt zich be zorgd af of het huwelijk van de Volen- damse dit gaat overleven. Carola Smit staat niet achter het aanrecht. foto GPD Privé pakt natuurlijk uit met de huwe lijksreis van FRANS BAUER. Zeven pa gina's plus een poster vol geluk. Wat een vakantie! Weekend is blijkbaar een beetje klaar met al die Bauerromantiek en zet vraagtekens bij het 'drugsdra ma' rond Mariska's 7-jarige broertje ROY. Op de avond voor het veelbe sproken Bauer-huwelijk zou de sinas van Mariska's kleine broertje in een ho tel zijn opgeleukt met een partydrug. Maar is dat waar? Of wordt er in deze kwestie keihard gelogen? Het blad sprak een woedende hotelei genaar. Niks geen partydrug, dat kind had gewoon een zonne steek. En het verhaal dat het jongetje met gillende sirenes is af gevoerd, is volgens hem ook complete onzin. Het lijkt erop dat Roys moeder ze ziet vliegen, want volgens haar vloog er tijdens de bruiloft de hele dag ook nog een traumahelikopter boven het gezelschap, speciaal om haar kleine Roy in de gaten te hou den. Arme Frans Bauer, net getrouwd en nu al hommeles met de schoonfamilie. Volgens Weekend heeft de ideale schoonzoon snel zijn excuses aangeboden aan het hotel. Waarom ze is ge vraagd voor het nieuwe programma Model in 1 dag„Er zijn best veel programma's met jury's en modellen in omloop, dus ik denk dat er nog maar één presente rend model over was", grapt Robi ne van der Meer (36), juryvoorzit ter en presentatrice. In 2002 nam ze afscheid van haar rol als bitch Meike in Goede Tijden. Daarna volgden rollen in de series Costa en Grijpstra en de Gier en po seerde ze voor mannenblad Play boy. Vervolgens kwam ze haar ge liefde Mark van der Loo tegen, was ze binnen vijf maanden zwanger en verhuisde ze naar Ibiza. Tijdens de verbouwing van een vil la die Van der Loo er had gekocht, stuitten ze op een Spaanse boerde rij. „Die hebben we als woonadres aangehouden, het eerste huis zijn we gaan verhuren. Dat beviel zo goed, dat we meer huizen zijn gaan kopen om ze op te knappen en te verhuren of verkopen." Zo kocht Kane-zanger Dinand Woesthoff een villa van het stel, dat zich nu ook op de horeca stort. Van der Meer: „Volgend jaar ope nen we op Ibiza een restaurant. Het wordt betaalbaar en niet te hip. Je moet er een lekkere club- sandwich of paella kunnen eten. Ik zal vast ook weieens in de bedie ning staan." Rond die tijd is het Spaanse eiland echter niet meer hun voornaamste woonplaats. Dochter Emma is nu 4,5 jaar en moet over zes maanden hele dagen naar school. „Omdat ik altijd al het plan had na een paar jaar thuis bij de kinderen (zoon Mark is 2,5 jaar, red,) weer iets voor tv te gaan doen, leek het ons handig ons rond die tijd in Amster dam te vestigen. Daar hebben we ook een huis." Tijdens haar huidige presentatie- klus pendelt ze nog even heen en weer tussen de hoofdstad en Ibiza. Het programma wordt 'absoluut' geen kloon van America's Next Top Model of zijn poldervariant, be looft de geboren Haagse. „Een be langrijk verschil is dat alles binnen één dag moet gebeuren." Iedere af levering bepaalt ze een thema, bij voorbeeld de jaren zeventig, waar na twee teams, bestaande uit een fotograaf en een modellenscout, acht uur de tijd hebben ergens een meisje te vinden en drie model waardige foto's van haar te maken. Ze krijgen hulp van een visagist en een stylist. Iedere aflevering levert een Analis te op, die naar de catwalkfinale gaat. De uiteindelijke winnares krijgt een contract bij een model lenbureau en doet een campagne voor thuiswinkelbedrijf Otto. De jury beoordeelt de fotograaf, vi sagist en stylist strenger dan de mo dellen in spe, zegt Van der Meer. „Zij hebben zich niet opgegeven. Jonge meisjes afzeiken, is sowieso niet iets wat ik ambieer. Ik vind het jammer dat meiden, door al die shows op tv, het idee krijgen De Italiaanse droom houdt Nederland bezig. Eelco van der Linden reisde naar het dorpje Piticchio en zocht uit hoe het staat met de in Nederland wereldberoemde bed breakfast. w eer een geel nummer bord. „We zijn een pel grimsoord ge worden. Van ochtend was er zelfs een bus vol Nederlanders", zegt Sandro Car- nazzola, eigenaar van de witgoed winkel. Hoe een tv-programma een uit stervend dorp op zijn kop zette. Overal tref je in en rond de der- tiende-eeuwse burcht glunderen de gezichten aan van Italianen die, de meesten op leeftijd, proe ven van het sterrendom. „Ik word aangesproken en gefotografeerd, het liefst als ik mijn ondergoed aan de lijn hang", schaterlacht Lu cia Cipioni, 66 jaar en prominent lid van de 'consiglio', de dorpsraad die moest oordelen over de acht klussende Nederlanders. Lucia laat de burcht zien zoals ze dat vorig jaar deed aan de Neder landse producent, die een plek zocht voor een nieuw realitypro- gramma. Een paar smalle straatjes, fraai gerestaureerde huisjes, een ringmuur met adembenemend uit zicht op zacht glooiende heuvels, maar weinig leven. „We zijn met twintig man. Tien jaar geleden za ten we nog op tachtig", zegt de man van Lucia, Dario de Angelis voor zijn geboortehuis dat hij net (goed) heeft verkocht aan weer een stedeling die in zijn vrije tijd ultieme rust zoekt. Drie maanden werd die rust ver stoord door een grote televisie-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 160