Grensverleggend internationaal scheepvaartbedrijf VROON www.werkenbijvroon.nl 12 IfijÉiflHi -'jf V'J - Vroon werd eind negentiende eeuw opgericht door de gelijknamige familie Vroon. Dit familiebedrijf handelde in het begin in kolen, meststoffen en andere agrarische producten. In 1952 werd het eerste schip gebouwd en van een Zeeuwse rederij groeit Vroon steeds meer uit tot een 'global concern'. Vandaag kenmerkt de vloot zich door een grote diversiteit. Vroon is van oudsher sterk in levend veetransport (livestock) over de wereldzeeën. Naast livestockschepen (onder de banner Livestock Express), offshore supportschepen (onder de banners Vroon Offshore Services en Nomis Shipping) en tankers (onder de banner Iver Ships), omvat de uitgebreide vloot van Vroon ook droge ladingschepen, containerschepen en autoschepen. Een rederij met zoveel soorten schepen is wereldwijd uniek! Vroon heeft, als ambitieus internationaal opererend scheepvaartbedrijf, inmiddels een eigen vloot van meer dan 150 schepen met een bemanning van circa 3500 zeevarenden. Op het (hoofd)kantoor in Breskens zorgen zo'n 80 medewerkers voor een brede ondersteuning van de scheepvaart activiteiten, waaronder chartering en operations. Daarnaast worden vanuit Breskens alle dochter ondernemingen ondersteund op iet, financieel, juridisch, personeels- en administratief gebied. Op het kantoor in Terneuzen verzorgen circa 20 medewerkers het scheepsmanagement (onder de banner Vroon Ship Management). Vroon heeft dochterondernemingen joint ventures en partner ships in Nederland, Engeland, Italië, Australië, Singapore, Cyprus, Curapao en Canada. Verder heeft Vroon een scheepsnieuwbouwprogramma van ruim zestig schepen die tussen 2008 en 2012 worden opgeleverd. Deze schepen worden wereldwijd gebouwd, onder andere in: China, Korea, Vietnam, Singapore, India, Roemenië, Polen, Spanje en Nederland. Naast de scheepvaartactiviteiten die vanuit Breskens aangestuurd worden, levert Vroon vanuit haar vestigingen in Den Helder, Aberdeen, Genua en Singapore offshore dienstverlening. De focus van de offshore-ondernemingen in Den Helder en Aberdeen is in hoofdzaak gericht op de Noordzee - inclusief het Verenigd Koninkrijk, Denemarken en Noorwegen - en omvat drie hoofdonderdelen: Platform Supply, Emergency Response Rescue en Subsea Support Services. Vanuit de vestiging in Italië worden offshore services uitgevoerd in het Middellandse-Zeegebied. Daarnaast is Vroon gespecialiseerd in offshore windmoleninstallatieprojecten, via haar dochter onderneming MPI in Middlesbrough (UK). Vroon kent voor ambitieuze kandidaten volop doorgroeimogelijkheden. Dynamiek, afwisseling, ontwikkelings- en carrièremogelijkheden worden bij Vroon ruimschoots aangeboden. Niet alleen kandidaten voor walfuncties, maar ook Maritiem Officieren hebben uitstekende mogelijkheden, zowel bovendekspersoneel (nautische functies) als onderdeks in de machinekamer (werktuig kundigen). Voor contact en/of sollicitaties: de heer R. Niemeijer, Group HR Manager Haven Westzijde 21 4511 AR Breskens Postbus 28 4510 AA Breskens T: 0117-384910 F: 0117-384218 E: careers@vroon.nl W: www.vroon.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 98