Familieberichten 32 I Vrijdag 23 mei 2008 PZC sd Op 47-jarige leeftijd is in zijn slaap overleden, de heer Ronny Wisse zwager van onze collega Ronald Kraaijeveld Wij wensen Ronald en familie veel sterkte om met dit plotselinge verlies om te gaan. Personeel ROC Westerschelde, Terneuzen Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze vriend Ronny Wisse Wij wensen Margareth, Anniek, Romy, Tessa en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verhes. Jos, Roosmarie, Bart, Hannah en Lisa Alewijnse Lieve Tessa, We willen je zo graag helpen; omdat je vaderniet meer is. We willen samen met je huilen; omdat we zien en voelenjouw verdriet. We willen er voor jou zijn; op die momenten datje hem het ergste mist. Liefs T3: Bo, Charita, Frans, Randy, Camilla, Kim, Niels, Valerie, Nathalie, Cynthia, Dylana, Lowie, Ashly, Salina, Carolien, Rik, Rob, Yannick, Jim, Mariëlla, Amber, Kevin, Eva, Angela, Anne, Lejla en de rest van de leerlingen van T3b Geschokt zijn wij door het onverwachte overlijden van Ronny Wisse Wij wensen Margareth, Anniek, Romy, Tessa en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens de vrijwilligers van de Stichting Kinderkleding- en Speelgoedbeurs Terneuzen Geheel onverwachts is overleden: Ronny Wisse Echtgenoot en vader van onze leden Margareth en Anniek Wij wensen jullie, Tessa, Romy en overige familie heel veel sterkte met dit verlies. Percussiegroep Hardslag *m, jossws- -<* v De vele blijken van medeleven, vriendschap en warme belang stelling die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van onze lieve zoon, broer en oom Leonard Michael Bolle Lennard hebben ons veel steun en troost gegeven. Ook wat een ieder op zijn of haar manier heeft betekend voor Lennard tijdens zijn leven, heeft ons veel goed gedaan. Wij willen u, langs deze weg, onze welgemeende dank betuigen. Goes, N. Meeuwse Dronten, J. Bolle W.C. Bolle-Nijpjes Curagao, Jackie Zierikzee, Mike Zand-Oerle, Marilyn en Herman Biddinghuizen, Richard neven en nichten Mei 2008 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Ronny Wisse vader van onze leerlingen Romy en Tessa Wisse uit resp. SD3K en T3A Personeel en leerlingen zijn diep getroffen door dit droevige bericht. Wij zullen Romy en Tessa de komende tijd op school extra steunen en begeleiden. Wij wensen Romy, Tessa, mevrouw Wisse en zus Anniek, verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit verhes. Personeel, medezeggenschapsraad, ouderraad en leerlingen van Stedelijke Scholengemeenschap De Rede Terneuzen Lieve Romy, We vinden het echt vreselijk Dat jij dit meemaakt Toen het ons werd verteld Heeft het ons diep geraakt We zien je verdriet En voelen je pijn We zullen je steunen waar het kan We zuhen er altijd voor je zijn Veel liefs van SD3K De heer Ronny Wisse vader van onze tweedejaars leerling verpleegkunde Anniek is op 47-jarige leeftijd plotseling in zijn slaap overleden. Wij wensen Anniek, haar moeder Margareth en haar zussen Tessa en Romy veel sterkte om met dit verhes om te gaan. Personeel en leerlingen Sector ZWO ROC Westerschelde, Terneuzen Uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve moeder, onze lieve grootmoeder en overgrootmoeder Jannetje Jacoba Goemans-van Langeraad heeft ons erg goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk danken. Lieneke van Westen-Goemans Kees en Jacqueline Lia en Hans Niels Nieuwerkerk, mei 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70