i t is? Familieberichten ill }S I m Colofon Familieberichten H#8f 1#» me^BÊKËÈË W 28 j Vrijdag 23 mei 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail p2cfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl '~T t T* Dolblij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon Lucas J ames geboren op 19 mei om 12.12 uur Ronald en Erna Felius-van den Berg van den Berg Interieur Turfkade 17 Voorstad 11 4461 AP Goes 4461 KK Goes Lieve Irma Deze tocht maak je verder alleen! Ik zal onze gezamenlijke wandeltochten als een mooie herinnering blijven koesteren. Liefs, Hennie Wij zijn geschokt door het, op veel te jonge leeftijd, overlijden van onze buurvrouw Irma Boogaard Wij wensen Karin en familie veel sterkte en kracht toe. Sarie en Jan Jans en Peter Nel Adrie en Henny Sannie en Jaap Suus en Floor Riet en felle Ineke en Johan Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:3 Diepbedroefd, maar met dankbare herinnering, delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Jan Cornelisse echtgenoot van Anna Maria Kwaak Werkhoven, 6 mei 1931 Terneuzen, 18 mei 2008 A.M. Cornelisse-Kwaak Dirk Cornelisse Anita Marjolein en Ad Zegers-Cornelisse Samantha Kevin Desiree en Leo Zegers-Cornelisse Joery Fahrenheitlaan 408 4532 JS Terneuzen Volgens zijn persoonlijke wens heeft de begrafenis op donderdag 22 mei te Terneuzen in besloten kring plaats gevonden. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bijzondere mensen sterven niet, Zij gaan wel, maar blijven toch voor altijd. Jan Dane Jolanda en Rens Loes en Michael Mark Joey Karin Tyler Kevin Uw genade is mij genoeg. Omringd door die haar lief waren, is in vrede heengegaan onze lieve echtgenote, moeder, schoonmoeder, groot moeder en overgrootmoeder Pieternella Johanna Dousma-de Kroo in de leeftijd van 86 jaar. Kapel Ie, 21 mei 2008 Vrouwenpolder, 5 februari 1922 Wij zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend. Kapel Ie: Frits Dousma Heeze: Co Dousma Anje Dousma-Kunst Mieke en Wilfred Freerk en Herma Jelle Rens Kapel Ie: Peter Dousma Gerda Dousma-Eisen Janine Tom Irene Bruelisstraat 76 4421 CS Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 26 mei om 14.00 uur in de Ontmoetingskerk, Biezelingsestraat 67 te Kapelle. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 13.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Bloemen sierden haar leven. Tot onze grote schrik en verdriet is plotseling overleden Henk Hoogesteger PA1HWZ Jarenlang actief als radiozendamateur, inspirator voor onze radiohobby, voormalig afdelingsvoorzitter en oprichter van Radioclub de Bevelanden. Henk, bedankt voor alles, we zullen je missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. VERON afdeling Noord en Zuid-Beveland, Schouwen Duiveland Radioclub de Bevelanden Lieve Felie we gaan door met jou in ons hart. Vol verdriet moeten we geheel onverwacht afscheid nemen van onze zus,schoonzus, tante en oudtante Felie van Klink-van der Borgt echtgenote van Th. van Klink Plonia en Clement (t) Trees en Peter Ria Tanny en Han Paula en Theo Miny en Rinus Jopie en Jo Kees (t) Janny (t) Hansweert, 21 mei 2008 Jan en Kitty (t) Gerard en Jeanne Jos en Jenny Marcel en Joke Thea en Alfred verdere familie van der Borgt Verdietig zijn wij om het toch nog onverwachte overlijden van ons aller geliefde "bure" Betje Jan en Loes Arjan en Hendrien Jan en Ina Adrie en Maddie Kees en Dinie Krabbendijke, 21 mei 2008 Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer. De vrouw, moeder en oma van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen wij "Dank je" voor al wat je hebt gedaan. Na een moeilijke periode, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Maria Casperdina Ludia Mors-den Uyl Erny echtgenote van A.J. Mors Malang (Ned. Ind.), 12 september 1938 Middelburg, 21 mei 2008 A.J. Mors Arie en Rita Mors-Kramer Stefan en Ellen Femke Marcel Monique en Martin Esther Rob en Liesbeth Mors-Ravenhorst Alycia Bart Bianca en Charles Wiessner-Mors Roy Richella Rick en Sonja Mors-de Looff Sjoerd Fleur Oostmede 17 4337 AW Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 26 mei a.s. van 13.00 tot 13.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. (Indien u eerder afscheid wilt nemen, kunt u contact opnemen met uitvaartverzorging de Groot- de Kam). Aansluitend zal om 14.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, opa en overopa Willem van de Pas sinds 12 februari 1996 weduwnaar van Maria Angelina Verswijver in de leeftijd van 89 jaar. Kruiningen: Adri de Leeuw Dingna Schipper-Verhage Hoogerheide: Rina Oome-van de Pas Martin Oome Ronald en Ilse, Ferre Alexandra en Mare, Kir sten, Yvar, Maya Hansweert: Marja Baas-van de Pas Bram Baas Jan-Willem Hansweert: Rinus van de Pas Marijke Schipper 21 mei 2008 Braillestraat 1 4416 DN Kruiningen De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt zaterdag 24 mei om 10.30 uur gehouden in de Parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ont vangen, Kerklaan 9 te Hansweert, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hansweert. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert. mwB Mmim. t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30