decor voor boeken tweeling 4w Autorally op strand 15% korting LEICHT Keukens DEGELIJK DESIGN VAN HOOG NIVEAU Schoolvoetbal Cs Bezoek dé woonwinkel van Middelburg www.onderdetoren.com op alle behang en Decorette verf Veere doneert geld aan Azië Mishandeling in Vlissingen www.profiline.nl PZC Vrijdag 23 mei 2008 27 Mortiereboulevard 3A - M'burg www.leichtkeukensmiddelburg.nl ARNEMUIDEN - De jongens van groep 8 van basisschool De Olean derhof in Arnemuiden zijn Zeeuws kampioen schoolvoetbal geworden. Zij wonnen het kam pioenschap bij de zeventallen voor jongens van groep 7/8. De wedstrij den zijn woensdag gespeeld in Heinkenszand. Bij de jongens-elf- tallen ging de titel tijdens de wed strijden in Kloosterzande naar de openbare basisschool Breskens. V' Opslag voor bedrijf en particulier Middelburg 0118-613713 www.city-store.nl Stichting Zeeland 4x4 komt opnieuw naar Brouwersdam toe. BROUWERSDAM - „Mag ik van het jaar ook weer komen spelen?", vraagt JGB Power zich af op de website van de stichting Zeeland 4x4. Hij zal niet de enige speler zijn op het strand tussen Ouddorp en Renesse. De organisatie verwacht zondag flink wat deelnemers en toeschouwers bij het strandevene- ment Brouwersdam van Zeeland 4x4. Voor de zestiende keer wordt dit 'grootse en unieke spektakel' aan het strand gehouden. De organiserende stichting Zee land 4x4 is opgericht in maart 1992 en heeft: als doel de terreinau tosport te promoten. Dat houdt zo wel het organiseren van als deelne men aan activiteiten in binnen- en buitenland in - al dan niet in wedstrijdverband. De Zeeuwse club houdt in princi pe ieder eerste weekend van de maand een evenement op het voormalig rallycrossterrein bij Ril- land-Bath. In mei staat standaard het Brouwersdamevenement op het programma. De avond voorafgaand aan de ron kende motoren en het opspatten- Zeeuwse club stelt zich ten doel de terreinautosport te promoten. de zand verzamelen deelnemers zich op camping Duin en Strand waar traditoneel samen wordt ge barbecued. Het Strandevenement zelf vindt zondag plaats bij strand- overgang 4 tussen Ouddorp en Renesse en begint om 10.00 uur. Er kan tot vijf uur 's middags wor den gereden. www.zeeland4x4.nl Nieuwe Kerkgang 1 4331 BE Middelburg VEERE - De gemeente Veere heeft besloten om per inwoner één euro te doneren aan de slachtoffers van de twee rampen in Azië. In totaal wordt er door de gemeente 22.000 euro naar de rampgebieden in Azië overgemaakt. Dit bedrag wordt verdeeld over de VLISSINGEN - De politie zoekt getui gen van een zware mishandeling van een zestigjarige man. Dat ge beurde dinsdagavond, tussen kwart over zeven en half acht, op de Gildeweg in Vlissingen. De man reed op zijn snorfiets op de Gildeweg, toen hij werd gepas seerd door een auto die vlak voor hem stopte. De man moest abrupt remmen en kwam ten val. Toen hij op wilde staan, kreeg hij een schop tegen zijn ribben en enkele vuistslagen tegen zijn hoofd. In het ziekenhuis bleek de man een gebroken rib te hebben. De automobilist die de man mis handelde is ongeveer 35 jaar en cir ca 1,85 meter lang. Hij reed in een kleine, appelgroene auto. De poli tie vraagt te bellen naar nummer 0900-8844. twee rampen die daar in korte tijd achter elkaar plaats vonden; de aardbeving in China en het zuiden van Birma, dat getroffen werd door cycloon Nargis. Zowel aan Birma als aan China do neert de gemeente Veere dus 11.000 euro. Deur en Raam Kozijnen, Schuifpuien wij leveren ze gemaakt van Hout, Aluminium of Kunststof voor DE BESTE PRIJS een vrijblijvend advies Bel(0113) 671 225 De tweelingzussen Ineke (links) en José Rozemond hebben zich voor hun boeken laten inspireren door Zeeland, de Walcherse natuur, het ongrijpbare en de harde realiteit van het leven. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 29