Total Raffinaderij Nederland 7 I JÉ EURO-MIT STAAL B.V. steel service centre Van Oord m 14 Baggeren en Infrastructuur EURO-MIT STAAL B.V. is gespecialiseerd in het snijden van brede rollen staal met een materiaal dikte van 0.1 tot 1.6 mm naar smallere rollen. Onze service is gebaseerd op de wensen van de klant en op het just-in-time principe. Het bedrijf is als Service Centre gestart in 1992 en is gevestigd in het haven- en industriegebied Vlissingen-Oost (Sloegebied). De locatie is slechts 500 meter gelegen van de kades van Verbrugge Zeeland Terminals B.V. waar het te verwerken materiaal door zeeschepen wordt aangevoerd. Het gereed product wordt vanuit Vlissingen hoofdzakelijk per vrachtwagen gedistribueerd over heel Europa. Het overgrote deel van het werk bestaat uit het ver werken van de hoogste kwaliteit van electrostaal voor de transformatorindustrie in Europa. Sinds de oprichting heeft Euro-Mit Staal B.V. zich bewezen als een betrouwbaar en vakkundig Service Centrum en heeft daardoor aanvullende mogelijkheden gevonden in de verwerking van een breed assortiment dunwandig materialen zoals vertind staal, kunstof bekleed of gelakt en roestvrij staal. Gezien het huidige succes en de goede vooruitzichten is het bedrijf voornemens om de activiteiten in de toekomst in nieuwe richtingen uit te breiden Postbus 535, 4380 AM Vlissingen, Locatie Duitslandweg 7, Haven 1153, Vlissingen-oost Tel.: 0118 422500 Fax: 0118471212, Email: info@euro-mit-staal.com Website: www.euro-mit-staal.com Voor de Zeeuwse infrastructuur van morgen Jarenlange ervaring op het gebied van waterbouwkundige, bagger- en grondwerken maakt Van Oord Nederland specialist op dit vakgebied. Met goed opgeleide medewerkers, modern materieel en innovatieve ideeen realiseren we projecten van ontwerp tot oplevering. Momenteel werken wij aan toonaangevende Zeeuwse projecten als de onderhoudsbaggerwerken van het Kanaal Cent - Terneuzen en het Kanaal door Zuid-Beveland. Bovendien zijn we betrokken bij de bouw van een kademuur in de Autrichehaven, de versterking van het dijkvak bij Havens Terneuzen en realisatie van de 50 kV kabelverbinding tussen Ellewoutsdijk en Terneuzen. We dragen bij aan de Zeeuwse infrastructuur van morgen. Wet de bouw van kademuren en steigers, de aanleg Van haventerreinen en de uitvoering van onderhoudsbaggerwerken levert Van Oord Nederland een bijdrage aan uitbreiding en onderhoud van Zeeuwse havens en waterwegen. Van Oord Nederland bv Regiokantoor Zeeland Postbus 8019 4330 EA Middelburg T 0118 467715 F 0118 466998 E nederland@vanoord.com I www.vanoord.com Stabiele factor binnen de zeeuwse industrie Total Raffinaderij Nederland (TRN) is één van de grotere werkgevers van Zeeland en al sinds 1974 een stabiele factor binnen de Zeeuwse industrie. Het produceren van brandstoffen is onze hoofdactiviteit. Hiervoor verwerken we aardolie tot benzines, diesel, LPG en vlieg tuigbrandstof. Een boeiend proces, waarbij er nagenoeg geen reststoffen overblijven. Verjongingskuur TRN is een modern bedrijf, waarin hoogwaar dige technologiën worden toegepast. Ruim vierhonderd zeer betrokken medewerkers en nog eens tweehonderdvijftig evenzo betrok ken medewerkers van onderhoudsaannemers salariëring en prima arbeidsvoorwaarden en zorgen ervoor dat we een gezond en groeiend zeker één van de beste werkgevers van bedrijf zijn. Een bedrijf dat zich sinds enkele Zuid-West Nederland. jaren sterk aan het verjongen is, omdat een grote groep medewerkers van het eerste uur in de komende jaren met pensioen zal gaan. Hierdoor zullen we een deel van onze kennis en ervaring gaan missen. We werken er daarom hard aan om deze groep betrokken mede werkers te laten opvolgen door enthousiaste en talentvolle nieuwe medewerkers. Eén van de beste werkgevers van Zuid-West Nederland Kiest u voor Total Raffinaderij Nederland dan kiest u voor een werkgever met een goede Het feit dat we een joint venture van de Franse oliemaatschappij Total (www.total.com) en het Amerikaanse Dow Chemical (www.dow.com) zijn geeft ons grote voordelen. Deze twee grote multinationals zorgen er namelijk voor dat we qua kennis in onze branche voorop lopen en dat innovatie onze drijfveer is. Ook bieden deze wereldspelers, die beiden in meer dan 130 landen gevestigd zijn, prima interna tionale carrièremogelijkheden. Wij lijn voortdurend op zoek naar jonge enthousiaste procesoperators. Een boeiende en verantwoordelijke functie die ondersteund wordt door de meest geavanceerde procesbesturingssystemen. Interesse? Kijk dan op www.totalraffinaderij.nl Total Raffinaderij Nederland N.V. Luxemburgweg 1, 4455 TM Nieuwdorp Postbus 210, 4380 AE VLISSINGEN Tel. 0113-619000 www.totalraffinaderij.nl Total Bij Total Raffinaderij Nederland wordt ruwe olie verwerkt tot brandstoffen en grondstoffen voor de chemische industrie. De belangrijkste brandstoffen zijn benzinediesel, LPG en vliegtuigbrandstof. De raffi naderij neemt bij de produc tie van de brandstoffen haar volle verantwoordelijkheid voor de zorg van het milieu en de veiligheid van haar medewerkers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 100